Автор Тема: Малко нагледен материал за учебниците по патология ;-)  (Прочетена 27610 пъти)

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Тя "Червената Революция" е измислена на Запад, не на Изток...да не говорим за Марксизма...и там има много, ама много хора със социален...ляв мироглед....
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:43 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Не знам кой ви излъга, че едно време сте яли чисти и натурални храни. ДДТ е забранено в повечето западни държави през 70те години, защото се е доказало че е уврежда черния дроб, канцерогенен е и т.н. Разбира се, в бившния съветски блок е използван масово до началото на 90те години. Нали, важното е да се преизпълни нормата :)
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
не е до 90 те години-забранен е към края на 70 те години в България... ;)  -това го знам от баща ми-беше химик...
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:49 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

MiCRo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Debian GNU/Linux Jessie
  • Window Manager: Mate
    • Профил
Ето и номинацията за вътрешен министър - шериф в деколонизиращия ни проектокабинет:
 https://www.youtube.com/watch?v=iZ_EaK86NHw
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Патологичния синдром на голяма час от от нашето общество- породен от първосигналност  е-понеже процесорът, или автомобилът е западен- значи трябва да сме със Запада...а всъщност обикновено е точно обратното-трябва да правим бизнес с Изтока, а с парите можем да си купим OLED, макар и правен в Москва, или западен автомобил....все едно...къде правен....така, че старчето от първия клип си е 100% нормален.... [_]3 [_]3 [_]3 ...с LG то, дето гледа парада.....
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 16:15 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Именно. Продаваме автомобили на руснаците и купуваме от тях.....ами рускини :)

Цитат
не е до 90 те години-забранен е към края на 70 те години в България... ;)  -това го знам от баща ми-беше химик...

Забранен е дръжки. Това го знам от баба ми - лично съм я виждал как го ползва на село. Някъде в края 80-те. От добрата страна, ДДТ е спасил милиони човешки животи от малария....в Африка.
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 17:16 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

NorthBridge

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 177
  • Distribution: Slackware-current
  • Window Manager: Enlightenment E17
  • Mad Tinkerer
    • Профил
Едно време си мислех че България все някога ще вземе да се оправи - по естествен път, точно както се оправя организъм след тежко заболяване.

Сега вече колкото повече време минава, толкова повече се убеждавам че няма да се оправи. Мислещите хора си бият камшика в доволно голяма част от случаите, и преобладаващо мнозинство остават овцете. И по някаква неизвестна за мен причина количеството овце нараства в геометрична прогресия.

Е няма как да се оправи тая държава - на една държава й трябва народ, а не овце, за да бъде държава. С толкова много овце просто в един момент ще стане маса за пир на вълците. После 1300 години история ще ги има само като няколко статийки в уикипедия. Жалко, но не и незаслужено.
Активен

I did a 'zcat vmlinuz > /dev/audio' and I think I heard God...

MiCRo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Debian GNU/Linux Jessie
  • Window Manager: Mate
    • Профил
Едно време си мислех че България все някога ще вземе да се оправи - по естествен път, точно както се оправя организъм след тежко заболяване.

Ще се оправи...но трябва да измрат поне две поколения...просто този стокхолмски синдром трябва да се затрие по естествен път чрез смяна на поколенията..с такива дето не са раждани и формирани по партиен калъп. Русо го е казал доста ясно:
Цитат
Nothing can be more certain than that every man born in slavery is born for slavery. Slaves lose everything in their chains, even the desire of escaping from them..
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Именно. Продаваме автомобили на руснаците и купуваме от тях.....ами рускини :)

Цитат
не е до 90 те години-забранен е към края на 70 те години в България... ;)  -това го знам от баща ми-беше химик...

Забранен е дръжки. Това го знам от баба ми - лично съм я виждал как го ползва на село. Някъде в края 80-те. От добрата страна, ДДТ е спасил милиони човешки животи от малария....в Африка.

    рускините -никакво купуване-те сами ще си дойдат-както през соца... ;)
   
ммм-то и аз намерих някъде в 80-те в градината на дядо ми, ама макар да протестираше малко го изхвърлих....

