Автор Тема: Проблем със сървъра ми на CS.  (Прочетена 2343 пъти)

extremerrrr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 66
    • Профил
На Линукс Убунту 11.04 съм. Когато спра графичната среда и пусна сървъра , сървърното ми фпс е 50 , вместо 1000. При пусната графична среда фпс-то е 1000 , но при спряна е 50. Как да оправя този проблем? Преди като спирах графичната среда и пусках сървъра си беше 1000 фпс и там , но сега е 50 . Помогнете ми , плс. Ако темата не е в правилният раздел нека да бъде преместена където трябва. Мерси предварително , ако се намери някой , който да помогне. :)
Активен

sickmind

  • Гост
Re: Проблем със сървъра ми на CS.
« Отговор #1 -: Aug 23, 2012, 08:41 »
Пробвай да напишеш това на сървъра:
developer 1
fps_max 999
Активен

extremerrrr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 66
    • Профил
Re: Проблем със сървъра ми на CS.
« Отговор #2 -: Aug 23, 2012, 08:52 »
не става. Нещо друго ?
« Последна редакция: Aug 23, 2012, 09:07 от extremerrrr »
Активен

sickmind

  • Гост
Re: Проблем със сървъра ми на CS.
« Отговор #3 -: Aug 23, 2012, 09:26 »
Цитат
IMPORTANT: You should only be playing with the server's FPS if you have a good machine and if you're really eager to get your server running better. Server FPS is just a small fragment of the server's quality, and won't matter much until you get the other things straight. This tutorial should only be used by advanced users that already have experience with setting up servers etc. I'm using Linux servers, so I'm not that experienced with Windows regarding this topic, but you should still be able to set the server FPS the same way.

http://forum.i3d.net/counter-strike-source/93114-tutorial-description-server-fps.html
Активен

extremerrrr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 66
    • Профил
Re: Проблем със сървъра ми на CS.
« Отговор #4 -: Aug 23, 2012, 09:41 »
Благодаря эа бърэият отговор. От цялата тема раэбрах само , че трябвало да се напише RCON fps_max "номер" , но като го напиша няма никакви промени. Къде греша ? Пиша и останалите неща , които пише в темата , но не се получава. Във момента сървърното fps под пусната среда е 1000 , но при мен ми трябва на спряна графична среда.

Ако има някой , който може да ми помогне , може да ме намери в скайп - skype_maniak_660 , ако не му се пише тук да ме намери в скайп ;).

Мерси предварително , ако някой отговори.
« Последна редакция: Aug 23, 2012, 10:51 от extremerrrr »
Активен

extremerrrr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 66
    • Профил
Re: Проблем със сървъра ми на CS.
« Отговор #5 -: Aug 24, 2012, 13:30 »
Няма ли кой да помогне :S ?
Активен