Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу

Автор Тема: Фереджета в ... Конгреса !  (Прочетена 42805 пъти)

lunarvalley

  • Гост
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #105 -: May 05, 2019, 14:58 »
Цитат
а понякога ми се е искало да са ми пред очите, за да им фрасна един, без колебание и гък

те тва е :D

апропо, замислял ли си се в твоите писания какво дразнещо може да има?
« Последна редакция: May 05, 2019, 15:22 от lunarvalley »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6151
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #106 -: May 05, 2019, 16:22 »
Не съм се замислял. Зная.  ;D
Но поне имам достатъчно уважение към всеки, че да не играя театър и съм откровен.

Казвали са ми, че мога да вбеся хората много повече, без да ги псувам, да говоря за роднините им или да ги описвам цветно. Да ги вбеся до степен, да искат да ме застрелят. Повечето не са смеели да ми скочат. Една приятелка ми каза, че присмеха ми и насмешката с които говоря за този или онзи са причина за това. Точно, защото са неподправени. Искреното ми съжаление и смях, присмех или подигравка, когато описвам някои индивиди ги довеждал до бяс. Може и да е така.

Цитат
а понякога ми се е искало да са ми пред очите, за да им фрасна един, без колебание и гък

те тва е :D
Ами признавам си го. Не, защото ме дразнят или ядосват или нещо друго. Просто за да си направя кефа. Не е достойно, ма какво да направя. Понякога ми се иска. Някои хора в някои случаи просто си питат за това  :D
« Последна редакция: May 05, 2019, 16:30 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #107 -: May 05, 2019, 16:31 »
Цитат
присмеха ми и насмешката с които говоря за този или онзи са причина за това

на живо може би е така. В тоя форум е тенденцията ти да говориш за неща, от които очевидно не разбираш, но със самочувствие на последна инстанция. :)
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6151
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #108 -: May 05, 2019, 16:59 »
За каквото не разбирам, си трая. Останалото е въпроса на различни мнения. Ето, за темата за рутерите наприме си мълча. Обикновен домашен потребител съм. За политиката и геополитиката си имам мои виждания. За мен те са правилни. И имам достатъчно увереност в преценката си. Както казваш, по-уверен съм от нормално. Така е.  :) Докато нещо ми преобърне мирогледа.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #109 -: May 05, 2019, 17:22 »
   Ебаси,ако някой външен човек види какви ги пишем във форума
(и особено в тази тема),ще си помисли,че това е някакъв вид психотерапия  ;D
   Нещо като ... виртуална групова терапия ;D
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #110 -: May 05, 2019, 17:35 »
... а понякога ми се е искало да са ми пред очите, за да им фрасна един, без колебание и гък. Причината за тези ми желания е точно плевръщането от тях на дискусията в нещо лично, посредством откровени обиди и разни епитети.
Хехе, нашето било лично...
А ти не се ли се замислял, че може да съм малко по-едричък от теб и при тази случка да ти се случи друга случка  >:D.
Имаче няма лошо щом намесихме и педалите, рускините, докторите.
Ама нека по темата за фереджетата - да не обидим spec1a - мисълта ми бе, че има държави които според трима форумци (дотук) са много напред с материала щото нямат фереджета в парламента, но всъщност имат повече мюсюлмани в него както в абсолютен брой, така и процентно. Въпроса ми е от какво е страха: от мюсюлманите или от самите фереджета?!
В САЩистан (нали така беше ddantgwyn) хората не се притесняват от този факт и са си ги избрали.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #111 -: May 05, 2019, 17:40 »
В САЩистан (нали така беше ddantgwyn) хората не се притесняват от този факт и са си ги избрали.

jet, продължаваш да ме дърпаш за опашката. Ще посочиш ли поне едно мое мнение, в което съм използвал това определение.

Но те предупреждавам, че ако не успееш да намериш и не се извиниш публично, ще те накажа поне за един месец да не можеш да пишеш тук. Имаш два дена време да го направиш. Днес е пети май, ако до седми не го направиш, ще си носиш последствията.
Активен

the lamer's team honourable member

lunarvalley

  • Гост
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #112 -: May 05, 2019, 17:54 »
Цитат
За каквото не разбирам, си трая.
бе не е съвсем така  :D

например говориш снизходително за хората, които се занимават с наука. Както и ти е пълна каша еволюцията, но не приемаш съвети. Както и да е. Аре, оставям ви. Само не се бийте, моля ви! Искрено вярвам, че ако седнем на една маса с много бира, ще се получи интересна дискусия, без физическа саморазправа. [_]3 [_]3 [_]3
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #113 -: May 05, 2019, 17:59 »
В САЩистан (нали така беше ddantgwyn) хората не се притесняват от този факт и са си ги избрали.

jet, продължаваш да ме дърпаш за опашката. Ще посочиш ли поне едно мое мнение, в което съм използвал това определение.

Но те предупреждавам, че ако не успееш да намериш и не се извиниш публично, ще те накажа поне за един месец да не можеш да пишеш тук. Имаш два дена време да го направиш. Днес е пети май, ако до седми не го направиш, ще си носиш последствията.
Пак приемаш лично, а ти говоря като на МОДЕРАТОР, който държи да не се обижда Русия, да има ред във форума, а толерира например обиждане на САЩ. И много добре рзабираш кого имам в предвид.
Говорим за двойни стандарти!
Някой трябва да ти обясни задълженията на модератор, не само да заплашваш- имаш и отговорности.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #114 -: May 05, 2019, 18:11 »
Бе то на теория не трябва да споменаваме нито една от двете. Защото пак на теория, това се води технологичен форум. И Кибер е прав да се сърди, че се оливаме.

