Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Надолу

Автор Тема: Izbori/мирбори  (Прочетена 19140 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #120 -: Oct 07, 2022, 08:39 »
go_fire
Цитат
Едвин Сугарев винаги е бил една, интересна личност. Ако някой иска интелигенция, ето един истински представител, макар попрескочил и в политиката. Не знаех или не помнех, че съм бил „съратник“ с него, доколкото твърди, че е бил част от „Екогластност“, първото зелено движение у нас.

   Моля !?!

   Истински представител на интелигенцията ли  ???

   Патологичен седераст,напълно некомпетентен в областите енергетика
и екология,но затова пък нагъл и креслив,и си придава важностите.
Скапаняк,завършил българска филология,дава акъл по екологични теми !

Използвайки връзките си в седерастията,беше посланик къде ли не ...
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #121 -: Oct 07, 2022, 09:16 »
А сега де ? Хубав и точен човек ли е аджеба, или е некав келеш ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #122 -: Oct 07, 2022, 09:54 »
   Келеш нa 69 години. ;D
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #123 -: Oct 07, 2022, 09:58 »
Ясно.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #124 -: Oct 07, 2022, 09:59 »
   Между другото,не беше Едвин Сугарев най-некомпетентен от седерастията.

   Имаше по-зле и от него.
Например Димитър Коруджиев - много,много тъпа религиозна овца.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #125 -: Oct 07, 2022, 10:01 »
Как ги е търпял Жельо ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #126 -: Oct 07, 2022, 10:05 »
Е то сегашните келеши - келеши ли са, а едно време какви келеши имаше  :P

Ей го на - първа кипра , ама без подкрепа(та на тоя и оня) и за пъдар на селото не става
https://offnews.bg/ot-vas/kmetat-poli-deputatat-stefcho-i-krepostnite-seliani-ot-dolno-osenovo-786564.html
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #127 -: Oct 07, 2022, 10:09 »
Кметове и синове - навързани като черва.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #128 -: Oct 07, 2022, 10:26 »
go_fire
Цитат
Едвин Сугарев винаги е бил една, интересна личност. Ако някой иска интелигенция, ето един истински представител, макар попрескочил и в политиката. Не знаех или не помнех, че съм бил „съратник“ с него, доколкото твърди, че е бил част от „Екогластност“, първото зелено движение у нас.

   Моля !?!

   Истински представител на интелигенцията ли  ???

   Патологичен седераст,напълно некомпетентен в областите енергетика
и екология,но затова пък нагъл и креслив,и си придава важностите.
Скапаняк,завършил българска филология,дава акъл по екологични теми !

Използвайки връзките си в седерастията,беше посланик къде ли не ...

Това един интелектуалец да е предтавител на една страна в друга, хич не е лоша идея. Ето сега ми даваш идея. Да се издаде закон всеки кандидат за посланник да положи тежък изпит по БЕЛ и световна литература. Изпита да е най-малко в десет части и да е поне половин година. Когато се установи, че не е фалшив интелектуалец му се дават билетчета да тегли като в томбола, в коя страна ще стане посланник. Ако е завършил нещо като право, икономика, международни отношения, отпада на подбор по документи.

Да бъде задължително отличното писменно и говоримо владеене на поне три западни езика и поне един азиатски, премиални точки, ако е Мандарин.

Тия хора поне няма да оставят лошо впечатление в домакините.

=*=

Креслив бил? Те всички седесари бяха кресливи. Такова беше времето — истерично. Всичко се разпадаше, а никой нямаше и най-малка идея, какво да се прави. Лесно се управлява, когато всичко е кодифицирано и си върви и без твоята намеса. Най-много да насереш работата, ако пипнеш.

И не можеш да станеш политик, ако не си егоцентрик. Там вече теорията на Ремо/Йода (а бе не помня в Междузвездните… такива работи) за по-големия хищник си работи на пълна пара.

=*=

Жельо Желев също е бил интелектуалец.
« Последна редакция: Oct 07, 2022, 10:32 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #129 -: Oct 07, 2022, 14:34 »
Изписах всичко това само от учтивост към Ласков. Той рядко пише и исках да му отдам от времето си. Иначе ползата от четене на „Дневник“ е същата, като ползата от четене на ИА ПИК. Нищо съществено. Загуба на време.
Благодаря! Да, рядко пиша в тези теми, а когато чета, го карам по диагонал. Относно Дневник, тъжно ми е да те видя в този хор. Затова и не пиша. Тъжно ми става като ви чета и не искам да се товаря с отровата ...  Затова и хвърлих две препратки - да прочетете нещо нормално. А пък тази е за да се накефите:
https://offnews.bg/sviat/kremal-izmisli-kak-da-nakazhe-alla-pugachova-prashta-vnuka-%d1%9d-na-fro-786732.html
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #130 -: Oct 07, 2022, 15:20 »
Проблема на „Дневник“ не е, че е финансиран от мутрона Прокопиев с парите на посолството от ул. „Козяк“. Ако щеш вярвай ми, но ни знам, къде е тая улица, нито ме интересува. Ако една друга борчага — Черепа не беше дал интервю (реално второто му за медията) на ЬТВ, никога нямаше да знам за съществуването на тази улица.

Проблема е в залитането. Мислех, че ако шумкарите са направили нещо хубаво, то е да ни отучат да вярваме на измислици и да си мислим с главите. А какво стана? Тридесет и три години по-късно сме точно там, където бяхме преди промените. Единствената разлика е, че сега сме от другата страна. И знаеш ли до какво водят залитанията? До обратното. Имаме Орбан, имаме Льо Пен, а вече и историята в Италия. Това ли искаме?

