Автор Тема: Anonymous Bulgaria  (Прочетена 31734 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #45 -: Jun 25, 2012, 21:01 »
Бля, истината е че точно в момента издържаме родителите си. Поради тази причина много обичам някой като ми каже как едновременно било спокойно през късния соц и едновременно имало много работа. Тази спокойна работа все още я плащаме. От друга страна сега и гърците ще плащат за спокойната работа и не само те, което е хубаво - няма само ние да сме прецакани.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #46 -: Jun 25, 2012, 21:19 »
@backinblack Напълно си прав, млад съм все още, но не смятам дори да помислям да допусна да дойде време да разчитам на децата си ( дай боже да имам някой ден ). Това си е лично убеждение де, просто и при най-добро желание от тяхна страна, лично аз не бих го позволил.

Боровак, не визирам това, което моята баба която ме е изгледала и възпитала(от 6месеца до 6 години) викаше преди 20 години(от горе долу толкоз е мъртва): Може ли крава от теле да суче!? Но, днешната реалност за голяма част от младите е такава!
Имам в предвид съвсем простичките неща, които и go_fire визира преди мен.
Да са самостоятелни, да се издържат сами и да имат време и възможности да те посещават и помагат в чисто физиологическите нужди, а не некадърници и доста преди да дойде при теб този момент всичко изградено от теб да е прахосано и да няма кой да ти смени памперса!
Активен

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #47 -: Jun 25, 2012, 21:27 »
@backinblack А тук явно не си ме разбрал ... кой е казал, че децата ми ще имат възможността да прахосват изграденото от мен ... Аз единствено бих им осигурил подобаващ ( според мен ) старт в живота и не бих си позволявал да ги лишавам, от там нататък реализацията си е лично тяхна работа.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #48 -: Jun 25, 2012, 21:46 »
Само да добавя: американците вече осъзнаха най-голямата заплаха за демокрацията. След ликвидирането на Осама, терористите с Ipad-и идват за да РАЗРУШАТ АМЕРИКА!!!

http://www.colbertnation.com/the-colbert-report-videos/415285/june-13-2012/the-enemy-within---apes-armed-with-ipads

(краят е особено....изразителен...)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #49 -: Jun 25, 2012, 21:47 »
Ами от моите лични наблюдения, тези родители които осигуряват старт в живота го правят цял живот :D !

Виж Бил Гейтс му свалям шапка за това, че наскоро четох някакво изказване, че оставил на децата си по 60 милиона за старт в живото и всичко друго за фондацията, за да се научат как се вадят кинти!
60 милиона са си доста пари, но на фона на милиардите които има са нищо и хич не се връзва с логиката на българина :D
Активен

edmon

  • Гост
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #50 -: Jun 25, 2012, 21:57 »
Еманципацията в този й вид е едно много голямо зло.
Активен

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #51 -: Jun 25, 2012, 22:02 »
@edmon  то това май даже и жените не го оспорват.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

Odido

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 627
  • Distribution: Arch Linux
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #52 -: Jun 25, 2012, 22:21 »
На много хора ще им е полезно да гледат този филм свързан с възпитаниетоhttp://www.youtube.com/watch?v=9RDbdKU0qp8&feature=relmfu
Активен

"Congratulations, you broke the Internet
Look at what you did! Are you happy now?"

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #53 -: Jun 25, 2012, 22:43 »
Еманципацията в този й вид е едно много голямо зло.

Мда! Май започвам да оправдавам тези дето си бият жените вече! Писнало ми е да слушам от курви, че и се карал, че и бил посягал, пък той човечеца бачка, а тя с приятелки по кафета или "на гости" на такива като мен на дискретно местенце, пък вкъщи им вили и могили и няма кой една манджа да завърти. И често ги бъзикам, като тръгне някоя да се оплаква: Ами ти що правиш за бой :D !? Е това го казвам след като ми омръзне в леглото или като знам, че няма да стане :D

Хайде да не ми се хване пак някой буквално, изключвам от тази категория мъже тези дето имат лошо пиянство и на всичкото отгоре рядко изтрезняват!
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #54 -: Jun 25, 2012, 23:39 »
Гейт мисля, че някъде в (доста) далечно бъдеще тая новина ще те заинтересува:

http://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=34167
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

danaildr

  • Гост
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #55 -: Jun 26, 2012, 00:29 »
тея "ханонимни" са продукт на болното общество. Но не само в България ами по целия свят. Обществото е толкова болно, че група хрантутници успяват да направят една камара поразия и то предствяйки се за хора с възвишена цел. Обаче какво друго могат да правят деца които никога не са споделяли нещо. Всичко им се дава на готово и само за тях. Егоизма им се  насажда от биберона още. После решават че и те ще са готени и айде да сме ханонимни. Аз на два пъти за малко да си изгубя работата, заради отстоявано от мен мнение, зад което стоя с името и репотацията си. Тея пишлеменца само да им скръцнат със зъби и веднага са си казали всичко, защото няма нито чест, нито коректност нито лоялност  при тях.
Но това са децата на 21 век.
Активен

bot

  • Гост
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #56 -: Jun 26, 2012, 11:12 »
тея "ханонимни" са продукт на болното общество. Но не само в България ами по целия свят. Обществото е толкова болно, че група хрантутници успяват да направят една камара поразия и то предствяйки се за хора с възвишена цел. Обаче какво друго могат да правят деца които никога не са споделяли нещо. Всичко им се дава на готово и само за тях. Егоизма им се  насажда от биберона още. После решават че и те ще са готени и айде да сме ханонимни. Аз на два пъти за малко да си изгубя работата, заради отстоявано от мен мнение, зад което стоя с името и репотацията си. Тея пишлеменца само да им скръцнат със зъби и веднага са си казали всичко, защото няма нито чест, нито коректност нито лоялност  при тях.
Но това са децата на 21 век.
Всеки млад човек минава през един такъв период на непримиримост с грозната материална действителност и търси начин да я промени къде чрез протести, движения или в случая с действия - и то такива действия, които може да се очакват от едно поколение, израснало пред компютрите. Други използват и малкото знания, които имат за да изпъкнат пред останалите, трети подклаждат огъня и гледат сеир. Поне аз с такива впечатления останах докато четох разговора между тях. Ако всеки се върне назад в юношеството, донякъде ще ги оправдае. В края на краищата са деца, не може да разсъждават като възрастните.
Активен

MiCRo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Debian GNU/Linux Jessie
  • Window Manager: Mate
    • Профил
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #57 -: Jul 04, 2012, 17:35 »
http://novini.dir.bg/news.php?id=11496025

Цитат
В рамките на разследването е изяснено, че участниците в групировката следвали строга йерархична организация, свидетелстваща за високата степен на организираност и координация между различните членове. Те били структурирани в различни групи според достъпа и правомощията им: «Администратори”, «Модератори”, «Сканиращ екип”, «Донори/Спонсори”, «Секционни модератори”, «Приятели”, «ВИП Потребители” и група «Членове”.

цепят мрака, честно. И едните и другите ;-)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #58 -: Jul 04, 2012, 20:09 »
Явор Колев е дефейснал сайта на дефейсърите!!!
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Mitaka

  • Гост
Re: Anonymous Bulgaria
« Отговор #59 -: Jul 04, 2012, 21:22 »
Този сайт не го знаех, но като гледам кеша в чичо гошо - ами... типичен "хакерски" сайт, с форуи, в които се обсъждат глупости :)
И аз имах такъв като бях на 17-18, та после какво ли не направих докато си налучкам паролата за hit.bg, да мога да го затрия.... а тя се оказа.... ЕГН-то ми :D
Активен