Автор Тема: Къде е neter, марчето започва много да се вживява в модераторството  (Прочетена 5491 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Алоо, жено защо си ми изтрила пост-а с линк-а към Crossover? Започвам да смятам, че не трябваше да те правят модератор. Много се вживяваш.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

betso

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 281
    • Профил
По всяка вероятност е трябвало да го направи. Да не говорим, че тя се е и аргументирала, посочвайки точката, която си нарушил. Не съм ти чел постинга, но имам основание да й вярвам повече, отколкото на теб. Не за друго, а заради личното и неаргументирано отношение, с което започваш тази тема.
С това си мнение искам само да подчертая, че наличието на пишка между краката ти не ти дава никакво основание да парадираш с нея.
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Бабината ти трънкина на припек. Я вземи прочети форума и точно какво е направила и после ме съди. А това, че имам пишка си е лично моя работа, а това че ти си п*тка си е лично твоя работа!!!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
@betso  , не си прав  човека напълно си е прав ". Не съм ти чел постинга, но имам основание да й вярвам повече, отколкото на теб" Като не знаеш мълчи
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Добре. Обяснете на мен ламера. Бак2живот не ли дал връзка към пиратска версия? Ако е така, то това е само повод за порицание. Ако е друго, кажете на неуспелите да видят оригиналния отговор.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bulg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 916
  • Distribution: *bsd/linux
  • Животът е тръпка... иначе живот ли е това...
    • Профил
    • WWW
Добре. Обяснете на мен ламера. Бак2живот не ли дал връзка към пиратска версия? Ако е така, то това е само повод за порицание. Ако е друго, кажете на неуспелите да видят оригиналния отговор.
Защо всички сваляме пиратски филми и музика, а сме против пиратския софтуер?!
 
Някой има сметка от това. В противен случай отдавна щяхме да сме забравили за това, че е имало някога пиратски сайтове.

Софтуерното ограбване е болест, без която сегашния прогрес не би бил възможен.
Активен

http://www.youtube.com/watch?v=9rX8Fn-YJpI
---------------------------------------------------------------------
http://cleargreen.com

betso

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 281
    • Профил
Бабината ти трънкина на припек.
Това е сериозен аргумент. :)
Я вземи прочети форума и точно какво е направила и после ме съди.
Като не знаеш мълчи
Прочетох въпросната тема (нали за нея става дума?) и след това се изказах. Никъде обаче в тази тема не намерих повод да си помисля, че модераторката е постъпила некоректно. Напротив - във въпросното изказване (явно след редакция) се дава съвет за пиратско сваляне на софтуер. Поправете ме, ако аз нещо не разбирам, но това е нарушение на въпросната точка от Правилата.
И... backtolife, аз не те "съдя"!
Това, което ме подразни беше сексисткото отношение към един човек. Спори си с нея, дали е постъпила правилно или не, но недей да го правиш от позиция на разликата в пола, защото тя не би трябвало да дава предимство на нито един от двама ви.
А това, че имам пишка си е лично моя работа
Ама аз никъде не съм ти се бъркал из интимностите, че да декомпенсираш така ощипано. :)
а това че ти си п*тка си е лично твоя работа!!!
Нали ще се опиташ да си спестиш занапред подобни изказвания?

Виж, аз не искам да водя война с теб или с който и да било друг. Но нямам проблем да го правя, ако се наложи. Бъди коректен в споровете си и си признай, когато си сбъркал (поне пред себе си). Само така бихме успяли да направим този форум малко по-приятно място, каквото той в момента не е съвсем.
« Последна редакция: Oct 05, 2009, 23:59 от betso »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3397
    • Профил
Много интерсно ;D

