Автор Тема: Как бързо да си направим .pdf файл от сканирани документи  (Прочетена 14892 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Сигурно...
Предполагам, че егото на повечето хора няма да им позволи последната дума, да е на друг. И се почва. В интернет е лесно да говориш, каквото ти скимне, щото не виждаш човека отсреща и мислиш, че никога няма да го срещнеш. Ма излизаш на улицата или отиваш да си налееш вода или кафе в офиса и някой си го изкарва на теб, щото той пък афектиран от друг такъв. Луда работа. А съм сигурен, че същите тези хора учат децата си да поздравяват с "Добър ден", да казват "довиждане", да не говорят лоши думи. Не се ли усещат, колко лицемерие има в тях понякога?!
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Цитат
В интернет е лесно да говориш, каквото ти скимне, щото не виждаш човека отсреща и мислиш, че никога няма да го срещнеш.

и аз съм на това мнение. Малко като с шофьорите дето побесняват на пътя и излизат да се бият.

Примерно, ако с тебе се видим за по бира, каквито и спорове сме имали в тоя форум ще ги избистрим културно и разговорът ще завърши добре. Поне така предпочитам да смятам.

та тъй. [_]3
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Ако сме на по бира, няма да има спорове. Човек не се държи така пред други хора. В повечето случаи. Трябва наистина някой да сгази лука, да мине всякакви граници на цивилизовано поведение или отношение към теб, за да си позволиш резки изказвания.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Bogo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 632
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: cmd
    • Профил
CamScan за айфон
Активен

live free or die хард :)