Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу

Автор Тема: Бойко подаде оставка  (Прочетена 13323 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #60 -: Feb 21, 2013, 13:54 »
Абе, ще вземете да се сетите, че само с неплащане на данъци и купищата други налози можете да ги редуцирате, щото те вече си приватизираха всичко и като не остана нищо, сега целта е нас да приватизират, ама все още завистта е по-силна :D .
Всеки се чуди как да скрие я от данък, я от осигуровка, я от каквото и да било, но когато види, че друг го прави по-добре от него и ще го издере от всякъде :D 
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #61 -: Feb 21, 2013, 14:05 »
Да гърмят всички в момента. Това е старата игра — разделяй и владей, която ББ играе откакто е на власт по всеки един въпрос. В момента спасява остатъците от ГЕРБ. Ще успее по всяка вероятност. Но си е поредният кьорфишек, нищо няма да стане.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #62 -: Feb 21, 2013, 15:04 »
Гога, Бойко им размъти на всички водата много яко и за това всички са против него, а народа е прост! Който обещава повече, него слушат. Ти поне си икономист. Виждаш каква световна криза повлече банковата криза в америка, има-няма 2 месеца след като Бойко застъпи и пак свърши повече от тези преди него във време на поголовно раздаване на кредити и луда консумация.
И аз не харесвам много неща в политиката му, но е по-малката злина. И преди съм питал и пак ще попитам, сега като падна Бойко кой!? Ще чакаме така в безтегловност няколко месеца или година, докато се изгради нещо от недоволстващата тълпа ли!?
Много черни дне се задават според мен, но да му мислят тези които са по-зле и от мен, но си знаят тяхната песен и от акъл не вземат.
Активен

seaman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 65
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #63 -: Feb 21, 2013, 16:19 »
Предлагам следното:
1.Да обявим воина на Германия! Да дойдат германците да ни превземат. >:D
или
2. Референдум да минем директно под управлението на Брюксел!   ;D
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #64 -: Feb 21, 2013, 16:39 »
Абе той верно на много народ размъти водата, но проблемът е че го направи, за да си натресе неговите хора на тяхно място. Плюс което не е като да не го бива в обещанията.

Обаче наистина има проблем с това "след Бойко кой". Просто щото тоя пич беше като някакъв император - всичко прави, раздава заплати, намира спонсори на футболни отбори, няма 5-6. Обаче накрая се прецака сам с това, щото като се осраха нещата и не минаваше номера с уволненията, понеже той бидейки император, който всичко сам решава, се предполага и че носи отговорност за това - хората искаха неговата оставка, не тази на неговите калинки. И сега една драма ама кво шъ прайм, това същото като навремето "Тодоре, на кого ни оставяш". Ми кво ще правим, няма да е много приятно известно време, след това нещата ще си дойдат на мястото по един или друг начин.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #65 -: Feb 21, 2013, 16:50 »
Е че това лошо ли е? Ти как иначе можеш да вкараш здравословна доза инициатива в едно общество, където всички са равни? Ми то иначе е обречено на пълен застой!
1. Да, лошо е.
2. Аз как не е въпрос, въпросът е ти как. Както вече казах - нямаш необходимите знания и качества (за да те обнадеждя - все още, при условие, че зачетеш нужното. Нали знаеш за да поумнееш трябва да прочетеш 10 книги. За да намериш кои точно 10 трябва да прочетеш хиляди.)

neter остави "Венера" (и Марс) на мира. Жак Фреско за 75 години "изследвания" е открил "нов социален строй"?! Можело е да си спести 74 от тях като прочете за една година кървавия азиатски диктатор лично разстрелял милиони и хранещ се с прясно месо от кърмачета. Хайде още половин година му отпускам за да нахака вътре еко, компютри, хидропоника и моно-релсови железници. Само че виждам толкова промити мозъци че ако езика не е ангилишки няма да го разберат, а и да го разберат няма да го приемат... Даже ще дам пример, най-очебиещия

Цитат на: http://www.youtube.com/watch?v=5vFEG-0FmjU
20:18 Resource based economy: All goods and services are available without the use of money, barter, credit, debt or servitude of any kind
Цитат
От всякого според възможностите, всекиму според потребностите

Да видим ще има ли смелчага да сравни двата цитата.
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

Mitaka

  • Гост
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #66 -: Feb 21, 2013, 16:51 »
Ден 1:

1. Дянков подава оставка;
2. Бойко обещава - "вземам лицнеза на ЧЕЗ"
3. От 1-ви март цената на тока - пада с 8%.

Ден 2:

1. Дянков оттегля оставката си;
2. Лиценза на ЧЕЗ няма да се отнема;
3. Тока няма да поевтинее изобщо.

:)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #67 -: Feb 21, 2013, 16:53 »
Цитат
Аз как не е въпрос, въпросът е ти как. Както вече казах - нямаш необходимите знания и качества (за да те обнадеждя - все още, при условие, че зачетеш нужното. Нали знаеш за да поумнееш трябва да прочетеш 10 книги. За да намериш кои точно 10 трябва да прочетеш хиляди.)

Това абсолютно не е проблем. Аз дори правя разлика между проводник и полупроводник примерно. Така че съм оптимист за бъдещето на моята комунистическа държава и моя народен съд.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #68 -: Feb 21, 2013, 17:02 »
Няма правителство, няма шеф на ДКЕВР и другия месец колкото и сметка да ни начислят, първо плащаш и после се жалваш :D
Активен

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #69 -: Feb 21, 2013, 17:05 »
Това абсолютно не е проблем. Аз дори правя разлика между проводник и полупроводник .
Съжалявам, ти беше до тук. Ти ще се провалиш. Изключително важно е да не правиш тази разлика.
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #70 -: Feb 21, 2013, 17:19 »
Дежурни, а Ве  Гейта се ебава, ти толко' ли не разбра, че го взе на сериозно???
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Mitaka

  • Гост
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #71 -: Feb 21, 2013, 17:24 »
Дежурни, а Ве  Гейта се ебава, ти толко' ли не разбра, че го взе на сериозно???

И мен ме приемат на сериозно понякога, като се е_авам :)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #72 -: Feb 21, 2013, 17:30 »
К'во се давите във форума? Я марш на митинга!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #73 -: Feb 21, 2013, 18:54 »
Аааа мани ги тия работи. Дайте да редим служебния кабинет. Някъде мернах идеята премиер и вицепремиер да е Мишо Шамара, а Фидосова да оглави мегаминистерството на земеделието, храните, физкултурата и спорта. Черната Златка пък министър на културата. Мисля че наистина това са достойни кандидатури.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #74 -: Feb 21, 2013, 19:32 »
Засега май гласят кметицата или някои от съветниците за министър-председател. Което не е особено оригинално, повтаря предните две подобни правителства. Друг вариант е сините/Яне/Болен да довърши мандата. Но ще е мъчение.

Тук сър Гей Стани шеф показа, че няма топки, защото отказа той да довърши мандата, за да не се види как ще се насере. Надява се после да има пълни четири години за излагане. Ако беше мъж, щеше да покаже още тук, че става, ама не става.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
« назад напред »