Автор Тема: Авариите на чез.  (Прочетена 30186 пъти)

supportpc

  • Гост
Re: Авариите на чез.
« Отговор #90 -: Dec 19, 2020, 18:42 »
не ми се коментира няма да си губя и времето с теб :)  [_]3
това отдавна съм го направил просто гледам кой как мисли и как би го направил това е но не ми се влиза в подробности защо съм изкъл да видя кой как мислите но в този малоумен форум никога не бих питал за нещо щом си вярваме на някакви новорегистрирали
вече никога не бих се наел да питам тука нещо май този форум го ползвате за клюкарник даже ще си изтрия юзъра не ми се занимава с глупаци и наздраве за хейтърите  [_]3 даже ме правят по силен и има къде по стилни форуми да попитам за инфо и няма лошо човек да пита ама вие сте от тези хора които няма да коментирам
Един път го казах, сега ще ти го повторя, но с повече уточнения. Ето в тази отговор ти го направиха. Сдъвкаха ти го и ти го изплюха готово ( както казах и преди ). Единствено ти остава да го приложиш.

https://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=48551.msg315496#msg315496

Не зная, какво повече искаш от това, да ти се даде готово...

Без да искам да те обиждам, но като гледам дългото изречение (без запетаи) което си написал, плюс думата "изкъл" (която не можах да намеря в речника), надявам се да е само техническа грешка.
Та си мисля, че човек първо се научава да чете и пише сравнително правилно и чак после да "коди", но е възможно да съществуват и изключения !
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Авариите на чез.
« Отговор #91 -: Dec 20, 2020, 14:05 »
Ако ще сме откровени и аз да си кажа...
Ако можеше да кодиш, щеше и сам да го направиш, защото изпращането на уеб заявка е елементарно. Взимането на определени резултати и обработката им по подходящ за нуждите ти начин също не е нещо особено. Но ти казваш, че можеш, въпреки, че не можеше да разбереш подсказките ми в началото. Дори не разбра, накъде искам да те насоча.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: Авариите на чез.
« Отговор #92 -: Dec 20, 2020, 14:30 »
Повече интриги, драми, разобличения!
Моля продължавайте.
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

supportpc

  • Гост
Re: Авариите на чез.
« Отговор #93 -: Dec 20, 2020, 17:48 »
Ще ви оставят да се развивате. Наистина форума е ташак като сте толкова сигурни, защо не го накарате да докаже много сте жалки. Не мога да повярвам, че има толкова наивни хора и като този клюкар Naka важно е и тои да е в разговора но не знае за какво става въпрос а ти 4096 по добре не коментираи. Твоето мнение не ме вълнува, просто не знаеш защо съм тук и какво търся и кой търся.
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Авариите на чез.
« Отговор #94 -: Dec 20, 2020, 18:16 »
С твоите 138 поста си мислиш, че познаваш някои с над 3500, които са във форума от десетилетия.
В твоите постчета не си дал дори едно решение на проблем, а само рИване, си тръгнал да се плюнчиш точно с Нака-та.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

supportpc

  • Гост
Re: Авариите на чез.
« Отговор #95 -: Dec 20, 2020, 18:41 »
Принципно не ми се занимава вече с вас. Видях ви какви пу*****ки сте. Утре като напишат за теб така, да видя как ще се чустваш, а всъщност не е вярно това което са написали и ако обича модератора да изтре темата.
С твоите 138 поста си мислиш, че познаваш някои с над 3500, които са във форума от десетилетия.
В твоите постчета не си дал дори едно решение на проблем, а само рИване, си тръгнал да се плюнчиш точно с Нака-та.
Активен

supportpc

  • Гост
Re: Авариите на чез.
« Отговор #96 -: Dec 20, 2020, 18:45 »
Хайде лека вечер, и останем всички с здраве даже и хейтърите като вас
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Авариите на чез.
« Отговор #97 -: Dec 20, 2020, 19:04 »
Кой търсиш? Тук вече стана интересно.  :D

Все ми е едно, какво ще ми кажеш. Опитах да те накарам, да си използваш сивото, но ти отказа. В един форум за програмиране съм се нагледал на достачъно такива. Очакват да им изплюеш готовия отговор просто така.
Коденето не е проблем за никого и всеки може да се научи да пише код. Това е просто синтаксис. Разрешаването на проблем, да го разбиеш на малки стъпки и така да си свършиш работата, това е програмиране. И не ми пука, дали ще се обиждаш, засягаш или каквото и да е. Не те познавам. Само ще ти кажа, ащо ще правиш уеб страници, за собствени нужди или нещо друго, без програмиране няма стане. Можеш да пишеш тук, че кодиш, но това никого не го интересува. Просто се научи да го правиш. Не са заяждам, не искам да те обиждам, не искам да те убеждавам в нещо. Нещо като съвет.

Javascript е може би най-използвания "език". Независимо от операционната система, все ще има браузър. А браузърите все още ползват JS.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

supportpc

  • Гост
Re: Авариите на чез.
« Отговор #98 -: Dec 20, 2020, 19:21 »
Пожелавам на всички весело посрещане на предстоящите празници!
Нека всички в тези дни помислим и направим равносметка за изминалият път през годината, а също така да се изпълним с надежда за бъдещето.
Бъдете здрави, щастливи и усмихнати.
Активен