Автор Тема: как да си изтрия акаунта в този сайт?  (Прочетена 6067 пъти)

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #15 -: May 23, 2010, 02:30 »
Щом много държите да обсъждате защо някой е решил да си изтрие профила, обсъждайте си, ама в Коша. Темата беше много ясна - как се прави това, не защо, не кой, отговорът беше даден точно и ясно, с което темата се изчерпва!
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #16 -: May 23, 2010, 03:10 »
може да е сменил лагера- инсталирал си един хУиндоус и вече линукса не кефи.
По едно време имаше един илианбиос, намери си няква работа с бозаджиите, смени си подписите и взе да ни ги рекламира и да плюе линукса- явно уиндуските форуми са още по-скучни.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Mirchev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #17 -: May 23, 2010, 07:22 »
Преди години в HWBG форумите също се наблюдаваше нещо като мини криза: дойдоха много data.bg потребители (които увеличиха спама и безсмислените теми), ключови фигури във форума влязоха в конфликт, а някои напуснаха. В крайна сметка в HWBG намериха сила, реформираха политиката си и сега форумът (според мен) е на топ ниво, с много разширени функции и допълнителна информация. И въпреки, че аз все по-рядко пиша там, го чета често и с интерес.
Може би и тук е необходима дискусия и ясни насоки за бъдещето на форума. Така или иначе хората, интересуващи се от линукс се увеличават, не намаляват...
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #18 -: May 23, 2010, 13:24 »
може да е сменил лагера- инсталирал си един хУиндоус и вече линукса не кефи.
По едно време имаше един илианбиос, намери си няква работа с бозаджиите, смени си подписите и взе да ни ги рекламира и да плюе линукса- явно уиндуските форуми са още по-скучни.
Като проявявате толкова голям интерес към tyuio, защо просто не се свържете с него, поканете го на бира, поговорете си, питайте го каквото искате...
Преди години в HWBG форумите също се наблюдаваше нещо като мини криза: дойдоха много data.bg потребители (които увеличиха спама и безсмислените теми), ключови фигури във форума влязоха в конфликт, а някои напуснаха. В крайна сметка в HWBG намериха сила, реформираха политиката си и сега форумът (според мен) е на топ ниво, с много разширени функции и допълнителна информация. И въпреки, че аз все по-рядко пиша там, го чета често и с интерес.
Може би и тук е необходима дискусия и ясни насоки за бъдещето на форума. Така или иначе хората, интересуващи се от линукс се увеличават, не намаляват...
Има си цяла секция за такива теми. Имаше и няколко задълбочени дискусии наскоро. Всеки може да изрази мнението си там.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #19 -: May 23, 2010, 14:20 »
Mirchev , точно защото от тези обсъждания, нищо не излезе, а има и признаци никога да не излезе, tyuio напусна.

jet  не прави ако обичаш такива спекулации. Онзи безмозъчния Илиян няма нищо общо с Тиуио. Не е минал И НЯМА ДА МИНЕ на другия бряг. Харесва ГНУ/Линукс, ползва го, разбира го добре, а има вероятност да му стане и професия. Това, че не е тук, не означава, че е загърбил любимата ОС, а че това място не отговаря на потребностите му. Не е толкова трудно да се разбере.

Марче, за бирата има два проблема. Човека е на лекции в Пловдив и времето е отврат. Ама като се прибере и се постопли, обезателно ;)
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #20 -: May 23, 2010, 19:29 »
А да попитам някой желаещ да му помогне за сайта му с уроци има ли?
Аз малко не сериозно постъпих там пуснах едно уроче а другите ги бавя ама мисля тези дни да продължа.
Между другото много полезни неща са качили там.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #21 -: May 23, 2010, 20:15 »
Не само той.Вижте колко други стари потребители не пишат вече.Аз поне се сещам за двама образи-единия го споменахтеBIOS-a,другия е Por4e2 или Antiadmin и още една камара потребители да не изброявам сега.Явно не виждат смисъл да четат тук,а още по-малко пък да пишат.Аз също доста се колебая дали вече изобщо да пиша,чета и каквото и да било друго да правя тук.Явно сайта затъва и ще си тъпче на едно място за съжаление.Тук освен за гащи,потници,да си разказваме вицове и прочие глупости друго не виждам какво да правиме.
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

