Автор Тема: Търся Python специалист за пренаписване на програма  (Прочетена 21028 пъти)

Lamqta

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 54
    • Профил
Здравейте,

Както вече споменах търся Python специалист за адаптиране на готово уеб приложение за моите нужди.
Накратко това е мрежова мониторинг система, използваща темплейти, една от които трябва да се редактира за да отговаря на моите нужди.

Според мен не е нищо времеотнемащо и може да бъде направено бързо, но моите ппознания по Питон са слаби.

Пишете ми на лично или тук. Благодаря предварително на всички отговорили.
Активен

lunarvalley

  • Гост
за какви пари става дума?
Активен

drag

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 83
  • Distribution: Debian; FreeBSD
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
за какви пари става дума?

хахах егати подхода имаш братко.
Активен

Lamqta

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 54
    • Профил
Мисля си нещо за 50-100 лева. Според мен не би трябвало да отнеме повече от няколко часа.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
50-100 лева на час ли? И не се шегувам.
Какво се наблюдава и какво е ползвано за приложението? Без да се дадат уточнения ще е трудно да се каже, давай го. Има няколко уеб фреймуърка на които може а е направено и едва ли някой ще ги знае всичките.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Цитат
хахах егати подхода имаш братко.

от време на време тука ще цъфне некой да иска нещо. И винаги се почва от принципа 'другари, дайте да дадем'.
Активен

mystical

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 326
  • Distribution: Debian, FreeBSD
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
    • WWW
Мисля си нещо за 50-100 лева. Според мен не би трябвало да отнеме повече от няколко часа.

За тази сума трудно, ще намериш някой.
Ако все пак намериш, този програмист, другия път ще знае, че за подобна сума не трябва да се захваща за работа.
« Последна редакция: Oct 20, 2017, 23:27 от mystical »
Активен

Ако не можеш да градиш, поне не руши!

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Имам един познат С програмист, който за по-малко от 350 на час не си мърда пръста.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Бахти цените.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

luda_glawa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 652
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Въх 350 на час ... . Не, че нещо но 50 лв. на час надница е доста прилично. 50х8х20 = 8000 лв. месечно. ;)
Активен

С Уважение:

Luda Glawa ;-)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Въх 350 на час ... . Не, че нещо но 50 лв. на час надница е доста прилично. 50х8х20 = 8000 лв. месечно. ;)

Смисъла им е точно да не ти се налага да работиш по осем часа на ден, а например два на два дни.

Винаги съм мислил, че който взима под 50 лв. на час, за какво да е в сферата на компютрите, е някакъв некомпетентен измамник и всъщност са пари на вятъра.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
50 на час не означава, че си зает плътно 8 часа. В интерес на истината, не съм го питам моя, как клиента може да следи, колко време си работил по задачата му. Сигурно си има начин. Но 8 часа да не станеш от стола е малко прекалено. Аз два часа да седя на едно място неподвижно и откачам.

Досега един път само съм взимал пари за кодене, но на свършена работа и се уговорихме предварително. Тогава взех 80 долара за 5 часа, но не съм бил постоянно на машината. Дори слязох до магазинчето, да си взема бира. Човека си получи файловете после, освободи ми парите и всичко приключи. Но на час... нямам си и на идея, как става.
« Последна редакция: Oct 22, 2017, 12:52 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Odido

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 627
  • Distribution: Arch Linux
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Има програми за това.Снимат скрийшот през напълно произволно време екрана ти и праща лог на клиента.Ако си станал спираш програмката и човека отсреща знае, че почиваш.Не е перфектния начин,но върши работа в едни от най-големите фрий лансър сайтове.
Активен

"Congratulations, you broke the Internet
Look at what you did! Are you happy now?"

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Питайте Ixquick (или Гългъл, ако не ви притеснява) по думичките time tracking. Това е цяла индустрия. Програмистите и администраторите не са единствените работещи на час. А например един час на адвокат е много по-солено удоволствие. Въпроса си е решен от десетилетия.

И да разбира се, че тия програми работят на принципа на вирусите. Няма как да е иначе. Не, че и имитация на дейност (особено щракания с мишката) не е нещо, което се симулира с пет реда код. Ама карай. Който иска да мами, винаги има как.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

kierenski

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 92
    • Профил
Хора къде забравихте авторските права заради които се вземат големите пари, зашото за същото време ако напишеш програма която продадеш на 100 човека ще вземеш много повече пари без особена работа.

Идеята на големите суми е после клиента да може да ползва програмата където си поиска без ограничения.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Python IDE
Настройка на програми
gamehack 1 3976 Последна публикация May 23, 2003, 12:03
от rat
Български счетоводен софтуер на Python
Предложения за български проект
cvludmiloff 3 4928 Последна публикация Jun 05, 2004, 17:38
от vladou
Python
Общ форум
fantom 6 4198 Последна публикация Nov 07, 2005, 18:51
от betso
Python
Общ форум
glam 0 2168 Последна публикация Jan 11, 2007, 13:00
от glam
Коренуване при python
Общ форум
ko_drugo 3 5806 Последна публикация Feb 18, 2007, 00:21
от ko_drugo