Автор Тема: За всички които мразят България.  (Прочетена 26022 пъти)

user444

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 7
    • Профил
Направих ви официален хейтърски форум в които няма никакви правила.
... изтрито ...

Ето и Facebook страница.
... изтрито ...
« Последна редакция: Jan 27, 2015, 20:57 от neter »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #1 -: Jan 27, 2015, 19:25 »
А кой си ти ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

k0tka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 130
  • Distribution: Fedora 23, CentOS, Debian, OS X El Capitan
  • Window Manager: i3wm
    • Профил
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #2 -: Jan 27, 2015, 19:29 »
А кой си ти ?
Как кой - Анти-Българин  ;D

Само не разбрах защо темата е в програмиране?
Активен

"If you need an instructional video telling your users how to turn a machine off (http://windows.microsoft.com/en-gb/windows-8/how-shut-down-turn-off-pc), there’s something seriously wrong with your design." --  Andrew Gregory @ linuxvoice

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #3 -: Jan 27, 2015, 19:36 »
Скоро ще е в коша, или няма да я има изобщо.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #4 -: Jan 27, 2015, 19:58 »
Зависи, какво се разбира. Ако се разбира държавата, да тя все по-често ме кара да ме е срам от нея, започвайки от случая в Коиловци, но не само. Ако я няма, ще съм щастлив ли? Определено. Каквото и да я наследи, ще е по-добро, защото поне няма да е бъгарско и аз няма да нося вина за него. Ако се отнася за хората, то преди месеци заявих, че добре, че нямам достъп до ядрено оръжие, защото първото място, което щях да изпепеля на мига е тези 111 хил. кв. км.

От друга страна видях гаври във форума с Левски. Това е Левски. Да бяха с някой средновековен сатрап, например Борис Ⅰ, ще го приема, да е някой по-съвременен като Стамболов, пак става, да е модерен като мутрата Бойко, пак бива. Но това е Левски. Та дори турците са имали респект от него. Утре ще сложите на Ботев. Кой следва? Каравелов? Вазов? Алеко? Това са били велики хора, имали нещастието да са родени тук, а ние вместо да им благодарим, какво правим?

Всъщност този форум ми дава още причини да искам да излича българите.

Домуването е испанско. Защо? Най-голяма гавра ще е да е в участъка .bg. Ако ви го вземат по съдебен път, тогава нещо неутрално. Аntibalgariq, защо не antibulgaria? Каква е тази кирливица? Кирливицата е българско явление. Ако се отричате от всичко българско, то трябва да се отречете и от нея, тя е ярко българско качество.

И защо пишете във форума на български на кирилица? Така може да бъде разбран единствено от българи и тук-там някой чужденец, който поради някаква причина е понаучил езика ни. До най-много хора можете да стигнете чрез английски език. А и българският език с българската азбука е още нещо пряко препращане към българщината, от която се отричате.

И накрая. Този ip board платихте ли си го? Защото, ако не сте, сте гнусни престъпници и независимо от идеите, които защитавате, това ви превръща в утайка, хора, с които никой не иска да има нищо общо. Почти съм сигурен, че не сте. Платете си го!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #5 -: Jan 27, 2015, 21:10 »
От това ще паднат кинти, добра идея.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #6 -: Jan 27, 2015, 21:21 »
Не разбирам. Някакви изтрити линкове към нещо, което не разбрах какво е- Само едно разбрах, че става дума за омраза. Чак пък толкова! Омразата е едно от качествата, които единствено показват, колко ограничен може да бъде човек, изпитвайки такова разрушително чувство. До какво може да доведе омразата? До нещо красиво, нещо конструктивно, нещо ново, нещо различно? Какво посява човек, който мрази? Какво ще пожъне? Да говориш за омраза по социалните мрежи, били те и форуми или каквото там, означава и че си слаб, че си се предал и единственото, което ти остава е да плюеш по всичко и всички. Че мразиш живота си, защото нямаш силата да го промениш. Или волята. Правете си фейсбук групи, събирайте се, говорете си.
Аз съм аут. Имам по-полезни неща, с които да се занимавам, отколкото да съжалявам, че съм се родил тук или, че съм останал. И който мрази България, по-добре да изчезва някъде навън, защото, ако някой ми говори за такива неща пред очите ми и, ако мога да го достигна, ще му покажа, до какво води омразата. А зная, как да удрям, за да причинявам болка.
Да не съм видял повече да се говори за това тук! Не съм никой в тоя форум, но това не мисля, че е място, което да се очерня по такъв недостоен начин.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #7 -: Jan 27, 2015, 21:32 »
go_fire имах по-добро мнение за тебе
Активен

