Автор Тема: Малко нагледен материал за учебниците по патология ;-)  (Прочетена 27606 пъти)

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
 и защо LG да прави завод където има пазар?, ако е така-защо не направи в България-та да продава на Гърция, Сърбия, Македония, и Румъния? Какви традиции имат Гърция, Сърбия, Македония, и Румъния? Ние поне компютърът на Стив Джобс прекопирахме, произвеждахме и продавахме. Това малко ли е? Или не се иска акъл? Нали все сме отличници на олимпиадите по математика?

   Едно време "у комунизъмът" сиренето е било сирене, кашкавалът, хлябът и всички храни са били истински, отделно българинът се е снабдявал по линията на самозадоволяването, понякога свързано със селското стопанство...

сега дори чесънът е от Китай, един шофьор ми разправяше как кара полски картофи за Самоков...
 
    ....той пенсията си е заработил...

  сега храната е абсолютен боклук по Великите Европейски Стандарти-всичко по магазините-факт...

   ...защо ли пък хотелиерите по морето кършат ръце, че намаляват руските туристи...що не разчитат на западните-дето си броят стотинките...тая държава от какво ще се захранва.....

   ама някои едно време в "балкантерорист" по морето и планините как са си поживели...и до най обикновения шофьор....

   и защо той да се маха-това си е неговата държава....
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 02:26 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Защото доколкото става ясно е направила завод в Полша, който да обслужва източноевропейския пазар. Защо са решили така може да ги питаш, не може да няма връзка с падането на комунизма. Не може да няма връзка и със световната конспирация срещу свръхчовеците от България.

Като гледам и теб не те е подминала симптоматиката. Предполагам хлябът и сиренето са истински в Русия (не в Европа разбира се), а чесънът им не идва от Китай. Защото ако и там не са истински, значи каква ни е файдата руснаците да ни завладяват в крайна сметка - нито имат кой знае колко пари, нито кой знае каква наука и култура развиват, нито правят нещо особено за което гадните европейци, натовци и тем подобни чак толкова да им завиждат, абе само пиянстват и онанират на някакви танкове, отделно че една шепа мутра ги щави, а тия ги превъзнасят.

Значи ако хлябът и сиренето и чесънът им на тия не са истински, не ми трябват изобщо никакви руснаци. Абе я да си гледат работата всичките, аз направо ще взема да си издигна знамето на Сейшелските острови. Знаеш ли какви хубави плажове имат, нашите черноморските за нищо не стават. И времето им е по-хубаво, мани другото.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

MiCRo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Debian GNU/Linux Jessie
  • Window Manager: Mate
    • Профил
Ами така е - едно време и тревата беше по-зелена и стълбите бяха по-нормални.
Нека разкрия една малка тайна, надявам се ельоминатите да не ме очистят преди да го направя, че ми се живее още малко.
Храната по онова време е  била истинска навсякъде по света. И в страните от мирните атоми и в страните на загниващите капиталисти в Европа и САЩ. Това е било общото - навсякъде храната е била истинска и без химични фокуси. Единствената разлика е била, че при едните е имало опашки за салам и тоалетна хартия, а при другите е имало конкуренция на марки и десетки видове салами и тоалетна хартия. В днешно време храната е алхимия и така е навсякъде по света където се произвежда в индустриални количества. Хората се увеличават и искат да ядат и количеството трябва да се увеличава а цената трябва да пада. Съвсем естествен процес е количествените натрупвания да водят до качествени изменения. Хватката тук обаче е че в България ядем лайна не защото не сме успели да достроим социализЪма. Ядем лайна щото целият масов "цивилизован" свят днес яде такива неща. Дори в незагниващата страна на мирния атом се ядат лайна:
http://fishki.net/1514116-37-samyh-opasnyh-produktov.html

Та gat3way е напълно прав: зачий ни е да ни освобождава пак за 45години освободителната армия, като няма да ни докара пак зелената трева и истинската храна ами най-много да ни докара пак термина 'Ооо Пепи, скрий ми 2 шпека под щанда' и 'извинете за какво е опашката' ?

П.С: Гледам магазин "Пикадили" напоследък започнал да изглежда баш като Крымнаш магазин... два вида тоалетна хартия, два вида минерална вода, три вида чипс.... и разстлани легнали един до друг един вид само по рафтовете като от доброто старо време. Да не би да съм пропуснал нещо новините и да е започнал процеса по особождаването ни от колониалното робство на разнообразие ?
Активен

MiCRo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Debian GNU/Linux Jessie
  • Window Manager: Mate
    • Профил
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
  АААА...ма прави сте-и в Русията...и  навсякъде всичко е ГМО...USA Style...сичко на планетата е Western copy-paste, ама богаташите на Запад 100 на 100 си имат частни соц кооперативи-дето им произвеждат за лични нужди на имението еко храни...

