Автор Тема: Започна се...  (Прочетена 194439 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #870 -: Aug 12, 2020, 11:12 »
Сигурно е злостен слух, ама се говори, че турците (и гърците) са двуфазни. Падат си по мъжко и женско. Тъй, че (ако изобщо е истина), няма да излъже много, ако каже, че си пада по мъжко.

 ;D

Най-после са напишеш нещо свястно !
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #871 -: Aug 12, 2020, 11:13 »
Репресията не е само бой и сръбска музика. За нежна душа като неговата, душевен тормоз е дори по-лошо.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #872 -: Aug 12, 2020, 11:14 »
Най-после са напишеш нещо свястно !

Беше нещо средно между шега и спекулация. Не познавам жив арабин или грък. Ходил съм в Гърция, но единствения грък, който видях, беше собственик на хотела и имаше някакви смешни полицаи с шорти, сякаш излезли от цирка.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #873 -: Aug 12, 2020, 11:21 »
Само между другото, въпросната песен стана известна след десети. Преди това беше забранена и много малко хора имаха нейни, нелегални записи.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

10101

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 384
  • Distribution: GNU LINUX
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #874 -: Aug 12, 2020, 12:31 »
Сигурно е злостен слух, ама се говори, че турците (и гърците) са двуфазни. Падат си по мъжко и женско. Тъй, че (ако изобщо е истина), няма да излъже много, ако каже, че си пада по мъжко.

 ;D

Най-после са напишеш нещо свястно !

+1
+ [_]3
Активен

А печат ?

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #875 -: Aug 14, 2020, 00:49 »
Някои от вас имат Spybook и сигурно ще потвърдят (потребител VasilKrumovBojkov) Васил не знам дали не е с два „S“-а, както е английският правопис по правилото за двете гласни.

Научих от медиите, че вчера бил писал нещо. Завършило е буквално с: С Шиши ще се разправям лично. Знаем, какво значи това, нали? А после много съм чел Калчев.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #876 -: Aug 14, 2020, 08:18 »
Някои от вас имат Spybook и сигурно ще потвърдят (потребител VasilKrumovBojkov) Васил не знам дали не е с два „S“-а, както е английският правопис по правилото за двете гласни.

Научих от медиите, че вчера бил писал нещо. Завършило е буквално с: С Шиши ще се разправям лично. Знаем, какво значи това, нали? А после много съм чел Калчев.

Не е необходимо човек да има акаунт във фейса,за да намери това:

Разграбването на световно-културно историческо наследство се извършва след преките заповеди на Делян Пеевски. Инструментът, както обичайно, е прокуратурата. Грабежът се координира от човека на Шиши, отговарящ за краденето на пари от обществените поръчки - Иван Мирински. Той се разпорежда с действията на прокуратурата и с полуграмотните чиновници, участващи в разграбването.
На всеки от участвалите в разграбването държавни служители ще бъде потърсена персонална съдебна отговорност. Иван Мирински също ще отговаря за действията си пред закона.
С Шиши ще се разправям лично.

https://www.facebook.com/VassilKrumovBojkov/



    Викаш,те с'я си е%@ мамата  ;D
« Последна редакция: Aug 14, 2020, 08:24 от spec1a »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6191
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #877 -: Aug 14, 2020, 16:31 »
Борисов предложил да се свика ВНС.
Прочетох днес, че това бил поредния номер да се задържи на власт до редовните избори, защото максималния срок за това бил осем месеца. Дори да се свика ВНС, дотогава ще контролира със сигурност процеса и кои ще са вътре или поне да си осигури мнозинство от поддържници.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #878 -: Aug 14, 2020, 19:05 »
Борисов предложил да се свика ВНС.
Прочетох днес, че това бил поредния номер да се задържи на власт до редовните избори, защото максималния срок за това бил осем месеца. Дори да се свика ВНС, дотогава ще контролира със сигурност процеса и кои ще са вътре или поне да си осигури мнозинство от поддържници.

Ами това, защото Методи Андреев и други много удобно му подсказаха за това. Хората на улицата искат нещо много просто и винаги това са искали, но всички се правят, че не разбират, за какво става въпрос. Затова дъвката да променим конституцията е много удобна, защото ще бъдат излъгани, както са лъгани всеки път.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #879 -: Aug 14, 2020, 19:13 »
Е сега ? Велико Народно Събрание ще свикваме, Конституции ще променяме...................
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #880 -: Aug 14, 2020, 20:31 »
Тези "юристи" разбрахме, че не знаят езици, сега поне има Гугъл преводач  да вземат да препишат малко закони от Запада. Хората имат конституции и закони действащи от стотици години.  Защо все от рашките преписват и са все на поправителен.
И нали иахме велико образование (някой твърдеше тука във форума) - тези юнаци са израстнали и се образовали точно по времето на това "велико" образование (или е образУвание). Например Ал. Лилов - главния стратег на Партията - философ - толкова е учен и умен, че не е разбрал, че соца не води до никъде. Доган - другия дървен философ/"хидро инженер", окрадоха държавата от името на партията. Добре, че не е станал доктор по Български език, че щеше да е като виц. За икономистите пък няма какво да говорим, че са и преподаватели (като юристите между впрочем). Младото поколение (Пеевски) направо си пазаруват дипломите (щото сме "пазарна" икономика) - не разбират даже и от битпазар (лафките му умряха).