=*=

Хората занимаващи се с наука от почти цял век не се занимават с нея. Занимават се с някакъв нов, религиозен догматизъм. Научните принципи отидоха в коша. Всичко е лъжи и измами. Всичко за кинти.

Относно еволюцията, малко са тия, които не вярват, че я има. Като преседиш, почваш да си чувстваш опашката, а мъдреците първи се развалят. Но някак малко ще успееш да убедиш, че това е станало чрез мутация и куаголация. Това звучи по-абсурдно от това вселената да е създадена за седем дни, ако изобщо са дни де.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

lunarvalley

  • Гост
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #115 -: May 05, 2019, 19:06 »
Цитат
Хората занимаващи се с наука от почти цял век не се занимават с нея. Занимават се с някакъв нов, религиозен догматизъм. Научните принципи отидоха в коша. Всичко е лъжи и измами. Всичко за кинти.
глупости

Цитат
Но някак малко ще успееш да убедиш, че това е станало чрез мутация и куаголация. Това звучи по-абсурдно от това вселената да е създадена за седем дни, ако изобщо са дни де.
Чрез мутации и естествен подбор. Какво е куаголация, ако може да попитам? Ти висше образование по биология, доколкото съм разбрал, нямаш. Защо се пънеш да отричаш наедро, вместо да вземеш да се пообразоваш?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #116 -: May 05, 2019, 19:17 »
Нямам разбира се и няма да имам акъл още пет живота, за да завърша. Това обаче не значи, че сегашната „наука“ не е съставена от тотални простотии. Взрив, супа, маймуни, свинщини.

п.п. Понякога е полезно да се четат теоретиците на заговорите, макар самите те да сътворяват не по-малко безумни глупости.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #117 -: May 05, 2019, 19:36 »
В САЩистан (нали така беше ddantgwyn) хората не се притесняват от този факт и са си ги избрали.

jet, продължаваш да ме дърпаш за опашката. Ще посочиш ли поне едно мое мнение, в което съм използвал това определение.

Но те предупреждавам, че ако не успееш да намериш и не се извиниш публично, ще те накажа поне за един месец да не можеш да пишеш тук. Имаш два дена време да го направиш. Днес е пети май, ако до седми не го направиш, ще си носиш последствията.

Пак приемаш лично, а ти говоря като на МОДЕРАТОР, който държи да не се обижда Русия, да има ред във форума, а толерира например обиждане на САЩ. И много добре разбираш кого имам в предвид.
Говорим за двойни стандарти!

Какво не разбра от

Цитат
щом си толкова загрижен за Русия, направи тема за нея и пиши в нея. Но не го прави повече тук.

Ако ще бъдеш наказан, ще е за постоянно изместване на темите и за спор с модератор, а не за това, че мразиш Русия. За обсесията ти към нея вече съм се изказал като участник в този форум, а не като модератор. Това, че ти не го разбираш е твой, а не мой проблем.

Ако искаш да не го приемам лично, научи се да се изразяваш ясно. Така както си го написал, няма как да се приеме по друг начин.

А ако си засегнат от използването на „САЩистан“, може да използваш бутона „Информирай модератор“ като не забравиш да се аргументираш защо го използваш.

Цитат
Някой трябва да ти обясни задълженията на модератор, не само да заплашваш - имаш и отговорности.

Задълженията ми на модератор са да следя спазването на правилата на този форум. Изместването на темите, наричано на американски "offtopic" навсякъде се смята за нарушаване на форумните правила и обикновено се санкционира.

Ако смяташ, че не ставам за модератор на този форум, може да се оплачеш на администраторите. Но не и да спориш с мен по този повод. Това можеш ли да го разбереш?
« Последна редакция: May 05, 2019, 19:38 от ddantgwyn »
Активен

the lamer's team honourable member

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #118 -: May 06, 2019, 09:19 »
   Не мога да разбера защо толкова много хора от пишещите тук
(основно Хамериканофилите) се дразнят от истината.
   Посочете поне едно нещо,написано от мен,което не е вярно !

Защо съм използвал израза "САЩистан" ?
А какво да използвам,при положение,че висшите им ръководители се
натягат на гаджалите ? Президента Доналд Тръмп посети няколко пъти
Саудитска Арабия,танцува им някакъв танц със саби (което според
експерти е израз на много високо уважение ...).
Ами само дето не им направи с....а (ъъъ,исках да кажа серенада  ;D )
И това ми било най-могъщия държавен ръководител !

За да не се разсърдите прекалено много,няма да казвам от коя поза
на тялото трябва да се пази Тръмп (предвид тамошния сексуален контекст  ;D )

« Последна редакция: May 06, 2019, 09:22 от spec1a »
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #119 -: May 06, 2019, 14:37 »
Защо съм използвал израза "САЩистан" ?

А какво да използвам, при положение, че висшите им ръководители се натягат на гаджалите ?

Можеше да използваш старомодното САЩ. Пък после да добавиш горната си забележка.
Активен

the lamer's team honourable member
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
« назад напред »