И АЗ искам да бъда МОДЕРИРАН :-[ от Мар4ето.
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Коментарът ми ще е кратък, правилата са ясни. Това е форум за Linux, а не за чувства. Това, че ме няма за няколко дена, не е повод за нарушаване на правилата. Смятам, че bop_bop_mara си върши добре работата, така че не виждам поводи за нападки срещу нея от каквото и да е било естество. Говоря с оглед и на други нападки, отправяни в последно време срещу нея. Това, което е модерирала досега, щях да го модерирам и аз - така гласят правилата. Спазването им е задължително. Моля, придържайте се към тематиката на форума и спазвайте правилата!
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

bulg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 916
  • Distribution: *bsd/linux
  • Животът е тръпка... иначе живот ли е това...
    • Профил
    • WWW
Taка е... Светът има нужда и от отрицателни герои. Ако в едно мини - позитивно общество няма такива, то все някой от позитивните ще стане 'серопозитивен', за да се запази балансът :)
Цяло изкуство е да не се превърнеш в такъв, но никой не е предпазен.
Активен

http://www.youtube.com/watch?v=9rX8Fn-YJpI
---------------------------------------------------------------------
http://cleargreen.com

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Браво бе.. Изтривам един линк към един популярен шведски сайт за торенти, който казваше "То може да е платено, ама нали има и алтернативни начини" (перифразирам) и се оказвам обществен враг номер едно. А на всичкото отгоре се оказва, че се "вживявам в модераторството". Всеки, който мисли, че някой модератор тук се "вживява" е напълно свободен да се включи в модерирането. И ще има моята лична подкрепа.
Търпя критики, защото и аз правя грешки. При това (за разлика от някои други хора) си ги признавам. А личните спорове и нападки не ги правя публично достояние, а си ги оставям за себе си. В този случай конкретно не знам защо някой трябва да ми търси обяснения. backtolife, не се съмнявам, че си чел правилата и че си запознат с тях. Обясни точно и ясно защо според теб не си нарушил точка 7, щом мислиш, че свободата на словото ти е потъпкана. А тъй като реши да дадеш гласност на проблема си, нека мнозинството да прецени дали си прав.

ПС. bulg, притрябвало ми е да съм нечий герой. Единствената ми цел е да помогна.
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Започвам да разбирам порчето защо тропа всички когато влезе в форума.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Споко! Понякога причината се крие в прикрити симпатии.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

mikis

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 746
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Детска работа.
Тази тема много ми прилича на една друга - "Нетер ти си смотан тъп цензор" (или нещо такова), пусната от друго лапе с голяма уста.
Мога ли да питам модераторите, защо позволявате такива теми въобще да съществуват? Каква е ползата от тях?
Ако някой има нещо да се разбира с модератора да му пише лично съобщение и толкоз (и това да залегне в правилата!). И мен Нетер ме е рязал, но съм му писал ЛС и сме се разбирали.
В сериозните форуми за такава тема получаваш перманентен бан, без обяснения.

Разбира се, в сериозните форуми модераторите спазват всички точки от правилата. А тук т.6 е направо фиктивна - това обиди, лични нападки, заяждания, че даже и псувни минават като вода през сито. Затова форумът е заприличал на клубовете на Дир-а.
« Последна редакция: Oct 06, 2009, 09:43 от mikis »
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
mikis, ако изтриваме такива теми, ние сме лошите, цензорите, блябля... Най-малкото някой да изтрие тема срещу себе си... Neter преди време затри една тема с рекламен характер (чийто автор само я публикува и повече не се вясна) и се вдигна голяма пушилка, та Мирчо я върна обратно...
Относно т. 6 аз мисля, че се опитвам да я спазвам и да модерирам там, където не се спазва. Единственото изключение, което правя за 2ри път, е да не изтривам нападки по мой адрес. И мисля, че има хора, които могат да потвърдят, че техни мнения са били съкращавани заради тази точка. Нямам нищо против да бъдем и още по-строги.
« Последна редакция: Oct 06, 2009, 13:11 от bop_bop_mara »
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Dsl - към neter
Настройка на хардуер
activex 1 1553 Последна публикация Feb 16, 2007, 16:41
от neter
Dsl - към neter
Настройка на хардуер
activex 6 2180 Последна публикация Feb 16, 2007, 20:50
от neter
Neter, ти си обикновен, тъп цензор!
Хумор
winman 62 13944 Последна публикация Mar 26, 2008, 15:35
от Linuh_
Честит Рожден Ден на neter
Живота, вселената и някакви други глупости
Gaara 48 10453 Последна публикация Apr 04, 2013, 13:57
от bop_bop_mara