Автор Тема: Продавам + подарявам - Продадени!  (Прочетена 1838 пъти)

Odido

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 627
  • Distribution: Arch Linux
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Здравейте ,в момента докато чакам чаркалък за новата домашна машина ,търкалям едно дъно със селеронче и 2 гиги ддр3 рам за филми и музика.
Понеже скоро няма да ми трябват реших да ги продам на някой ,на който евентуално ще му потрябват.Пускам ги първо тук във форума.Ако никой не ги иска ги пускам другаде. Та  дъното е H61m чипсет мATX фактор без задна планка (свалено е от Тhink server на Lenovo),процесорчето селеронче 1620 на 2,7 честота ,охладител към него (доста горещо ми се струва държи)  и плочката 2 гиги ама на 1066 честота. Към тях подарявам една чудесна звукова карта Asus Xonar DS мисля беше модела.Нисък клас карта,но като гледам платката има доста читави компоненти по нея,със слушалков усилвател.Работеше чудесно на старото ми дъно,но на новото няма да има pci х1 слот ,а на това което продавам в момента нещо не я разпознава ,а и не ми се занимава да ровичкам.Към тях мога да подаря D-link 802 а/b/g безжичен адаптер пак pci х1  но без антенка.Цената която им търся е 60 лева общо.Търся печалба колкото да инвестирам в същата звукова карта ,но с новия pci слот...Ако някой има интерес да пише на Лично съобщение.Обявата ще е активна още 3-4 дена.
« Последна редакция: Jun 18, 2017, 23:59 от Odido »
Активен

"Congratulations, you broke the Internet
Look at what you did! Are you happy now?"

lunarvalley

  • Гост
Re: Продавам + подарявам
« Отговор #1 -: Jun 04, 2017, 00:55 »
цена?
Активен

Odido

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 627
  • Distribution: Arch Linux
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Продавам + подарявам
« Отговор #2 -: Jun 04, 2017, 11:46 »
60 лева за дъното ,процесора и рама.Звуковата карта и wifi-fi картата мога да ги подаря към тях при желание
Активен

"Congratulations, you broke the Internet
Look at what you did! Are you happy now?"