Седим слепи за случващото си и четем пълни небивалици от изтъкнати празноглавци. Съвсем искрен бях, че да се четат пропагандните измишльотини на американските душеприказчици е същото като да се четат гербавите малоумия. Стойността им е една и съща — нула до минус безкрайност. Само дето едното е написано на уличен език, а другото е с високопарни фрази. И все въздух… 
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #131 -: Oct 07, 2022, 15:56 »
go_fire
Цитат
Едвин Сугарев винаги е бил една, интересна личност. Ако някой иска интелигенция, ето един истински представител, макар попрескочил и в политиката. Не знаех или не помнех, че съм бил „съратник“ с него, доколкото твърди, че е бил част от „Екогластност“, първото зелено движение у нас.

   Моля !?!

   Истински представител на интелигенцията ли  ???

   Патологичен седераст,напълно некомпетентен в областите енергетика
и екология,но затова пък нагъл и креслив,и си придава важностите.
Скапаняк,завършил българска филология,дава акъл по екологични теми !

Използвайки връзките си в седерастията,беше посланик къде ли не ...

Това един интелектуалец да е предтавител на една страна в друга, хич не е лоша идея. Ето сега ми даваш идея. Да се издаде закон всеки кандидат за посланник да положи тежък изпит по БЕЛ и световна литература. Изпита да е най-малко в десет части и да е поне половин година. Когато се установи, че не е фалшив интелектуалец му се дават билетчета да тегли като в томбола, в коя страна ще стане посланник. Ако е завършил нещо като право, икономика, международни отношения, отпада на подбор по документи.

Да бъде задължително отличното писменно и говоримо владеене на поне три западни езика и поне един азиатски, премиални точки, ако е Мандарин.

Тия хора поне няма да оставят лошо впечатление в домакините.

=*=

Креслив бил? Те всички седесари бяха кресливи. Такова беше времето — истерично. Всичко се разпадаше, а никой нямаше и най-малка идея, какво да се прави. Лесно се управлява, когато всичко е кодифицирано и си върви и без твоята намеса. Най-много да насереш работата, ако пипнеш.

И не можеш да станеш политик, ако не си егоцентрик. Там вече теорията на Ремо/Йода (а бе не помня в Междузвездните… такива работи) за по-големия хищник си работи на пълна пара.

=*=

Жельо Желев също е бил интелектуалец.

   От всички тези словесни каламбури така и не разбрахме:
Какво ти е мнението за Едвин Сугарев , позитивно или негативно ?

   Аз никога не съм криел своето:
Мнението ми за патологичният седераст Едвин Сугарев е силно негативно.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #132 -: Oct 07, 2022, 16:03 »
   ЪЪЪ,laskov,ако не е тайна,къде е "отровата",за която пишеш ?

Поименно,колега ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #133 -: Oct 07, 2022, 16:15 »
Ще ти го кажа така: Много, много харесвам Готи, макар да съм напълно убеден, че и да го направим пожизнен диктатор нищо няма да успее да свърши. Имам положително мнение за Кирил Петков и Борис Бонев. Симпатични са ми Байрактаров и Христо Минчев Куминев. Сред неизредените имена има такива, които вярвам, че са честни като например депутата Христо Петров и въобще голяма част от групата на ПППП. Не казвам дали ще си останат такива.

За всички останали политици ми е през онова дето звучи като вълк на турски език. Дънов в прав текст казва, че всеки заловил се с политика, има някакви липси. Колкото е по-оплетен в политиката, толкова неговата, ментална негодност е по-голяма.

В случая съм написал някоя добра дума за Едвин Сугарев, защото човека все пак има някакви заслуги към културата. Иначе към деветдесета година всички седесари воглаве с Желев и Димитров ми изглеждаха пълни идиоти и неудачници, които вратата сериозно ги е фраснала. Не съм имал повод да си променя мнението през годините. Дори бележити имена сред тях като Дертлиев и Илия Минев ми изглеждаха доста мръднали и изфирясали. Демек, че не стават и работа не могат да свършат.

Имаше обаче нещо в обикновените седесари, което ми беше силно симпатично и това е революционния дух в повечето от тях. Недоволството на народите е от една друга идеология, но детинската бунтовност ми е винаги привлекателна, защото и аз отказвам да порастна. Познавам и днес седесари, които още носят този оптимизъм да разкараме гнилоча. Може да не съм съгласен с тях и идеологията им, но това точно ме сближава с тях.

п.п. Не го закачай. Предозирал е с психо-десни дрънканици на жълтопаветни изтривалки и bigtech SGW, което ако не е ляво, не знам, какво е. Мисли, че всяко говорене в прав текст е опит за уязвяване на чистото и свято банкстерство.
« Последна редакция: Oct 07, 2022, 16:20 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Izbori/мирбори
« Отговор #134 -: Oct 07, 2022, 16:48 »
...
Сред неизредените имена има такива, които вярвам, че са честни като например депутата Христо Петров
...

   Е нали си печен бе !

   Би трябвало да знаеш,че до преди 5-6 години Христо Петров (Хазарта)
е работил за ... герберастите.
   И колко кинти са му шарили ... не е истина ...

И не е само пеене на импровизирани концерти.






Това не го ли знаеш ?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Нагоре
« назад напред »