Автор Тема: Бойко подаде оставка  (Прочетена 13166 пъти)

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #15 -: Feb 20, 2013, 11:59 »
bTV е виновно, егати колко лесно се поддават на манипулациа хората. Аз направо се смях с глас когато направиха новина от няколко счупени прозореца и водещия от "инзвънредните" им емисии беше хванал една пръчка и се пенеше докато я размахваше: "ето какви големи клони се хвърляха по парламента". В резултат футболните хулигани се самопоканиха на протестите и се стигна до "полицейското насилие". @!ntel доколкото знам хора, които участват в служебни кабинети не могат да бъдат избирани на последвалите избори. И какъв е смисълът от служебно правителство точно за 4 месеца преди изборите? Някой си изигра добре картите, да ни е честита новата/стара полтическа мафия.

 пп нищо няма да се промени в тая държава, толкова объркани изглеждаха хората и полицаите

В момента нямаме алтернатива или?
Нормално ли е всяка вечер да стават безредици?
Всички скандираха оставка - ето, волята на народа се чува от правителството.

Нормално ли е всички в парламента да се съгласяват, че те(парламента) не струват и никой няма доверие към тях?
Има ли начин да се обърне внимание на истинските проблеми - сметките за тока и пр.?
Или сега се загърбва всичко и се почват кампании по всички телевизии за предизборни цели...

Наистина btv са уникални...
Сега трупат рейтинг на базата на един политически цирк (ама истински цирк).
Защо не направят един цял ден с дебати по истинските въпроси????????

Браво на btv - политиците пак ги спонсорираха (да сте видели реклама по този канал от сутринта до сега?).
Но това не значи автоматично, че шанса който ни се предоставя вече е пропилян :)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #16 -: Feb 20, 2013, 12:23 »
Ами да ти гледаш ьТВ, аз гледам Канал 3.

Б-я ще излезе наистина от ЕС, но това ще стане, когато ЕС се разпадне. Има още време до този момент. И разпадането на ЕС ще е лоша новина за нас. Някъде там ще се случи и разпадането на Б-я. Златко вярва, че ще е само Странджа-Сакар, защото вярва на леля Слава, заради това, че тя първа описва свойствата на кварките. Но здравият разум казва, че турците няма да спрат в Хасково, ще вземат всичко.

Но до всичко това има още време. Не е назряло. Пък и какво ни пука, какво ще стане след 30-50 години, когато тогава няма да има българи? Да му мисли тогавашното население.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #17 -: Feb 20, 2013, 12:33 »
Аз не ги гледам, а ги слушам - работа има да се върши... Канал 3 няма как да слушам, защото нямам абонамент за телевизия (слушам от интернет) :D

Активен

bot

  • Гост
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #18 -: Feb 20, 2013, 12:35 »
В момента нямаме алтернатива или?

 Ами аз не виждам такава, ти да виждаш някой, който да вдъхва доверие на човек, готов да загърби личните интереси и да се отдаде на служба на народа?

Всички скандираха оставка - ето, волята на народа се чува от правителството.

 Ами те викаха и "българи-юнаци" ама не отиваха нито пък се връщаха от мач. Това скандиране "оставка" се е превърнало в нещо като "ура" за българската армия или пък "ипикайе" за апачите, т.е. хората така си скандират ама не мислят за нечия конкретна оставка или пък за оставката на правителството. Пък и колко бяха хората на протеста - 2000 - 3000 души? това със сигурност не е волята на народа. Истинският проблем на българите е че ги мързи. Мързи ги да се разкарат до урните и да гласуват. Това правителство се провали в създаването на електронно правителство, а останалите правителства няма да го направят защото ще бъде в техен ущърб. Ако се направи така че да може да се гласува по поща/интернет/телефон избирателната активност със сигурност ще надхвърли 100%. Ето тогава може да говорим за волята на народа.
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #19 -: Feb 20, 2013, 12:37 »
Да му мисли тогавашното население.

go_fire, ти нали имаш деца, не ти ли пука?  :o

Иска ми се на леля ти Слава да и са криви сметките, ама натам вървят нещата.
За успокоение (  ??? ) мога да кажа, че няма да сме само ние, целият свят скоро ще се разбута.
Активен

Без правила няма игра

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #20 -: Feb 20, 2013, 12:45 »
Неинтеле, на kanal3.bg излъчват на живо. Аз също основно гледам телевизия от Интернет, въпреки че вкъщи има два телевизора.

Златко, много ще се учудя моите деца да живеят тук. А както съм казвал и преди, една трета световна е просто равна на деня на страшният съд, свят просто няма да има.

