Автор Тема: Системна администрация на повикване  (Прочетена 12848 пъти)

Intel

  • Гост
Здравейте,
Тъй като работя нестандартно работно време и бих искал да вложа останалото си свободно време в друга работа (а и имам нужда от допълнителни приходи) или отделни проекти се обръщам в този форум към Вас ако Вие или Ваши познати имате нужда от системен администратор на повикване или за определени задачи и консултации, като работата да се извършва отдалечено (ssh, kvm или ipmi например :)).

Занимавам се и имам опит основно с Linux (всички базови дистрибуции), shared (и не само - dedicated, vps, което е доста обширна среда и ще е трудно да изброя всичко, което включва) hosting среди, инсталиране, конфигуриране, защита и оптимизация на сървъри и сървиси, cms web applications (одит и отстраняване на грешки ако са породени от сървърната среда, защита и оптимизация - опит най-вече с wordpress и joomla), Cpanel / WHM доста добри познания като съм Cpanel Technical Certified.

За връзка, допълнителни въпроси и информация, можете да се свържете с мен на имейл адрес georgi@serversolution.info, където да Ви приложа и CV.

Благодаря предварително за отделеното време и проявения интерес.
« Последна редакция: Mar 24, 2014, 17:58 от Intel »
Активен