Автор Тема: Shoutcast  (Прочетена 2177 пъти)

broozy

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Shoutcast
« -: Nov 26, 2008, 09:56 »
Здравейте,
имам инсталиран sc_serv и sc_trans на дебиан. Имам онлайн радио по което всяка седмица има лайв предавания...та въпроса ми е такъв... как да направя когато някой иска да се конектне да предава лайв предаването при натискане на бутона конект на  DSP плъгина на уинамп да дропи сървъра и после при дисконект автоматично да си захапва пак сървъра....нещо като priority. Виждал съм такива неща, но така и не открих как се прави :)

Благодаря ви предварително!
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Shoutcast
« Отговор #1 -: Nov 26, 2008, 14:13 »
Ние, обаче, може и да не сме виждали такова нещо, така че го обясни по-подробно, може и с пример, и използвай повече и правилно препинателните знаци - имат голямо значение, когато друг човек се опитва да разбере какво си искал да кажеш ;)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

h7d8

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 197
  • Distribution: Debian;Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Shoutcast
« Отговор #2 -: Dec 01, 2008, 02:23 »
Здравейте,
имам инсталиран sc_serv и sc_trans на дебиан. Имам онлайн радио по което всяка седмица има лайв предавания...та въпроса ми е такъв... как да направя когато някой иска да се конектне да предава лайв предаването при натискане на бутона конект на  DSP плъгина на уинамп да дропи сървъра и после при дисконект автоматично да си захапва пак сървъра....нещо като priority. Виждал съм такива неща, но така и не открих как се прави :)

Благодаря ви предварително!

Това се прави с новия sc_trans ,който го има във форума на shoutcast.Смятам ,че щом си се справил до сега ще можеш и с него да се справиш.Ако имаш проблеми пиши отново.Относно sc_trans в неговия конф можеш да добавяш колкото искаш ДЖ и няма да имаш проблем с това! ТУК НЕМОЖЕ ДА СЕ ПИШЕ НОРМАЛНО НЯКОЙ ДА ОПРАВИ КИРИЛИЦАТА!
Активен

broozy

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Shoutcast
« Отговор #3 -: Jan 04, 2009, 11:07 »
Благодаря много! Ще пробвам ако не стане пак ще пиша  ;)
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Shoutcast Server c Debian
Настройка на програми
icet 1 2149 Последна публикация Mar 31, 2005, 17:35
от Hapkoc
Shoutcast
Настройка на програми
h7d8 14 8054 Последна публикация Sep 16, 2008, 20:08
от h7d8
Shoutcast
Настройка на програми
DHCP 0 1568 Последна публикация Jun 25, 2008, 14:46
от DHCP
Shoutcast Server
Настройка на програми
lubo55 5 2196 Последна публикация Jul 07, 2010, 16:59
от lubo55
SHOUTcast на Ubuntu Server 10.10 - web интерфейс ?
Настройка на програми
testdemo 5 2528 Последна публикация Dec 22, 2010, 10:18
от Mitaka