Автор Тема: Автоматично затворяне когато имам еррор?  (Прочетена 1603 пъти)

WelcomE

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Здравейте когато имам еррор ми съобщава да не се налага ръчно да затваряте грешката ?
Това е за Windows как става :
1.Отваряте Контролния Панел на вашия Компютър.
2.Избирате "System".
3.Аdvanced.
4.Error Reporting.
5.Disable error reporting.
6.Mахате тикчето на текста "But notifly me when critical errors occur".

Със тези действия вие сте спряли оведомяването от страна на "Windowsa" към вас,тоес когато има еррор няма да ви съобщава,а по този начин няма да се налага ръчно да затваряте грешката!

Как даго направя на linux ubuntu 12.04 ?
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Има ли възможност следващия път като ти се покаже такова съобщение в Убунту, да направиш един скрийншот и да го покажеш? Ако въпросът ти е предизвикан от чести съобщения за грешки, значи има проблем, който трябва да бъде оправен, а не заглушен, все пак. ;)
Активен

WelcomE

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Имам cs сървър и когато някой го крашне ми излиза Don`t Send прозорец имам програма която при краш стартира автоматично сървъра но като излезе това Don`t Send и не може да стартира сървъра без моя намеса
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Имам cs сървър и когато някой го крашне ми излиза Don`t Send прозорец имам програма която при краш стартира автоматично сървъра но като излезе това Don`t Send и не може да стартира сървъра без моя намеса
Съжалявам, аз не разбирам за какво става дума. Ако може screenshot, вероятно ще е по-добре.
Активен