renesans

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #22 -: May 23, 2010, 20:42 »
А да попитам някой желаещ да му помогне за сайта му с уроци има ли?
Аз малко не сериозно постъпих там пуснах едно уроче а другите ги бавя ама мисля тези дни да продължа.
Между другото много полезни неща са качили там.
Ами сайт за уроци ли има? За Линукс ли са? Къде е адреса, че не видях никъде линк?
И защо ще си тръгвате, ако няма старши кой ще помага на нас новите?
Активен

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #23 -: May 23, 2010, 22:11 »
Ами сайта е http://nau4i.me (извинявам се ако противоречи линка на правилата на форума и Марчето ако иска да ме коригира). Просто тематиката на сайта е свързана с отворения код и уроци свързани пряко и не пряко с Линукс.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #24 -: May 24, 2010, 10:22 »
О аз мога да изредя десетки имена. На мен примерно агента много ми липсва, липсва ми и гигаволта, фла, гроучи и още много други. Но живота е такъв. Всеки минава през различни етапи. Въпреки всеобщата апатия в последно време, аз съм оптимист и мисля, че все още има много потенциал тук и не всичко е загубено. Може би просто това е труден период преди разцвет. Ето вижте кризата наоколо. Реално икономическа криза няма (или поне не е по-различна от тази, в която живеем вече 20 и кусур години), обаче има всеобща криза в душите да го кажа. Не може да не се отрази и на общностите в Интернет. Все пак зад аватарите тук седим все същите обикновени хора с всекидневните грижи, проблеми, терзания и страхове.

Научи ме е портал за уроци. Повечето са видео, но има и текстови. ГНУ/Линукс секцията не е пълна, а и някой от съществуващите преди уроци, поради причини дето не ми се обсъждат, липсват. Най-пълна за сега е секцията за PHP. Може да се забележи, че всички уроци до тук са свързани с компютри и най-вече програмиране и ГНУ/Линукс. Обаче не е ограничено само от тези теми. Просто за това до тук е имало автори. Стремежа на проекта е да се превърне в една строина демократична структура подобна на Дебиан. За това работи Тиуио (там е Ечеверия, ще го познаете по аватара) всекидневно. А както казва и почетния основател на мястото (в момента е в "отпуск"), ако някой направи урок за десете най-хубави рецепти за палачинки, с радост ще го качим.

Ами това е за сега.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #25 -: May 24, 2010, 10:25 »
чЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Марчеее, не така девойче!
Хвърлянето на тази тема в коша по чисто формален признак само ще те доближи  до други подвизаващи се в този форум модератори в други времена....

Наистина смятам, че доста се говори за болките на сайта и за съжалението основния ефект беше махането на рейтинигите. ТИПИЧНО ПО НАШЕНСКИ - СМЕХМЕ ГРИМА И РЕШИХМЕ ПРОБЛЕМА!!!

Да ама не - така казваше Петко Бочаров.

Лично аз оставам тук единствено ако мога да помогна на някого, но загубих всякакъв интерес към сайта.....

Тую може и на някои да им се струва че го направи като поза, но дано поне няколко мозъка са се размърдали.... А иначе кучето си лае а кервана си върви......

Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #26 -: May 24, 2010, 11:06 »
plamen_f на тази тема ѝ стана тук мястото след като всички постове след първите 2-3 са offtopics, а освен това имах и разрешението на автора ѝ да я преместя. Нямам идея какви модератори са се подвизавали в други времена :)
Аз нямам нищо против да се обсъжда каквото се обсъжда тук (макар че някои просто си разтягат локуми), но на предвиденото за целта място :) А за махането на рейтингите - не бих казала, че е основният ефект, надявам се да са първият такъв :) Пък и кой е казал, че махането на рейтинга е веднъж завинаги, само трябва да се измисли по-подходяща система за рейтингиране :)
Ти казваш, че оставаш тук единствено за да помогнеш на някой - за което само можем да те поздравим, защото това, в крайна сметка, е основното предназначение на потреблението на форума - взаимопомощта.
И, както казах, ако някой се чуди защо tyuio си изтри акаунта (между другото, доколкото съм мяркала, той има поне още един акаунт, който е ползвал, но съвсем за малко), може да го попита него лично, за неговите си лични причини, а не да се правят догадки и намеци :)
Активен

Lord Bad

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1667
  • Distribution: Fedora 13
  • Window Manager: GNOME
  • Jedi Knight
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #27 -: May 24, 2010, 13:20 »
Има много добри чуждестранни Линукс портали, всеки втори българин знае що-годе английски поне. Всеки истински ИТ специалист знае английски доста добре. Аз шетам главно из такива места. Технически погледнато аз не съм писал по нормална тема от доста време, нямам и желание. Омръзна ми разни идиоти да питат едни и същи неща по хиляда пъти вместо да ползват Google или търсачката. Не ми дреме дали Линукс ще достигне световна доминация - аз ползвам нещо просто, защото ми харесва. Знанията определено трябва да се споделят, но на всеки му писва да споделя вечно едно и също. Тука няма почти никакви по-заплетени теми. Както и да е де - това са просто моите 20 ст. по темата. В хардуербг могат да дискитират поне в коя фирма да купят най-изгодно частите ;-)

P.S. Само за справка - във форума има по 50 еднакви въпроса за драйверите за X-Fi, Radeon, GeForce - в едно нормално място дублищите се теми щяха веднага да бъдат или трити или затваряне с линк към вярната, а на идиотите дето стартират нови теми ще им излизат теми с подобни заглавия преди да го направят - току виж се усетят колко са прости. Ако някой се почувства обиден - дреме ми. За да тръгнат нещата на някъде са необходими дейстивия, а не приказки. Ако модераторите се обидят и цензурират коментара ми - аз няма да се обидя :-)
« Последна редакция: May 24, 2010, 13:25 от Lord Bad »
Активен

Fuelled by Fedora 13 "Goddard"
====================================
Rock it!

renesans

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #28 -: May 24, 2010, 14:32 »
Пак се намесвам неподготвен може би и все пак..
Прежде говорещия спомен аза постоянното отговаряне на едни и същи, вече банални въпроси за всеки по напреднал потребител на какъвто и да било софт. Ако това е вярно то значи че новите които са от скоро и са решили този проблем след това не са си и мръднали пруста да помогнат на други а само гледат от страни. Имали нещо такова тук? Тоест ядро от хора които отговарят с години на изтъркани въпроси и хора които само идват да питат за техни си проблеми и не споделящи своето знание?
ако това е вярно то значи форума наистина не е в добро здраве липсата на поемане на щафета води до изтощаване на бягащите и отказване то им.
Активен

Ipolit

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 418
    • Профил
    • WWW
Re: как да си изтрия акаунта в този сайт?
« Отговор #29 -: May 24, 2010, 19:03 »
Ми човека един вид протестира срещу нещо и се опитва да привлече внимание с цел протестът му да доведе до промени. Аз лично си нямам на идея срещу какво може да се протестира в един форум освен срещу изключително малоумната политика, ще прощавате, че е 24 май, да се трият постове писани на латиница, маймуница и т.н. Напоследък е пълно с разни устройства, които не могат да пишат на кирилица или писането на кирилица е свръх трудоемко и се губят някои ценни мисли (предимно мои, когато пиша от нещо ексцентрчно), затривани без оглед на съдържанието. 
Инак нищо му няма на сайта, винаги може да си намериш с кого да се заяждаш.
Активен

Face Your FreeBSD at http://ipolit.hit.bg