Автор Тема: Хакнати микротици  (Прочетена 3531 пъти)

go_fire

• Участник
  • Публикации: 5010
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
Re: Хакнати микротици
« Отговор #60 -: Май 16, 2019, 14:21 »
Naka с теб говорим едно и също. Разликата е, че за мен епитета „добре“ е излишен. Малко по-краен съм в преценката си и смятам, че нещо, което има проблем, не работи.

За съжаление обаче нещата не могат да стоят на едно място. Ако вчера нещо е работело, то днес вече не е така. Но ние не знаем, кое няма да работи, а може и да желаем (по-често) да работи по друг начин.

За да направим ново, трябва да счупим старо.

Защо има Атом (текстовия редактор)?

Нали и досега имахме добри текстови редактори?

Появил се е, защото е имало нужда от него. Той е удобен за тези, които правят страници. За тях е добре редактора им да е просто следващата страница. И да е написан на език, който знаят. В случая това е JS. Това, че използва много ресурси за тях не е проблем. Проблема им е да са в свой води. И Атом им го осигурява.

И така с всичко останало.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ddantgwyn

• Global Moderator
  • Участник
  • Публикации: 1073
    • Профил
Re: Хакнати микротици
« Отговор #61 -: Май 16, 2019, 14:24 »
Хм, искам да ви напомня, че в този форум все още не е забранено на обикновените потрбители да отварят нови теми.

Така, че ако чак толкова ви сърби да обсъждате сертификати или стандарти е по-добре (макар, че сертифицирането също се извършва по някакви стандарти) да направите една нова тема с добре формулирано заглавие и да коментирате в нея.

Офтопика е допустим в определена степен, но не виждам какво общо имат последните няколко коментара с обявената тема.
Активен

--
the lamer's team honourable member