Автор Тема: Проблем с Torrent Transimission в UBUNTU  (Прочетена 3909 пъти)

boggybg

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Здравейте всикчи!
Потърсих ден, два за постове по темата но не открих нищо и затова реших да пиша/
Свалям разни торенти с Torrent Transimission и всичко е наред докато се свали торента. Изключвам компа и не го ползвам да кажем през ноща. На сутринта пускам пак Torrent Transimission и свалените торенти вместо да се сийдват започват отново да се свалят. На другия ден пак така, Някой знае ли какъв е проблема? Защо не мога свалените торенти да ги сийдвам при спиране, а започвaт наново да се свалят? Същеврменно в даунлоуд директорията си ги има като свалени.
Ако някой знае някакъв линк по темата МОЛЯ ЗА ПОМОЩ. 10Х НА ВСИЧКИ.
Активен

neosofti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 123
  • Distribution: Убунту 10.04 - 64 бита
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: Проблем с Torrent Transimission в UBUNTU
« Отговор #1 -: Jun 23, 2009, 16:17 »
 с коя версия си.аз ползвам тази от тяхното хранилище.

boggybg

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Проблем с Torrent Transimission в UBUNTU
« Отговор #2 -: Jun 23, 2009, 17:17 »
И а тази ползвам. Само че поблема е със всички торент клиенти които има налични както торнадото така и с другите
Активен

encho1982

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 94
    • Профил
Re: Проблем с Torrent Transimission в UBUNTU
« Отговор #3 -: Apr 20, 2010, 16:56 »
Виждам ,че темата е от почти година ,но мисля,че знам от какво е проблема . При мен също е така затова правя следното: След като ми се стартира системата ( Убунту 9.10.2 ) отивам на МЕСТА --> Файлова система (99 GB) и се идентифицирам с паролата си, ако не го направя всички торенти започват да се теглят отначало . Друг проблем с който се сблъсквам откакто ползвам Deluge е, че торент файла ми се съхранява в tmp директорията и после трябва да го преместя в една папка която съм направил на десктопа си и оттам да го заредя в Deluge иначе след рестартирането на системата този торент файл се изтрива и Deluge започва свалянето на филмът,музиката или каквото там съм свалял наново . Дано да съм помогнал .
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Проблем с Torrent Transimission в UBUNTU
« Отговор #4 -: Apr 20, 2010, 23:36 »
Здравейте всикчи!
Потърсих ден, два за постове по темата но не открих нищо и затова реших да пиша/
Свалям разни торенти с Torrent Transimission и всичко е наред докато се свали торента. Изключвам компа и не го ползвам да кажем през ноща. На сутринта пускам пак Torrent Transimission и свалените торенти вместо да се сийдват започват отново да се свалят. На другия ден пак така, Някой знае ли какъв е проблема? Защо не мога свалените торенти да ги сийдвам при спиране, а започвaт наново да се свалят? Същеврменно в даунлоуд директорията си ги има като свалени.
Ако някой знае някакъв линк по темата МОЛЯ ЗА ПОМОЩ. 10Х НА ВСИЧКИ.

Добави си файловата система в fstab за та я маунтва автоматично, без исикване за парола... ползвай disk-manager ... а това са темп-а е защото явно първо я сваля там и като свърши торента би трябвало да го мести автоматично...
Активен

Bagatur

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 267
  • Distribution: Debian Squeeze
  • Window Manager: KDE Development Platform: 4.4.5 , LXDE
    • Профил
Re: Проблем с Torrent Transimission в UBUNTU
« Отговор #5 -: Apr 21, 2010, 20:58 »
Друг вариант е да смениш торент клиента си. Препоръчвам ти qbitttorent с приятен интерфейс е и е доста удобен, не товари машината ,подходящ е за начинаещи
Активен

Учим се докато сме живи....

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
torrent клиент
Идеи и мнения
gushtera 3 9599 Последна публикация Jan 20, 2005, 17:51
от WebCrusader
torrent под конзолен режим
Настройка на програми
wwwevecom 10 11662 Последна публикация Mar 21, 2005, 23:29
от wwwevecom
Torrent
Настройка на програми
Goust 7 10979 Последна публикация Apr 30, 2005, 13:59
от Goust
torrent
Настройка на програми
wolwerin1 3 9482 Последна публикация May 28, 2005, 09:40
от
torrent с GUI
Настройка на програми
gojko 4 2108 Последна публикация Jun 08, 2005, 23:50
от sys7em