Автор Тема: Мога ли да си намеря работа, като програмист на Bash/Sh? (продължение)  (Прочетена 1439 пъти)

LinuxFanUNIX

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 408
  • Distribution: Slackware 12.2
  • Window Manager: KDE 3.5.10
    • Профил
Продължение на темата.

С темата която направих, не съм искал нито да обидя някого, нито да казвам нещо против някой от споменатите езици...

Аз питам за предимствата на даден език, синтаксиса, и това какво може да прави... В тази тема - НЕ ЖЕЛАЯ да има отговори от рода, че ме мързи, че не съм за тази работа и т.н.

Аз съм човек който просто иска да си намери работа с ПРОГРАМИРАНЕ и нямам време по 3-4 месеца да тествам даден език и затова съм отворил темата - за да разбера с какъв език мога да си открия работа и успоредно с това дали предлаганите езици имат добър синтаксис, за какво са приложими, какво могат и т.н. и след отговорите - да започна ученето, а не да започна 1000 езика, и накрая да се объркам да напиша и елементарна програма...
Активен

Emooo

  • Гост
Мммм усещам че имаш талант за продавач-консултант в магазин за мобилни телефони.
Активен

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Това, което не разбираш, е че хората, които ще ти отговорят правилно са тествали езиците, дори по повече от 3-4 месеца.
И че не можеш да се занимаваш задълбочено с нещо, ако се плъзгаш по повърхността му и подпитваш насам натам разни въпроси.
Същото е като да смяташ, че ползвайки този форум ще се научиш да плуваш!

Доста хора ти отговориха конкретно в темата - учи C, java. Дадоха ти връзки към книги!
Активен

фонокартен телефонен апарат

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Bash-подаване на сигнали м/у процеси
Общ форум
bonbon 2 8178 Последна публикация Dec 23, 2006, 21:56
от lnxman
Изпълнение на bash скрипт по дадено време
Настройка на програми
xtakedownedx 4 8929 Последна публикация Apr 18, 2007, 16:44
от Hapkoc
Странности в bash
Хардуерни и софтуерни проблеми
qwert 3 8323 Последна публикация Jun 22, 2007, 10:39
от qwert
Bash скрипт
Настройка на програми
empty 39 18032 Последна публикация Aug 25, 2007, 00:31
от VladSun
Bash
Настройка на програми
tony1975 9 3306 Последна публикация Sep 03, 2007, 15:38
от VladSun