    а човека що се кефи на руските танкове...еми щото те си дефилират там на площадо, пък ония другите-то арабска пролет ли не беше, то 25 години Демонкрация в България ли не беше, въобще то в цялата източна Европа тотална разруха ли не беше....

   ....ми според дядото-дето се кефи на руската бойна техника на парада в Москва, да-по-добре с Изтока, и Китай, щото там поне правят нещо...(някъв си завод на LG), (някъв си газопровод), (някъв си туризъм по цялото черноморие и няколко български планини), (някъв си там руски реактор в Козлодуй), (и какво ли още не....)===например-а тука със Запада-(изнасяне на златната руда, в която има и сребро, и платина и германий и други метали)...и какво ли още не..едно голямо Нищо!!!
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 13:41 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Е питам де, истински ли са хляба и сиренето в Русия? Сега надали са точно генномодифицирани, аз поне не съм чувал да се бере хляб и да се лови сирене, ама разбираш какво искам да кажа - истински ли е хляба и сиренето там или не?

А ти сега ми се измъкваш, ама генномодифицираните организми ги били измислили в САЩ. Ми много ясно че там ще ги измислят, те там измислят повечето неща така или иначе, статистически по-вероятно е и ГМО-тата там да ги измислят. Въпреки всичко - истинско ли е сиренето и хляба в Русия? И чесънът им в магазина откъде идва?

Сега дядото не го знам какви мераци има нещо да се "прави", при положение че той самия единственото което прави очевидно е да пие. В това отношение няма какво да се оплаква - изключително много се пие и тук, а и в Русия.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
   И щото в Русията ядат също боклуци-та по тая логика дядото не трябва да се кефи на руснаците нали??!!!

Кой направи перестройката и унищожи соц системата-нали Запада чрез Горбачов?  И именно започнаха да се произвеждат и продават и внасят боклуци по USA Style -какво се измъквам?

Ти знаеш ли в Русия колко земя буренясва, и не се обработва?, и че руснаците мечтаят за новия Сталин, който е избил цялата гвардия на Ленин-пратена от Запада да унищожи Русия? Да не мислиш, че руснаците искат да ядат танкове и самолети, или, че искат ГМО да ядат?, или че не виждат, че  олигарсите си правят каквото си искат, а народа е "низший"? А къде са им сметките на олигарсите...и кой ги командори?

   ....ми според дядото-дето се кефи на руската бойна техника на парада в Москва, да-по-добре с Изтока, и Китай, щото там поне правят нещо...(някъв си завод на LG), (някъв си газопровод-дето трябваше да мине през България), (някъв си туризъм по цялото черноморие и няколко български планини), (някъв си там руски реактор в Козлодуй), (и какво ли още не....)===например-а тука със Запада-(открадване!!! на златната руда, в която има и сребро, и платина и германий и други метали)...и какво ли още не..едно голямо Нищо!!!
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:08 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Перестройката руснаците си я направиха предполагам? Или и тук има някаква конспирация :)

А защо са почнали да внасят "USA Style боклуци" - очевидно защото са били по-качествени и по-изгодни от съветските им еквиваленти. В противен случай щеше да стане обратното, ония щяха да внасят "USSR Style боклуци".

Ти сега обаче тотално ме обърка. Значи примерно някаква натовска база тук е "запад", докато някакъв руски реактор пак тук е "изток" ?


И последно, истински ли е хляба и сиренето в Русия или и там са заминали истинските неща след перестройката :)


Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Ми има интернет, линуксджиите са интелигентни, четат...

    не са са започнали да внасят, защото са били по изгодни, или по-качествени, а защото е започнала тотална разруха...
   
     
 И щото в Русията ядат също боклуци-та по тая логика дядото не трябва да се кефи на руснаците нали??!!!

 ....ми според дядото-дето се кефи на руската бойна техника на парада в Москва, да-по-добре с Изтока, и Китай, щото там поне правят нещо...(някъв си завод на LG), (някъв си газопровод-дето трябваше да мине през България), (някъв си туризъм по цялото черноморие и няколко български планини), (някъв си там руски реактор в Козлодуй), (и какво ли още не....)===например-а тука със Запада-(открадване!!! на златната руда, в която има и сребро, и платина и германий и други метали)...и какво ли още не..едно голямо Нищо!!!