Направо си го виждам Бойко пак цар в коалиция с партията на Цв.Цв. Новия бардак със старите...Ще борят корупцията, Конституцията и руското влияние, щото вече икономиката я оправиха.

« Последна редакция: Aug 14, 2020, 20:34 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #881 -: Aug 14, 2020, 20:42 »
Мдаа друго си е нов бардак с нови к..ви  :o
Да видим и онези завършилите по престижните заведения докъде ще я докарат - ще си спасят ли ябълките ъ-ъ-ъ топките или напротив... (за което ще трябва много яка сръбска музика да заглушава...)

Ето на какво попаднах днес - да е жив и здрав Анди Йен и.. здрава му гърбина, че както се e нагърбил нищо чудно да го счупят.
https://protonmail.com/blog/apple-app-store-antitrust/

П.П. А ве к'во стана с Асанжито - него подпукаха ли го вече, дали не му писнало вече от сръбската музика?
« Последна редакция: Aug 14, 2020, 20:46 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #882 -: Aug 14, 2020, 21:03 »
Раз-Бойко в момента се бори за живота си. Че ще падне от власт, е повече от сигурно. Преди няколко дни подопечните на Иво Прокопиев правеха митинг пред немското посолство. Това не е намигане. Това е натъртване, какво ще стане, а аз го говоря от месеци.

Лилов беше умен човек, но с това си остана. С ума. В негова защита ще кажа, че се опита да разбере Людмила. Но не успя. А тя самата беше доста плитка, макар безкрайно по-напред от 90% от хората.

Доган, много пъти съм го казвал, ролята му е да осигурява важни баланси в обществото ни. И да корумпира турските правителства. И се справя блестящо. Това е единственото хубаво, което мога да кажа за него. Той е виновен да нямаме Сребреница.

Синчето на Ирена не е нищо особено и никога не е бил. Много обичат да го хвалят като интелигентен. Аз като бая обратен на острото, много добре знам, колко е лесно да се правиш без да си и на километри от това. Реално го прави всеки „обичен“ участник в реалните формати. Толкова лесно се хваща.

Неговата роля е да управлява чужди пари и да не ги губи. Справя се по-зле от обитател на Карлуково. Няма бизнес да не го е опропастил. Направо им се чудя на генералите, как още не са го „бетонирали“.

=*=

Те законите добре ги преписват (нямат право да не го правят), но го правят така, че да осигурят дупки, които да обърнат логиката на „сто и осемдесет градуса“. И по някаква причина ЕС продължава да си затваря очите.

Ако на запад продължат да си затварят очите, то наистина ще станем неразделна част от участъка на влияние на рашките, защото съвсем ще ни изпуснат. Опасявам се, че вече са ни изпуснали.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6191
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #883 -: Aug 14, 2020, 23:39 »
Дали гледаме законите от запада или от Русия, е все едно.

Тук имаме основен проблем: кой ще наблюдава и проверява тези, които трябва да наблюдават за нарушения и да следят за спазването на законите. Ако те не действат по правилата, значи сме затънали не просто в блато, а в плаващи пясъци. И най-малкото движение ни закопава надолу.

РазБойко може и да се бори за живота си, но няма акъл и за това. Обаче знае да се ориентира в обстановката и признавам, че не е изцяло загубил връзка с действителността. Каквото и да направеше допреди два дена, все се обръщаше срещу него. За посления му ход обаче, със сигурност е потърсил съвет, защото авно е усетил, че сам се закопава. Паниката обаче ще го довърши. Хаотичните излияния и действия преди последното показват, че наистина не знае, накъде да се завърти. То не беше раздаване на пари на пенсионери, на разни сектори... Ако продължи така, не е ясно, как ще се оправим след това. Точно такава статия четох днес. Наливат се едни безумни пари, само и само този да се задържи на власт. Ако не успее, държавата няма да има пари, за да излезе от дупката, в която ни вкарва този. Ако успее - същото. Защо същото? Защото при този тъпанар не се назначават хора, които могат или са експерти, а такива, които знаят, как да изпълняват. Тези не могат да ни измъкнат.

Както и да се погледнат нещата, не вървят към добро. А на фона на световната обстановка, направо ми иде да се гръмна, щото виждам, какво иде.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #884 -: Aug 14, 2020, 23:49 »
Срама завърши. „Шоуто на Барселона“ се превърна в разгрома за всички времена. 2:8 и само един от поляка. Няма, какво да кажа.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear