Автор Тема: Върти ми се из главата един проект който си мисля, че би имал добро бъдеще  (Прочетена 23023 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Според мен, 90% от пазара на този софтуер е зает от Гербер, Лектра и Оптитекс.
Гогата ме информира за този проект дето jet е качил скрииншот. Поразгледах го и мнението ми е, че авторите му не са в час с начина на работа и организацията в шивашките фирми.
Аз не бих почнал с реализацията на функционалностите по техния начин.
Проекта не може да се създаде бързо, а в една фирма има нужда от много функционалности, за които пак трябва да се разчита на доказаните в бранша, докато проекта се развие. За това и моята идея е да започне първо от конвертер на формати от една система към друга, а после в движение да се добавят функционалности за манипулиране на детайлите и да се развива към цялостна кад система.
Конвертерите с които разполагат и големите не са в базовата функционалност и са доста скъпи. В една фирма, ако има 1 маркерист, ще има и поне 2-3 конструктора, но тези конструктори, трябва да могат да запазят конструираното във формата на системата с която разполагат. Ако по проекта само се работи, без да се ползва реално от някой, ще истинско безумие.
Активен