Автор Тема: какво става с форума и сайта като цяло  (Прочетена 13536 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #15 -: Oct 06, 2018, 08:35 »
Rado86 не е собственик на „Каината“ и няма нищо общо с нея. Явно там все още го търпят, затова се опитва да им прави реклама по нелеп начин. Най-вероятно в скоро време ще се появи някой истински техен представител да се извини от негово име и да декларира, че действията му нямат нищо общо с тяхната политика.

Предполагам, че Радо прави същата инвазия и в други форуми, но не ми се проверява.

=*=

Онзиденшната му атака беше, че линуксарите са комунисти. Бая се почудих, на какво се дължи тоя порой от сърпове и чукове. Тази сутрин се усетих. Защото му написах (тогава се представяше за някой си Монтоя), че харесвам „Камината“ като алтернатива на АБВ, защото последния не ми е много приятен, откакто е корпоративен. И се пошегувах, че сигурно е от класова ненавист.

Радо автоматично реши, че щом говоря за класово неравенство, то съм комунист, следователно всички тук са комунисти. Желязна логика. За негова информация, класовото общество съществува с и без комунисти. Комунизма е отражение на това общество, а не негов родител. И дори аз да бях комунист, това няма, как да обвързва други хора. Идеологията е личен избор и едва след това става колективно дело, но само след организационен процес. Хората не са мравки и нямаме царица да ни казва.

=*=

Ради има многобройни психични проблеми, с които ние просто не сме квалифицирани и компетентни да се борим. По принцип християнството отговаря на този въпрос, като се молим за него. Аз обаче съм лош християнин и трудно бих могъл да се моля за Радо с чисто сърце. Ще се пробвам все пак. Но повече няма, какво да направя.

Някой предлагаше усмирителни жилетки и не знам, какво. Убеден съм, че той е преминавал на психиатричен преглед и е възможно да е бил на лечение. Но нека си го кажем. Той е „симпатичен“ луд. Има къде, къде по-тежки случай. Радо не може да се класира за никоя клиника, защото всички са пълни до пръсване с много тежки случаи. Той докато не направи някоя беля, няма да го приберат. А така като гледам, е неспособен на това. Той наранява само себе си (евентуално близките си, ако ги има). Тъй, че в най-лошия случай ще чуем, че се е обесил някой ден.

Ради няма да ходи в лудница. Как можем да се отървем? Рецептата за всеки спамер е винаги една и съща. Триеш, всичко което напише на секундата и той накрая се отказва.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #16 -: Oct 06, 2018, 09:00 »
Туко що се разходих до „Камината“, защото отдавна не бях стъпвал там, а и там са ме пращали търсачки.

Оказа се, че тези имена Монтоя, Цугури и Мозо, които използва Радо, са на хора от там. Първите двама са админи, третия е модератор. Но Монтоя, Цугури и Мозо тук не са те. И зад трите е Радо.

Там се занимава с политика и затова не го гонят. Защото неговото поведение, когато говорим за политика, е нормално поведение. Няма да обсъждам, в какво състояние е родната политика. Просто констатирам, защо го търпят.

Всъщност ми хареса една услуга, която предлагат там на членовете си да им свалят безплатно реферати. Но това няма да ме накара да се регистрирам. Ако нещо може да се намери само в Спая или в Реферати, то не го ща.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #17 -: Oct 06, 2018, 10:36 »
Добре, когато не си в пристъп на безумие, мога да се опитам да ти кажа някакви неща.

① Извинява се! Не е нарочно. Но пък може да се радваш, че те подмладих.

② Публичното изразяване на омраза към РФ и една от логично провалените идеологии на предния век, е официалната, българска политика през последните 29 години. Сиреч ти говориш за политика по политически начин. И понеже политиката у нас е безумие, като всичко останало, то психичното ти неравновесие остава незабелязано. С което те поздравявам. Намерил си правилната личностна реализация в Интернет. Докато вървиш по този път, няма да имаш проблеми.

③ На неща, които не съм свидетел, не мога да коментирам.

((4) Тук щях да се изпъча, че съм истински мъж, защото съм хетеросексуален и имам две деца в пубертета. После се сетих, че нямам любовница. Та не мога да се похваля с мъжкарство. И аз като 99% съм  под чехъл. Веднъж едвам се стърпях да не набия един на пътя, който ме гледаше, точно, както аз гледам преминаващите жени. С това съм почти горд. Успях някак си да вляза в политическата правилност.

Последното не беше точно майтап, но все пак по-сериозно. Както каза Йордан, трудно е човек да ме сбърка. Не съм потребител на „Камината“. През последните 3-4 години не съм писал на друго място освен тук и един podcast. Няма да ти кажа, за кой от всичките български подкасти говоря, за да не го налазиш и него. Редовните тук го знаят, кой е.

Имах коментари под един Gist, но ги изтриха.

=*=

⑤ Един в премия. Ако си искал да ми създадеш проблем, успя. Защото извади ЛЗБ от застоя. Откакто си тук, този форум генерира три пъти повече посещения, отколкото през последните почти десет години. Но най-лошото е, че успя да привлечеш вниманието на „отговорните фактори“. ЛЗБ вече не е изоставен.

Аз виреех в този форум поради причините, които най-малко допадаха на Кибер. Нормално. Той е от друга част на обществото. Аз идвам от париите и мога да вирея само в условия на пълна свобода и далеч от публичност.

Ти успя да развалиш и двете. Признавам си, че в момента и аз не съм парии. От година и нещо съм отново трудоустроен, а понеже имам и голям (за моите възможности) кредит, няма как да избягам от това. Но писането тук беше това, което ме разтоварваше от пролетарското ежедневие. Сега ти почти успя да ми го отнемеш.

