Автор Тема: Chromium невъзможност за инсталиране на разширения от google webstore  (Прочетена 1327 пъти)

stefcc

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: Mate, i3
    • Профил
Здравейте, не се инсталират никакви разширения от chrome web store, нито ръчно с crx файловете, като навместо резултат излиза следния popup:
"Инсталирането не е активирано" и "Възникна грешка: Инсталирането не е активирано: Презареждане / Затваряне". Логнат съм с акаунта си както в хромиум така и в уеб магазина на хроме.
Версията на лаптопа е Chromium 56.0.2924.76 built on Debian 9.0, running on Debian 9.0 (64-bit), ако ви трябва друго инфо кажете и ще ви го предоставя.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Сега кажи, че това от профила ти, че си с Дебиан, е вярно. И, че скоро си обновявал. Споко. Същото ми се случи и на мен. Тъкмо причина да се откажем от шпионажа.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

stefcc

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: Mate, i3
    • Профил
Окей, fire.... просто се чудя какви по дяволите са тия щуротии. Ъпдейтвам стреч редовно, мхм. FF ESR при мен е значително по-бавен и муден, ама пък там няма никакви подобни грижи. С какъв браузър бразуваш? FF
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
По принцип съм фен на Опера. Но тя (12) вече поостарява. В момента ти пиша от Конкверор. Сменям периодично. Не седя на един и същи. Днес например няколко пъти използвах Conkeror. Но за хора, които не са влюбени в Емакс, не го препоръчвам.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear