Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 70   Надолу

Автор Тема: Съществува ли наистина Тайно световно правителство?  (Прочетена 143973 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6178
    • Профил
Живи и здраави да сме, и повече да се разбираме!  [_]3
Няма чаша с вино, затова бира  :D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Yasen6275

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 553
    • Профил
   Така и никой не успя да ме опровергае ...
За кое? За сигурността на Чехословакия във варшавския договор ли?

Весели празници на всичкки.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3863
    • Профил
   Така и никой не успя да ме опровергае ...
За кое? За сигурността на Чехословакия във варшавския договор ли?

Весели празници на всичкки.

   За зверствата,извършени от САЩистан и техните протежета.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3863
    • Профил
   За желаещите да прекарат приятно,по-добре не четете тази дискусия  ;D
   Пък и много често,истината е неудобна ... и болезнена.
Активен

lunarvalley

  • Гост
Весели празници!

Код:
ATGGAGAGGAGGTACTGCCACAGGATCAGCACCATGGCCAGCGCCAACGACGCCCACGCCCCCCCCTACAACGAGTGGTACGAGGCCAGG

може да си го преведете тука

 :P :P
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3235
    • Профил
Тая преводачка нещо не върши работа... пак е на чужд език   :o
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5279
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Май е неква тъпня.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

lunarvalley

  • Гост
това е нуклеотиден код (ДНК), който като се преведе кодира за тези амино киселини:

MERRYCHRISTMASANDAHAPPYNEWYEAR

както и да е
« Последна редакция: Dec 27, 2018, 00:40 от lunarvalley »
Активен

Yasen6275

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 553
    • Профил
   Така и никой не успя да ме опровергае ...
За кое? За сигурността на Чехословакия във варшавския договор ли?

Весели празници на всичкки.

   За зверствата,извършени от САЩистан и техните протежета.
Така ли? Бях останал с впечатлението че тезата ти е че подпомагат мюсолманите на полуострова.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Весела Коледа!

Малко на куц крак, ама от сърце.

Нямах възможност да се включа тия дни, затова например пропуснах случая да коментирам за шестнадесетата република, където смятам, че Алекс Алексиев силно преувеличава, а „Вести“ направо лъжат. Което е жалко, защото по принцип „Вести“ дава справедливи оценки.

=*=

Ще се включа на все още актуалното, докато не я изпусна.

И преди съм казвал една много проста истина. Империите, за да могат да са империи, трябва да създават проблеми, които никога да не бъдат решени, за да има нужда винаги от тях. Точно това правят САЩ, Русия, Турция и Франция на балканите. Най-много го правят САЩ, защото са най-силни.

От друга страна САЩ са брутални, но не са чак такива непукисти като например англичаните. Те забъркват много каши, но винаги гледат поне привидно да има справедлива кауза зад, която да застанат.

В случая на бивша Югославия имаха под ръка справедлива кауза. Сърбите играеха ролята на агресор. Не, че не би била агресорка всяка страна, от която се цепят територии. Последен случай беше Испания. И там нищо не е свършило.

Спец. настоява, че от другата страна също е имало агресия, но техните лидери не са съдени за военни престъпления, както се случи със сръбските. И това е истина, но е истина и, че доста отдавна е казано: победителите не ги съдят.

Разбира се, това е безкрайно конфликтна тема и не бих я подел с никой сърбин. Те обаче непрекъснато говорят по нея и не могат да преживеят поражението си. Затова, когато съм в компания на сърби, просто си мълча.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3863
    • Профил
   Така и никой не успя да ме опровергае ...
За кое? За сигурността на Чехословакия във варшавския договор ли?

Весели празници на всичкки.

   За зверствата,извършени от САЩистан и техните протежета.
Така ли? Бях останал с впечатлението че тезата ти е че подпомагат мюсолманите на полуострова.

   Очевидно подпомагат мюсолманите на полуострова,и както забеляза,
и други го потвърдиха.
   Защо ли ги подпомагат ?
   Извадих и факти за подкрепата на гей-парадите.
   Как да не си помисли човек,че САЩистанските управляващи се
натягат на саудитските манафи,а ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Спец. изобщо не четеш, какво ти се пише.

