Автор Тема: backtolife ето ти инсталация на Слакуер за 5 6 минути  (Прочетена 10928 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
оххх....
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
оххх....
ОК, де, който иска да показва и който иска да гледа, ще му намерим къде. Спорихме много кои дистрота са леки и тежки, бъгави и перфектни, сега спорим.. колко време се инсталират (като че ли има някакво значение), можем да се съберем и да се образоваме на практика :)
Активен

ROKO__

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Distribution: Calculate Linux Workstation amd64
  • Window Manager: GNOME 2.30
  • AMD Athlon64 4000+ Dual Core 2100 MHz 2MB L2 cache
    • Профил
Марче може :) всичко може, единственото което е невъзможно е backtolife да поумнее
Активен

Не е важно да си добър, важно е да си най добрия!!!

http://www.calculate-linux.ru/
http://www.agilialinux.ru/

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Марче може :) всичко може, единственото което е невъзможно е backtolife да поумнее

Да но има и още по-невъзможни неща от това да поумнея - това ти да си намериш приятелка  :D :D :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Има няколко неща, които не мога да разбера. Какво значение има колко време ще се инсталира. В смисъл аз кафето си го пия с константна скорост.

Какво значение има колко време boot-ва операционната система също не ме вълнува. Нямам лаптоп (между другото, много се радвам по тоя въпрос), единствено при това положение евентуално би ме интересувало.

И накрая, наистина не ме интересуват няколкото процента производителност, които мога да получа евентуално компилирайки софтуера с разни флагове.

И в последно време само затова спорите. Вие не сте наред бе. Какво ви интересуват тези проценти, след като на практика не водят до някакви качествени промени. Закво си губите времето да постигате нещо, от което няма смисъл.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ROKO__

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1531
  • Distribution: Calculate Linux Workstation amd64
  • Window Manager: GNOME 2.30
  • AMD Athlon64 4000+ Dual Core 2100 MHz 2MB L2 cache
    • Профил
Незначителни ли:) я погледни тук

procs -----------memory---------- ---swap-- -----io---- -system-- ----cpu----
 r  b   swpd   free  inact active   si   so    bi    bo   in   cs us sy id wa
 0  0      0   3003      2      5    0    0   772   111  147  170  1  1 88 10

Постигни ти подобен резултат с твоя Дебиан.
Също дай изход от твоя Дебиан "vmstat -a -S M" да видим колко РАМ харчи в конзолен режим
Активен

Не е важно да си добър, важно е да си най добрия!!!

http://www.calculate-linux.ru/
http://www.agilialinux.ru/

IronMaiden

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 43
  • Distribution: Debian testing
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Има няколко неща, които не мога да разбера. Какво значение има колко време ще се инсталира. В смисъл аз кафето си го пия с константна скорост.

Какво значение има колко време boot-ва операционната система също не ме вълнува. Нямам лаптоп (между другото, много се радвам по тоя въпрос), единствено при това положение евентуално би ме интересувало.

И накрая, наистина не ме интересуват няколкото процента производителност, които мога да получа евентуално компилирайки софтуера с разни флагове.

И в последно време само затова спорите. Вие не сте наред бе. Какво ви интересуват тези проценти, след като на практика не водят до някакви качествени промени. Закво си губите времето да постигате нещо, от което няма смисъл.
никой не спори коя система се инсталира по-бързо ,а дали е възможно за 5 -6 мин дори и по малко . От всички които са писали само backtolife се прави на интересен и продължава да пише глупости
Активен

tyuio

  • Гост
Какво за АМД?
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Има няколко неща, които не мога да разбера. Какво значение има колко време ще се инсталира. В смисъл аз кафето си го пия с константна скорост.

Какво значение има колко време boot-ва операционната система също не ме вълнува. Нямам лаптоп (между другото, много се радвам по тоя въпрос), единствено при това положение евентуално би ме интересувало.

И накрая, наистина не ме интересуват няколкото процента производителност, които мога да получа евентуално компилирайки софтуера с разни флагове.

И в последно време само затова спорите. Вие не сте наред бе. Какво ви интересуват тези проценти, след като на практика не водят до някакви качествени промени. Закво си губите времето да постигате нещо, от което няма смисъл.
никой не спори коя система се инсталира по-бързо ,а дали е възможно за 5 -6 мин дори и по малко . От всички които са писали само backtolife се прави на интересен и продължава да пише глупости

Да, съгласен съм че пиша глупости, но пък вие продължавате да ми се връзвате. И все още никой не е показал този Слак дето се инсталира за 5 мин.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
backtolife
Кошче
Rosen88 25 8321 Последна публикация Oct 05, 2013, 10:45
от gat3way