Автор Тема: Frex16  (Прочетена 2893 пъти)

mhristov

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 9
    • Профил
Frex16
« -: Dec 28, 2016, 12:22 »
Здравейте колеги, имам проблем с програмата Frex16. Инсталирам я но когато я пусна да работи в смисъл, да възпроизвежда определени честоти ми изписва Run-Time Error 48 / Error in loading DLL. Да добавя в началото на инсталацията ми изписва че MS Visual Basic 6 e out of date. Да поясня това е програма за честотна терапия с честотите на Хулда Кларк. Ще съм благодарен някои да помогне. Благодаря на всеки отзовал се за помощ.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5280
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Frex16
« Отговор #1 -: Dec 28, 2016, 12:23 »
И в твоя Линукс ли има .DLL-и, дето правят кахъри ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

bvbfan

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1056
  • Distribution: KaOS
  • Window Manager: Plasma 5
    • Профил
Re: Frex16
« Отговор #2 -: Dec 28, 2016, 13:10 »
Цитат
All FreX software utilizes high performance, machine language optimized Windows ActiveX controls. These programs are not in common use and your Windows Virus Scanner will not know them. You will have to allow your Scanner to by-pass its software blocking functions to access FreX software. All FreX software is scanned and is 100% virus and spy ware free.

All FreX software is 32 bit, and developed on Windows XP using Microsoft Studio 6. FreX software requires Windows 98SE or higher to run its ActiveX libraries. Recommeded operating system is Windows XP. Works on all Windows versions tested to Windows 10

You MUST be logged into Windows as the Administrator and have all Administrator rights for FreX software to be installed correctly to your computer. If FreX software is installed into a User Account, it will produce errors and crash.
Бахти disclaimer-а  ;D Като на всеки уважаващ себе си "high performance" Виндовс софтуер  ;D
Активен

mhristov

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Frex16
« Отговор #3 -: Dec 28, 2016, 14:21 »
Аз съм с линукс минт 18.1, а тези DLL имат ли лек, и всъщност не е ли проблема във виното нали от там се създават директории и файлове на програмите.
« Последна редакция: Dec 28, 2016, 14:23 от mhristov »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Frex16
« Отговор #4 -: Dec 28, 2016, 15:33 »
М. Христов,  щом е основано на VB и AX, шанса да не проработи е огромен. Това са си шиндошки свинщини и нямат аналог за нас. Може, но специално пригодени версии. А не знам, кой ще се хване да ти ги прави и колко ще те изръси. Ама колкото и да е, ще можеш да си вземеш поне една (може и повече) нова Дачия за тия пари.

Тая програма не я знам, но ако е правена за звукова платка, изобщо не се занимавай. Няма да стане. Ако не е, то трябва да си получил апаратура към тази програма и по-добре си я ползвай, за каквото е оригинална. Ако все пак си се набутал за апаратура, ще е добре да си проверил, какви честоти поддържа, за да не се окаже като в 99,9% от случаите, че и тя не става за нищо точно, както звуковата платка на компютъра ти.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

mhristov

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Frex16
« Отговор #5 -: Dec 28, 2016, 17:21 »
Е здраве да е ще се намери друго решение. Идеята е, че имам един запер  които го ползвам с тази програма защото е безплатна, иначе като цяло ми трябва програма с която да включвам различни честоти /frequency generator/, ако някои ме упъти с каква програма мога да правя такива неща ще бъде хубаво. Благодаря за мненията.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Frex16
« Отговор #6 -: Dec 28, 2016, 17:46 »
Запер? Т'ва за нищо не става. Може да излекуваш настинка  — течащ нос, зачервено гърло. Такива неща. Широкообхватните неща не са добри. Били са ама за преди 40 години. Трябва да се работи фино.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

mhristov

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Frex16
« Отговор #7 -: Dec 28, 2016, 21:47 »
Съгласен съм, има къде по добри прибори със софтуер. А запера върши нещо макар и малко и трябва постоянство, по трудно стават нещата но има някакъв ефект.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6187
    • Профил
Re: Frex16
« Отговор #8 -: Dec 29, 2016, 02:08 »
Това чудовище ActiveX още ли мърда  :D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.