Саудитска Арабия зависи от САЩ, а не САЩ от Саудитска Арабия. Освен това не може да се каже, че САЩ работят за мохамеданската кауза, защото са дали свобода на босненци и шиптери. Дали са им свобода, но освен това нападнаха Афганистан, Ирак, Тунис, Египет, Либия, Сирия. Държат разкрачени Пакистан, Нигерия, Индонезия и Судан. Това не е работене за мохамеданската кауза.

И съвсем набързо да ти кажа. Педерастията не е грях само за католицизма и православието. Не по-малък грях е и за мохамеданството. Подпомагане на „gay parade“ не е помощ за мохамеданството. Това е израз на свобода. Педерастите са освободени да правят, там каквото правят без да са под заплаха, че ще ги бият, убиват, измъчват, вкарват в лудница или нещо трето. Това само до преди 50-60 години не е било така. А у нас не бе така до преди по-малко от тридесет.

Нормално е педерастите, когато четат мнения подобни на твоите да са притеснени. Да се притеснят, че нещата ще се върнат обратно и те отново ще са преследвани. Цариградската конвенция е тяхната отбранителна реакция.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
Нека да са освободени да правят там каквото правят (гнус ма е да си представя). Признахме ги и за нормални и от психиатрична гледна точка - махнаха ги от учебниците по психиатрия където те пребиваваха под заглавието СЕКСУАЛНИ ИЗВРАЩЕНИЯ (което лично според мен беше грешка). С истанбулската конвенция обаче директно преминаха в атака, нежели да се отбраняват. Затова се намеси и синода и другите вероизповедания, че ако бяха я приели тази конвенция, следващата стъпка щеше да е тези дето спим с жените си да ни запишат в учебниците по психиатрия като сексуални извратеняци (което като се замисля...по-добре да не се замислям толкова много).
« Последна редакция: Dec 28, 2018, 10:16 от vektorman »
Активен

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1447
    • Профил
Тук съм съгласен че основния проблем е със опитите за "силово" налагане на "социалната роля" - мъж, жена, нещо по-избор/сутрин едно, вечер друго и др. подобни.
А още по-лошото е че се иска това да стане и мироглед на децата, които все още нямат изграден такъв и възприемат това на което ги учат възрастните.
Вече има достатъчно скандали с промяната на учебните планове последните 2-3 години.
Ето как се планират и провеждат политиките на "световното управление", но с основна цел която да се реализира чак след 25-50 години.

"Свобода" е нещо съвсем различно от  "Свободия" !!!

Но вижте и самия термин "социална роля", това прилича на роля в някаква пиеса, а не на реалния живот (някакъв вид виртуална реалност и там всички желания се изпълняват !).

Да, но живота е реален а не е пиеса и като мислиш, говориш и действаш като в пиеса няма какво да се чудиш че реалността все повече те "удря"
(това не е спектакъл, а самия живот и той не може да си позволи да бъде пиеса, иначе всичко мигновенно ще престане да съществува :-)

В по-широк контекст въпроса пак става философски (съжалявам но какво да се прави, древните гърци са казали че философията е майка на всички науки) и опира до понятията "свобода" и "необходимост".
Обаче темата е тежка и освен ако някой не поиска това не мисля да я развивам по-задълбочено (смятам обаче че е безкрайно важна ;-)
« Последна редакция: Dec 28, 2018, 11:32 от ray »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Педерастията е най-хуманния начин да са намали населението до приемливи нива. Иначе ще съсипем планетата. Някой с по-добра идея?!
Иначе ?балника е трудна работа да се ограничи: църквата се провали, правителствата се провалиха - на китайците им падна забраната за едно дете, но ръст на раждаемостта няма.

Световното правителство опита с войни, с чума, спин, луди крави, птичи грип, свински какво беше там, ама не става в голям мащаб. Сега ни пробутва мръвки с хормони и плавно обръщаме резбата доброволно, огледайте се по-внимателно около вас (нараства броя на жени с мъжко телосложение и мъже с женско телосложение и това е само физическия изглед, като се загледаш и в начина на обличане и вкус се вижда, че и на мозъчно ниво има промяна). Храните (а и храните на храните) бъкат с какво ли не. Изведнъж месото стана достъпно за всички слоеве на населението, а беше лукс.

Стана модно да се правят бицепси и пр. с хормончета и протеинчета - има хора се хранят само с добавки. В добавка вече и антибиотиците не действат (вече сме си ги поели с храната), та и бактериите ще ни довършат.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 70   Нагоре
« назад напред »