Автор Тема: (РЕШЕН) Проблем с часовника в Мандрива 2008.1  (Прочетена 14037 пъти)

winman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 311
    • Профил
Браво! Така трябва да завършват темите. Обикновено се задава въпрос и ако има полза от отговорите, всичко приключва. Питаме, ако сме на зор, а нямаме време и желание да докладваме кое ни е помогнало. Затова моите поздравления за теб.Можеш да си за пример, как се започва и как се завършва една тема относно проблем. Желая ти здраве и удоволствие с Линукс!
Активен

The more you know about Linux the less likely girls will want to know about you!

plandz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 535
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Цитат (winman @ Юни 22 2008,23:20)
Браво! Така трябва да завършват темите. Обикновено се задава въпрос и ако има полза от отговорите, всичко приключва. Питаме, ако сме на зор, а нямаме време и желание да докладваме кое ни е помогнало. Затова моите поздравления за теб.Можеш да си за пример, как се започва и как се завършва една тема относно проблем. Желая ти здраве и удоволствие с Линукс!

Благодаря ти,winman!Мисля,че трябва да поддържаме всички основната идея на софтуера с отворен код и да споделяме с всички останали това,което сме направили вече като решение на проблема,който е възникнал пред нас.Защото има и други,които след нас ще търсят решение на същия проблем и ако то е описано достатъчно добре,това ще им спести време и нерви.А това не е малко,поне аз така мисля.
И занапред ще се помъча да описвам (доколкото мога) ясно това,което съм решил вече.4-5 минути за това,мисля че не са изгубено време,напротив!
Благодаря още веднъж на всички,които ми помогнаха!
Активен

Ако се чувствате добре,не се тревожете.Ще ви мине. - Murphy's Laws