Автор Тема: Проблем със пускането на интернета с back track 4  (Прочетена 3803 пъти)

trafik1981

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Здравейте проблемът ми е че немога да стартирам интернета ,наскоро инсталирах бактрак 4 на usb не немога да настроя мрежовата карта как става това ако можете помогнете ми.Малко данни :мрежовата карта е ralink 2561 pci rt61pci с динамично ай пи съм ,ако можете да ми дадете деректен пример как да го направя тепарва навлизам в тези води и кам този момент са ми доста дълбоки но имам огромно желание да се науча за това се надявам като за начало ако има някои да ми обясни доста простовато така да кажа как да постигна целта си . Благодаря предварително.
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Цитат
2. ПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА
Какво опита досега? Опита ли нещата, описани тук: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=37212.0
Активен

chen_dzen

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 623
  • Distribution: Debian 6.0 Squeeze
  • Window Manager: GNOME
    • Профил
# sh -c "start-network"

       или

backtrack menu > SERVICES > NETWORK > START NETWORK

« Последна редакция: Sep 27, 2010, 11:41 от chen_dzen »
Активен

trafik1981

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Супер благодаря ви направих го по следния начин:ifconfig wlan0 up , iwlist wlan0 scan , iwconfig wlan0 essid MAC -ът , dhclient wlan0 , но имам сега и 2 ри проблем когато се зареди бактракът се чува адския шум предполагам че драйвери е проблема та вапрсът ми е как се инсталират най лесно разполагам с ето тази програма unetbootin-windows-408 вазмойно ли е с нея ако да има няква опция карнел какво се пише там ?
Активен