виж какво върна гугъла- "Използван е също за борба с насекоми, разпространяващи болести. През 60-те год.  използването му е ограничено, а  през 1969 год. вносът и употребата на ДДТ са изцяло забранени."

http://www.friends-of-earth.org/index.php?option=com_content&view=article&id=90&Itemid=82&limitstart=2

------------------------------------------------------------------------
 
....робската психика всъщност е!!!....със Запада, пък макар, и без държава, както правилно отбелязват рускините-"вие защо сте в НАТО??-за да ви чукат българките  без пари".....докато не остане и един българин....ах пардон-докато не се изпълни "секретният" план за ограничаване на населението до 3.5 милиона българи...роби......

    все в духа на Жан-Жак Русо....
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 22:58 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Мче те и сега идват. Голямата драма на пичове като тоя дедо е всъщност че той не осъзнава че иска да върне времето назад. Примерно ако станем сателит на Русия сега, оная му работа няма да започне да му става както е било навремето. И тогава кел файда от цялата работа, ако ще всички рускини да се изсипят точно в неговата.....руска база.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW


   Най-важното е духът на човека-да е в настроение, да празнува...ами на някой млад пич, ако му липсва-как ще чука?....изкуството било човек да е в настроение без да има повод за това....
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Ммммхм доста дух се е събрал в избата :) Ама кво да се прави - жените са до време, пиенето си е доживот :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

edmon

  • Гост
Именно. Продаваме автомобили на руснаците и купуваме от тях.....ами рускини :)

Цитат
не е до 90 те години-забранен е към края на 70 те години в България... ;)  -това го знам от баща ми-беше химик...

Забранен е дръжки. Това го знам от баба ми - лично съм я виждал как го ползва на село. Някъде в края 80-те. От добрата страна, ДДТ е спасил милиони човешки животи от малария....в Африка.

Не си ли чувал вица, за това как някакъв БГ ръководител говорел пред журналисти, как българите се справили с това, с онова, победили еди кво си , а един хамерикански журналист го попитал :
 - Защо нье ги пробватье с ДьеДьеТье!??!(с американски акцент)...

Щом аз го знам тоя виц, и съм сигурен, че го знам от 80-те години, да не би бабат просто да е имала опаковка от ДДТ- която да си ползвала повторно... преди пластмасови туби, бутилки и опаковки се изпозлаваха много кратно... не че и сега не се изпозлават...
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Съвсем сигурен съм че си беше ДДТ, в смисъл ако е бил толкова забранен, не виждам причина някой да хване и да насипе друг препарат в същата (хартиена) опаковка. Но пък тогава и аз знаех че това е вредно и това означава че със сигурност е било ясно на всички.

А иначе тамошното ТКЗС знам къде си закопа забранените препарати, понеже е на има-няма стотина метра от къщата на баба ми и дядо ми и лично съм бил свидетел на случката като дете. Просто изкопаха една голяма дупка, изсипаха каквото имаше и я заринаха отгоре с пръст, пълно безумие. Не ми го побира акъла. Последно там съм ходил преди години, въпросното ТКЗС отдавна го няма, въпреки че малка част от базата си се ползваше от някаква кооперация там, има 1-2 трактора. Покрай въпросната дупка и днес си смърди съвсем явно, не е въпрос на някаква психосоматична реакция. Обаче на никой не му пука за цялата работа. По-смешното е че са избрали ужасно тъпо място където да го закопаят, почвата там е доста влажна и като вали по-силен дъжд, това става едно малко блато, което поради характеристиките на релефа, се изтича в крайна сметка в един малък язовир който разни идиоти зарибяват и събират пари на други идиоти за да ловят риба. Ума ми не го побира това, от всички възможни места да заровят препаратите, тия идиоти са избрали възможно най-неподходящото. Обаче това е някакво отебано село на доизживяване и на никой не му пука точно за това. Чудно ми е само колко подобни казуси има из тази територия.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Запада е много, ама много изостанал и с новите технологии и с модата.

Сегашната мода със селфитата руснаците са я открили още през 1971г.

« Последна редакция: Jun 07, 2015, 11:22 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.