Възможно е ръководството да си тръгне отново, след като те изгони, а това ще стане скоро, но не го вярвам. Този портал отново влиза в спиралата на развитие, което автоматично означава, че скоро ще започне освобождаване от стари кримки. Демек искам да ти кажа, че след като изгонят теб, ще дойдат други и тогава те ще натиснат да ме изгонят и мен. Защото тези след теб, за разлика от теб, ще бъдат нормални. Досега е имало няколко подобни опита, но те не успяха, защото бяха малко и слаби.

А ти направи невъзможното. Даде публика на форума. Всъщност следствието е логично. едно от нещата, на които ни учиха, беше, че хората обожават циркове. Ако им режисираш цирк, те с радост ще се струпат. Естествено доцентите не използваха точно тези думи. Ти някак си успя да направиш форумна версия на Big brother и това успя да ме смути.

Браво! Не са много хората, успели да надминат очакванията ми.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #18 -: Oct 06, 2018, 12:13 »
   Ааа,и тук се осра  ;D
   Вече са ЛГТБИ - лесбийки гейове транссексуални бисексуални И интерсексуални.
Ти от кои си,ако не е тайна ?  ;D

Допълнение: Визирах радо84-и-сие-ООД,гледам вече са ги махнали. Браво !
« Последна редакция: Oct 06, 2018, 15:42 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #19 -: Oct 06, 2018, 12:20 »
Кой за каквото си мисли. ЛЗБ е съкращение от „Линукс за българи“. Така се казва мястото, което приютява спама ни.

Казах ти го и преди, нищо не можеш да направиш. Изтриването на един коментар е въпрос на две щракания. Става за под секунда. Не случайно сам се сравняваш с безмозъчен герой от български, що годе малоумен криминален сериал. Точно, каквито са възможностите на въпросния „герой“ да постигне нещо, на толкова са ти равни шансовете да „закриеш“ форума. Сиреч, казано в прав текст — никакви.

Мен ще ме изгонят, но не днес. От момента на твоето изгонване до момента на възрождението на форума ще мине поне година, може две. Това е бавен процес. Ти вдигна посещаемостта, но това има временен ефект. По-голямата ти заслуга, за което Кибер и другите от опозицията трябва да ти благодарят, е че привлече вниманието на собствениците. Така те ще се почувстват задължени да започнат да работят за каузата ЛЗБ, което ще доведе незабавен ефект, но до напълването на форума и портала с хора, ще има инерционен процес. Той е бавното нещо. А преди да се натрупа критична маса от нормални линуксари (сиреч професионалисти), никой няма да ме пипа, защото на никого няма да преча с радикалните си идеи.

Това обаче не се отнася до теб. Ти вече успя да си спечелиш лоша слава и затова ще положат специално старание да те прокудят. Не мога да ти помогна. Сам го направи.

Но пък и не тъ̀жи. Твоето място не е в технологичните и професионални форуми. Силата ти би била в Капитал, Медиапул и така нататък медиини групировки. Там ще си в свои води и звездата ти ще блести. А аз, когато по случайност намина през някое подобно място, ще ти се радвам и ще се радвам, че те познавам.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #20 -: Oct 06, 2018, 12:22 »
   Ааа,и тук се осра  ;D
   Вече са ЛГТБИ - лесбийки гейове транссексуални бисексуални И интерсексуални.
Ти от кои си,ако не е тайна ?  ;D

Не знам дали е вярно, но в една прочута тема^1 твърди, че е гей.

п.п. Ако не е тайна, кои са междусексуалните, защото аз това съкращение го знам без „И“.

-----
¹/ Понастоящем е в кошчето и е пълна с вицове за педали.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #21 -: Oct 06, 2018, 12:24 »
1. Не се пише ЛЗБ, а ЛГТБ - лесбийки гейове транссексуални бисексуални
2. Ако изгонят го_файър/цуруги от форума, спамът който причинявах досега бледнее пред това което ще им спретна, тогава наистина просто ще закрият форума и ще се преместят в камината
3. Разбира се, че вдигнах гледанията на форума, хората обичат rado84
Не мисля, че си толкова важен, че заради теб да закрият цял форум. Толкова пъти повтори едно и също, че само трябва да се пусне един филтър да ти хваща репликите и думичките, дето си ги повтаряш и да ти банва автоматично айпито. Не вярвам, че ще можеш да измислиш нещо достатъчно различно и в същото време язвително, че да продължиш с дейността си. Поне не с някакъв задоволителен за нищожната ти и смешна душичка резултат. Ако можеше, нямаше толкова да се повтаряш. От това човек може да си извади не малко изводи. Беден речник, не четеш нищо по-различно от социалните мрежи, а там изказа е подобен на твоя. на повечето щуротии, дето се пишат. Не общуваш и с достатъчно с хора. Ако беше така, никой нямаше да те търпи и досега да си си взел поука. Май започвам да те съжалявам, но не чак толкова, че да ми пука особено. Като цяло... незряло и направо детинско. Не будиш нищо друго освен присмех и съжаление. Забавен си, обаче. Ако това те топли, продължавай. Убиваш скуката понякога, пък ако ще и за две минути да е. Не си съвсем без полза.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: какво става с форума и сайта като цяло
« Отговор #22 -: Oct 06, 2018, 13:15 »
   Няма ли да се махнеш най-после !

Допълнение: Визирах радо84-и-сие-ООД,гледам вече са ги махнали. Браво !
« Последна редакция: Oct 06, 2018, 15:38 от spec1a »
Активен