dobrev666

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 119
  • Distribution: Slackware, Slackware64
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #8 -: Jan 27, 2015, 22:33 »
go_fire,
Не искам да влизам в спорове или нещо такова, но ако не искаш да обиждат Левски, то два пъти повече трябва да се бориш да не бъде обиждан Борис I. Това което той е направил за съхранението ни като националност (Левски също се е борил за това, за независимост и т.н.) не може да се сравни със направеното от всички други взети заедно, включително направеното от Левски.
Не знам дали е вярно или не, дали наистина е издал таква заповед или не, но "На колене пред буквите" идва от тогава. За другите неща няма да споменавам.
Активен

k0tka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 130
  • Distribution: Fedora 23, CentOS, Debian, OS X El Capitan
  • Window Manager: i3wm
    • Профил
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #9 -: Jan 27, 2015, 23:02 »
Не разбирам. Някакви изтрити линкове към нещо, което не разбрах какво е- Само едно разбрах, че става дума за омраза. Чак пък толкова! Омразата е едно от качествата, които единствено показват, колко ограничен може да бъде човек, изпитвайки такова разрушително чувство. До какво може да доведе омразата? До нещо красиво, нещо конструктивно, нещо ново, нещо различно? Какво посява човек, който мрази? Какво ще пожъне? Да говориш за омраза по социалните мрежи, били те и форуми или каквото там, означава и че си слаб, че си се предал и единственото, което ти остава е да плюеш по всичко и всички. Че мразиш живота си, защото нямаш силата да го промениш. Или волята. Правете си фейсбук групи, събирайте се, говорете си.
Аз съм аут. Имам по-полезни неща, с които да се занимавам, отколкото да съжалявам, че съм се родил тук или, че съм останал. И който мрази България, по-добре да изчезва някъде навън, защото, ако някой ми говори за такива неща пред очите ми и, ако мога да го достигна, ще му покажа, до какво води омразата. А зная, как да удрям, за да причинявам болка.
Да не съм видял повече да се говори за това тук! Не съм никой в тоя форум, но това не мисля, че е място, което да се очерня по такъв недостоен начин.
Въпросния форум съдържаше 2 раздела, не помня как се казваха и като цяло човека си беше изплакал мъката и беше написал доста дълъг пост относно гледната му точка за България и защо мисли така.
Интересното за мен беше да чета коментарите под неговия пост - тип коментар след мача Левски - ЦСКА в спортал.бг. И аз псувам, даже бих казал много, но се чудя от къде ги скалъпват псувните писани под коментарите  ;D ;D ;D
Активен

"If you need an instructional video telling your users how to turn a machine off (http://windows.microsoft.com/en-gb/windows-8/how-shut-down-turn-off-pc), there’s something seriously wrong with your design." --  Andrew Gregory @ linuxvoice

prototip

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 53
    • Профил
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #10 -: Jan 27, 2015, 23:14 »
Отваряйки форума се появяват грешка: cpu_exceeded Явно бг хакерите бързичко са източили даваните безплатно 100GB трафик.

go_fire и аз съм разочарован от теб. Как може да си мислиш, че за използваният безплатен форум трябва да се плаща какъвто и да е лиценз??? Лиценз е платил доставчика на безплатната форум услуга.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #11 -: Jan 27, 2015, 23:46 »
Идеята е гениална и е начин за източване на рекламните мрежи. Измисляш силно противоречива идея, на която ще се вържат максимално много хора. Гениалното е именно в това псуване на България, защото със сигурност ще се навържат достатъчно идиоти, които ще си загубят времето за да му обясняват че е идиот. Първоначално ще е натоварващо, но след време, идиотите ще се скарат помежду си, защото патриот в България означава всичко от неолиберал, капиталист, през комунист, до конспиратик, антисемит, нацист или путлерист. Та след време няма да има нужда да създаваш тролщина, защото идиотите ще се ядат сами. Единствено трябва да туриш няколко банера и да си прибираш парите накрая на месеца. Всъщност, същото което правят новинарските сайтове - обаче те имат повече разходи - счетоводни, офис разходи, представителни разходи, заплати за копи-пействащи идиоти, заплати за редактори, които налагат правата партийна линия, секретарки, хъръ гювендии, съдебни разноски за дела, които рано или късно ще заведат, въобще всякакви такива неща, които тук липсват.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #12 -: Jan 27, 2015, 23:54 »
Я народе не спите ли? Как сте писали, писали, а аз тук си разбуболечвам несъвместимостите между ем23 и 24.

Хане, просто не предполагах, че са толкова долни и са използвали безплатна услуга, изобщо не проверих. Ако ще правиш нещо сериозно, първо си плащаш, иначе е детска градина. Извинявам се за прибързаното заключение, без да проверя. По-зле са, от колкото предположих.

Котка, видях подигравките с Левски и не съм гледал повече. Ще бъдеш ли така добър да сложиш тук от spybook-a му, какво точно е писал. И аз проверих, форума е затворен, а spybook нямам. Името му е същото като на форума, написал съм го в първият си коментар. Ще е добре да му се видят и разумни аргументи, а не просто гаменщини.

Лунар, аз доста отдавна заявих, че съм нихилист, а при един от случайте Нетер ми дръпна доста дълга лекция с неговата гледна точка. Не съжалявам, това си е моето гледище. Не виждам причина тази „нация“ да продължи да съществува. Всъщност се учудвам, че някой, някога е имал добро мнение за мен, пък било то в минало време. Благодаря, за което! Като се видим следващият път, ще черпя с бири.

Добрев, добре дошъл отново, отдавна не си се мяркал. И за какво точно казваш да благодаря на този изрод? Че се отнесе като демон със собствената си кръв? Че изколи неизброими сънародници? Че ни постави под властта на гнусните гърци? За какво точно трябва да съм му благодарен???


Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #13 -: Jan 28, 2015, 09:09 »
Дублирам си коментара, за което се извинявам, но понеже темата е по-различна.

Случайно видях, че този user444 има две мнения. А пък в темата очевидно е само едно, И отворих профила му. Познайте кое е другото му мнение! Помните ли „Истината“?

Хи-хи :D Да същият е ;)
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

edmon

  • Гост
Re: За всички които мразят България.
« Отговор #14 -: Jan 29, 2015, 09:45 »
Идеята е гениална и е начин за източване на рекламните мрежи. Измисляш силно противоречива идея, на която ще се вържат максимално много хора. Гениалното е именно в това псуване на България, защото със сигурност ще се навържат достатъчно идиоти, които ще си загубят времето за да му обясняват че е идиот. Първоначално ще е натоварващо, но след време, идиотите ще се скарат помежду си, защото патриот в България означава всичко от неолиберал, капиталист, през комунист, до конспиратик, антисемит, нацист или путлерист. Та след време няма да има нужда да създаваш тролщина, защото идиотите ще се ядат сами. Единствено трябва да туриш няколко банера и да си прибираш парите накрая на месеца. Всъщност, същото което правят новинарските сайтове - обаче те имат повече разходи - счетоводни, офис разходи, представителни разходи, заплати за копи-пействащи идиоти, заплати за редактори, които налагат правата партийна линия, секретарки, хъръ гювендии, съдебни разноски за дела, които рано или късно ще заведат, въобще всякакви такива неща, които тук липсват.

Ти имал ли си някога сайт и слагал ли си банери? Имаше ли големи приходи?
Активен