Боте, по Интернет изборите се манипулират най-лесно.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #21 -: Feb 20, 2013, 13:00 »
За добавяне към наръчника "Сваляне на правителство":

1. ЕРП-тата намаляват месечните сметки в края на годината чрез подмяна на отчетената от електромерите енергия. Така те си намаляват приходите и плащат по-малко данъци/дивиденти. В началото на новата година компенсират сметките до реалните показания на електромерите. В резултат от вдигането на сметките, хората излизат на улицата.

2. Полицията (всички мислят, че е на управляващите, ама не е - имаме си свои хора), с помощта на футболни агитки (и там имаме свои хора), инсценира провокация към полицаите, в резултат на което те получават заповед за щурмуване на протестиращите. Колкото повече невинни пострадат - толкова по-добре. Даже и да ни усетят (по Нова ТВ един пострадал разказа какво е видял и чул: "Минаваме към вариант 2"), работата вече ще е свършена.

3. Трябва да се подготвим за "честни" избори. Както споменахме вече, имаме си свои хора :) .
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #22 -: Feb 20, 2013, 13:06 »
Споко-като служител в БНТ съм работил в Народното Събрание. Абсолютно 100 % всички са служители на мафията. Вие си гласувайте за когото си искате. Системата е антидемократична и мафиотска.
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

gangov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 141
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #23 -: Feb 20, 2013, 13:12 »
Цирковете продължават, нищо не се променя.

Грешиш, Гошо, много грешиш!
Оттук нататък следва дестабилизация на страната, хаос, отцепване на югоизточна България като турска автономия, военен режим, излизане от ЕС и връщане в състава на Руската империя.

Как ти се вижда?

Недей приказвай глупости, ужким умно момче си...
Активен

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 62 61 20 6c 75 69 62 6f 70 69 74 6e 69

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #24 -: Feb 20, 2013, 13:26 »
Чак пък излизане от ЕС, разпокъсване на България и руска инвазия....ще кажеш че досега само ГЕРБ са го спирали, бидейки свръх-патриотични и съзнателни, ахах.

Като излезем от ЕС, няма да има лапачка. При Путин определено лапачката ще е по-малко. Съответно и лапачка за ДПС няма да има ако се отцепят, просто защото стават ненужни. Дори да приемем че БСП вземат управлението, силно ме съмнява да посмеят дори плоския данък да пипнат. Поради простата причина, че олигарсите, които ги спонсорират, ще им врътнат кранчето.

Почти нищо няма да се промени...има два възможни варианта според мен - ново правителство, сформирано от ГЕРБ (понеже те са управляващата партия и процедурата е такава че те трябва първи да предложат такова). БСП въобще не могат да съставят правителство в момента, така че стигаме до втория вариант - експертно правителство, дефакто на ГЕРБ+БСП. Това е по-малко вероятно, но и по-неприятно, защото по-лошо от ГЕРБ и БСП е само ГЕРБ+БСП.

Истинската забава предстои след няколко месеца. Дотогава ГЕРБ ще се окопитят малко и ще се изядат живи с червените урунгели. Ще хвърчат компромати, помия, доноси, гръмки глупости. Няма лошо, защото България от това печели - да се ядат помежду си тия тъпаци и да им лъсва задника :)

А като цяло, скептичен съм че нещо ще се промени. В крайна сметка, Боко не си подаде оставката заради онези дето протестираха против ЕРП-тата, подаде си я заради няколкостотин лумпена от агитките, които трошаха два дена. Толкова за гражданското общество - слагайте нинджа костюмите, пълнете джобовете с камъни и пиратки и активно се включвайте в управлението на страната, хаха.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

gangov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 141
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #25 -: Feb 20, 2013, 13:46 »
С оставката май показа, че няма кой да пребори енергйната мафия в България нито, че тя сама ще си отреже главата.
Активен

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 62 61 20 6c 75 69 62 6f 70 69 74 6e 69

kennedy

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2151
  • Николай Колев
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #26 -: Feb 20, 2013, 13:47 »
хахаха
мислех си че хората поумняват, но тези протести ме обориха категорично.

Активен

"за всичко иде час" Еклесиаст 3:1
всеки пост - отговор на въпрос
-----------------
24.12.2003 "MS Free"

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #27 -: Feb 20, 2013, 13:49 »
И сега като го няма бате Бойко, ще пушим ли в заведенията!?
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #28 -: Feb 20, 2013, 13:51 »
И сега като го няма бате Бойко, ще пушим ли в заведенията!?

Хубав въпрос.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #29 -: Feb 20, 2013, 13:52 »
В момента тече протест в подкрепа на Бойко.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear