Автор Тема: Проблем с инсталация на драйвер за мрежова карта под Back Track 4  (Прочетена 5310 пъти)

iksan23

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Здравейте , имам следният проблем . Днес си инсталирах linux дистрибуцията Back track 4 - с главна цел да разбивам WIFI мрежи , тъй като заминавам за чужбина да уча и не мисля да давам пари за интернет ....та , прочетох в интернет за драйвер за моето USB - dongle tp - link TL-WN821N изтеглих го от интернет обаче след като го сваля в главната папка не ми дава да го инсталирам , отваря ми сумати файлове , не съм много на ти със линукса и за това се обръщам към вас ако имате някакви предложения  моля споделете . Благодаря
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Здравейте , имам следният проблем . Днес си инсталирах linux дистрибуцията Back track 4 - с главна цел да разбивам WIFI мрежи , тъй като заминавам за чужбина да уча и не мисля да давам пари за интернет ....та , прочетох в интернет за драйвер за моето USB - dongle tp - link TL-WN821N изтеглих го от интернет обаче след като го сваля в главната папка не ми дава да го инсталирам , отваря ми сумати файлове , не съм много на ти със линукса и за това се обръщам към вас ако имате някакви предложения  моля споделете . Благодаря

Браво Бай Ганьо - пожелавам ти успех във всяко едно начинание... И най-вече с излагането на родината!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

iksan23

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Не бих искал да те занимавам с проблемите ми , за това просто ти игнорирам поста ....
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Не бих искал да те занимавам с проблемите ми , за това просто ти игнорирам поста ....

Игнорирай го - аз чакам да видя как админите ще влязат и ще дадът игнор за цялата ти тъпа тема. Само да дойде Мара с лопатата. И все пак ще ти кажа нещо по проблема - няма да може да снифиш мрежи с USB адаптер. Просто забрави. Най-добре се снифи с карти на Atheros и с тяхните драйвъри.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
За какво ще се трудиш да разбиваш мрежи, пък даже и да са безплатни! По-лесно ще ти е да откраднеш нечий компютър - все ще има някоя конфигурирана мрежа на него! Ще приема, че ми игнорираш поста, така че не се труди...
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
@laskov, не си хаби нервите, аз чакам Мара да дойде с лопатата  :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

chen_dzen

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
  • Distribution: Debian 6.0 Squeeze
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
добър ден днес си купих ново хилти с главната цел да влезна в трезора на БНБ
обаче не знам как е охранителната система и видеонаблюдението някои да сподели .благодаря

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
@laskov, не си хаби нервите, аз чакам Мара да дойде с лопатата  :D :D :D
Мняя, neter ме изпревари, аз тия дни съм мнооого сънлива  ;D ;D ;D

Иначе по въпроса - не се занимавай с тия глупости, по чужбина, а и в България има предостатъчно места с безплатен wifi, а и щом ще учиш, не вярвам в университета ти да няма. Ако искаш да хакерстваш, поне си дай труда да станеш малко по на ти с Линукс, а не да обясняваш "не ми дава да го инсталирам , отваря ми сумати файлове".
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
HP Compaq 6830s и Back track 3 final
Лаптопи
shturm681 0 3357 Последна публикация Sep 24, 2009, 23:51
от shturm681
Back track 3
Настройка на хардуер
devyl 18 7881 Последна публикация Jul 11, 2010, 14:59
от chen_dzen
Back Track 4 wireless на Lenovo u350
Лаптопи
TheBOSS9999 5 5116 Последна публикация Jul 13, 2010, 16:16
от romeo_ninov
Проблем със пускането на интернета с back track 4
Настройка на хардуер
trafik1981 3 3804 Последна публикация Sep 28, 2010, 22:34
от trafik1981
Back track 5 - въпроси при инсталация
Настройка на програми
paluk 2 6098 Последна публикация Jul 03, 2011, 10:44
от to6eto