Автор Тема: проблем с usb flash drive  (Прочетена 2832 пъти)

vasil_mirchev

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
проблем с usb flash drive
« -: Jun 28, 2011, 12:09 »
здравейте извинявам се предварително за глупавият ми въпрос не погледнах предварително дали няма изложена подобна тема но форумът е твърде голям за да го разглеждам целия

моят въпрос е следният използвам линукс убунту 11,04 бях инсталирал няколко различни линукс-а
като опенсъсе федора линукс минт и други но и така не успях да подкарам моята флашка на никой от тези версии флашката е ESTILLO около 70 ГБ по точно 68 ГБ или нещо подобно бих искал да ми помогнете да успея да я подкарам на моя комп под линукс благодаря ви предварително
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Re: проблем с usb flash drive
« Отговор #1 -: Jun 28, 2011, 13:20 »
здравейте извинявам се предварително за глупавият ми въпрос не погледнах предварително дали няма изложена подобна тема но форумът е твърде голям за да го разглеждам целия

моят въпрос е следният използвам линукс убунту 11,04 бях инсталирал няколко различни линукс-а
като опенсъсе федора линукс минт и други но и така не успях да подкарам моята флашка на никой от тези версии флашката е ESTILLO около 70 ГБ по точно 68 ГБ или нещо подобно бих искал да ми помогнете да успея да я подкарам на моя комп под линукс благодаря ви предварително
Хм, това е интересно, къде ги продават?
Активен

0x2B|~0x2B

vasil_mirchev

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: проблем с usb flash drive
« Отговор #2 -: Jun 28, 2011, 13:27 »
здравейте извинявам се предварително за глупавият ми въпрос не погледнах предварително дали няма изложена подобна тема но форумът е твърде голям за да го разглеждам целия

моят въпрос е следният използвам линукс убунту 11,04 бях инсталирал няколко различни линукс-а
като опенсъсе федора линукс минт и други но и така не успях да подкарам моята флашка на никой от тези версии флашката е ESTILLO около 70 ГБ по точно 68 ГБ или нещо подобно бих искал да ми помогнете да успея да я подкарам на моя комп под линукс благодаря ви предварително
Хм, това е интересно, къде ги продават?
нямам на идея попадна при мен случайно но поне преди като я слагах по разни windows машини ми изписваше толкова
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: проблем с usb flash drive
« Отговор #3 -: Jun 28, 2011, 14:24 »
Сещам се за тази тема: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=35392.0  ;D
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
Re: проблем с usb flash drive
« Отговор #4 -: Jun 28, 2011, 14:56 »
нямам на идея попадна при мен случайно но поне преди като я слагах по разни windows машини ми изписваше толкова
Колко крака ще има кучето ако наречем опашката крак?
Сещам се за тази тема: http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=35392.0  ;D
(rofl)
Активен

0x2B|~0x2B