Автор Тема: Какво ви се падна от баницата с късметите?  (Прочетена 2183 пъти)

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
За много години на всички съфорумци! Пожелавам ви да сме здрави и да се обичаме, да се развива свободната идея и форумът ни да набира още повече популярност!

Хайде сега да видим какъв ще е късмета на българските Линуксаджии за новата година :)

На мен ми се падна кола, за радост на половинката ми (и моя разбира се, но аз не мога да карам). За ужас на природозащитниците, много искам да се сбъдне, понеже вече ми е писнало пренасянето на багажи по маршрутки и автобуси :) (Иначе един ден като станем богати  ::) ще си търсим по-"зелена" кола, обещавам...)

Пожелавам ви една весела и успешна година със сбъднати късмети!!!
Активен

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
За много години и от мен  на всички.
  Нека бъдем по-здрави, по-усмихнати и по-добри...
Късмета беше : Работи това което искаш  , за да не се нала чял живот да работиш :)
 

                       Нека бъдем по-истински, открити и внимателни към хората около нас...

 

                      Нека успяваме в начинанията - да се радваме от сърце на успехите и да имаме сила да се изправим и преодолеем проблемите...

                                 

                    Нека бъдем до близките ни хора когато имат нужда от нас и намираме подкрепа, когато на нас ни е необходима...

                                   

Нека обръщаме внимание на малките, но красиви неща в забързаното ежедневие, да не забравяме да обичаме и нека бъдем обичани...
« Последна редакция: Jan 01, 2010, 15:40 от ntrance »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5295
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
За много години и от мен. Моя късмет пък беше "Плюй си на петите и далече беж. Че очаква те годеж." Хахахаххахахаххахахаххахааааааа. Е, жена ми не беше във възторг, ама да не го е слагала в баницата.

Живи и здрави всички. И приятни почивни дни.
« Последна редакция: Jan 01, 2010, 17:41 от Acho »
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
За много години и от мен. Моя късмет пък беше "Плюй си на петите и далече беж. Че очаква те годеж." Хахахаххахахаххахахаххахааааааа. Е, жена ми не беше във възторг, ама да не го е слагала в баницата.

Живи и здрави всички. И приятни почивни дни.
Hahhaha :D :D :D
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5295
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Ами а де. Умряхме от смях. А те (късметите) готови-купешки, от точени кори БЕЛЛА. На детето се падна НОВАТА КОЛА, а на жена ми - УЧЕНИЕТО.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Ами а де. Умряхме от смях. А те (късметите) готови-купешки, от точени кори БЕЛЛА. На детето се падна НОВАТА КОЛА, а на жена ми - УЧЕНИЕТО.

ХАХАХАха , значи колата ще е за теб :Д . Помислил си и за това.
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Да бе, по-скоро таткото ще трябва да се бръкне за нова количка за детето... Аз му пожелавам (на детето) да му се сбъдне късметчето и количката да е маркова ;)
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Я да ти го разтълкувам тоя късмет:

Цитат
Плюй си на петите и далече беж. Че очаква те годеж.
На детето се падна НОВАТА КОЛА, а на жена ми - УЧЕНИЕТО.

Това просто означава, че ще сгодиш за друга... държава. Това обяснява и бягането. Жена ти ще трябва да учи нов език или професионално умение, или и двете. А на детето колата може да е не само нова, но и еко - електромобил. С дистанционно.

 ;D Майтап, ама не ти го пожелавам.  ;)
Активен

Без правила няма игра

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Щастие.
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Щастие.
Да го разтълкувам и аз :д

КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СМЕНИШ ДИСТРОТО
Активен

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Щастие.
Да го разтълкувам и аз :д

КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СМЕНИШ ДИСТРОТО

Няма проблем тълкувай го  .И какво значи да сменя дистрото?И защо пък да е крайно време
« Последна редакция: Jan 01, 2010, 23:07 от tarball »
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Кризата изяде баницата....
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Ivshti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 322
  • Distribution: Linvo 2010.3
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
падна ми се нов вид lolcat..

/прикаченото/
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Кризата изяде баницата....
А пък аз вчера се замислих нали след като "Пари"-"Няма!" дали е имало паричка в баницата на Министерския съвет? Или е имало хартийка с надпис "Пара няма" :D И по каква ли рецепта е наредил министър Дянков да я правят тази баница :D
Активен

tyuio

  • Гост
по рецепта" циганска баница" ама без олио, сол и червен пипер.
Активен