да не забравиш в следващия пост пак да попиташ, дали е истински хляба и сиренето в Русия...
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 22:05 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Е защо се е появила тоталната разруха след като всички тези заводи са бълвали толкова качествени и достъпни продукти? Или някой е хванал и е вързал ръцете на хората да я купуват? Или HAARP-а с mind control-а е зомбирала всички руснаци нарочно да си саботират и разрушат заводите ВЪПРЕКИ че са произвеждали прекрасните неща само и само за да се угоди на еврейския заговор?

Та значи и в Русия ядат боклуци. Жалко значи - последната евентуална причина да искам да дойдат да ни завладеят руснаците, току-що отпадна. Да си стоят там значи.

Абе чисто теоретично апропо, тоя Горбачов дето е виновен за световната конспирация, в крайна сметка е управлявал само няколко години. Негово височество Путин управлява вече кажи-речи две десетилетия и нали е носител на небивал възход, та се чудя - защо не е възтановил великите СССР заводи за великите СССР неща.  Толко ли не може да ги уреди тези неща или това работи само ако затвориш границите и спреш вноса, за да няма конкуренция :)
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:22 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
да не забравиш в следващия пост  пак да констатираш, че не е истински хляба и сиренето в Русия... и да си седят там значи...
 
и да пропуснеш факта, че Мерцедес работи 60% за Русия, а Сименс-40 %....например....
 
 ....ми според дядото-дето се кефи на руската бойна техника на парада в Москва, да-по-добре с Изтока, и Китай, щото там поне правят нещо...(някъв си завод на LG), (някъв си газопровод-дето трябваше да мине през България), (някъв си туризъм по цялото черноморие и няколко български планини), (някъв си там руски реактор в Козлодуй), (и какво ли още не....)===например-а тука със Запада-(открадване!!! на златната руда, в която има и сребро, и платина и германий и други метали)...и какво ли още не..едно голямо Нищо!!!
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:30 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Е той дядото може да иска много неща да се правят, докато той кротко си лочи домашарката, ма въпроса е дали останалите искат. Сега той нали си бил заработил пенсията, нямам идея какво е работил през тва време - обаче тогава когато ги е заработвал и тук е имало паради, и сателит на СССР сме били, и съветски превъзходни продукти е имало, и сиренето и хляба са били истински.

Сега не ги заработва, на какво отгоре иска да става неговата не мога да разбера, при положение че повечето хора не щат. Ако искаха, нямаше да се чудят дали Атака ще влезе или не в следващото НС, ами щяхме сега да имаме правителство на Атака. Ми не става бе, не става. По-лошото е че и насилствено не става - аз не ги виждам как гериатрията с такива пиянки като тоя ще вдигнат революция. Изшиеш му един шамар и го връщаш в първи клас, значи и социалистическата революция не се задава на хоризонта :(

Цитат
и да пропуснеш факта, че Мерцедес работи 60% за Русия, а Сименс-40 %....например....

А Ферари на 100%, Apple на 80%, а SpaceX на 99%, според агенцията ЕЖК.ру
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:28 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
    Да не мислиш, че руснаците не критикуват Путин??

  "Най-големия кошмар на Англия-съюз между Русия и Германия..." - Ото Фон Бисмарк...

     ....яко са се увъртяли...в бизнеса де....

       ама ние у наше село у Евросъюзо...какво ли знаем за това...

През последните години прави очевадно впечатление обаче, че все повече хора започват да мислят като дядото....
« Последна редакция: Jun 06, 2015, 14:37 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

MiCRo

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
  • Distribution: Debian GNU/Linux Jessie
  • Window Manager: Mate
    • Профил
Путин се опитва да оправи нещата и да върне нещата към истинските автентични органични вкусове....но мисля, че не може бързо да го направи, затова е разбираемо да му се дадат поне едно 10-ина или 15 мандата за да може да направи регрестройката:
Цитат
"Не знам колко е вредна Кока-колата, специалисти казват, че е вредна, особено за децата", каза Путин. "При наличие на "отечествени" напитки, ние сме длъжни да ги подкрепяме"
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Вероятно има общо със застаряването на нацията и изнасянето на икономически активното население, знам ли.

Вероятно след време ще настъпи идеалния момент в който семената на червената революция ще покълнат. Обаче опасявам се тогава ще останат само цигани които да правят супер-качествени съветски неща в големите соц заводи с пушещи комини и щъкащи ЗИЛ-ове наоколо.

Но пък според мен е малко вероятно, "качественото" здравеопазване и повишените акцизи на алкохола ще се погрижат това да не се случи.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon