Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 177069 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6213
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1425 -: Jul 06, 2022, 02:18 »
Е, не всеки може да завладее цял континент, да избие местното население, да му открадне земята, водите, подземните богатства и най-накрая да се нарече най-великата нация на Земята. Заедно със съседите им.

Какво точно трябва да сравняваме между държавите?
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1426 -: Jul 06, 2022, 08:22 »
Остай ги ти аборигените, да се върнем на родна почва, нали уж БГ-то оправяхме

https://www.youtube.com/watch?v=Ed7JW5b08zo
нещо в графата - О спомнате ли си госпожо!

да видим сега как ще го извъртим да го докараме и т'ва че не е вярно, лъжат и т.п. - сигур щото няма заверка, подпис и печат, а за входящ номер не са и чували  ::)
« Последна редакция: Jul 06, 2022, 08:24 от remotexx »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5298
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1427 -: Jul 06, 2022, 08:36 »
Ей, всичките - мамата си тракали.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1428 -: Jul 06, 2022, 09:51 »
Остай ги ти аборигените, да се върнем на родна почва, нали уж БГ-то оправяхме

https://www.youtube.com/watch?v=Ed7JW5b08zo
нещо в графата - О спомнате ли си госпожо!

да видим сега как ще го извъртим да го докараме и т'ва че не е вярно, лъжат и т.п. - сигур щото няма заверка, подпис и печат, а за входящ номер не са и чували  ::)

   Абе,дистанционното,да разбираме ли,че оправдаваш избиването на
коренното население на Америка,Австралия и т.н. , а !  >:D
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6213
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1429 -: Jul 06, 2022, 09:52 »
Ремо, когато представяш само едната страна на монетата, най-малкото човек трябва да се съмнява. Русия има влияние в България и това не може да се отрече. Ма нищо не се каза за влиянието на САЩ у нас. Ако искаш независимост или понеотносителна такава, не можеш да гледаш само в една посока. Най-малкото е лицемерно.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1430 -: Jul 06, 2022, 10:01 »
Като се присъедините към западния блок, ще ви работи икономиката, ще имате пазари, ще имате платена работа и модерна армия, може някой ден и бизнес да се научите да правите.
Какво точно получавате като мучите срещу Русия, която 45 г. обясняваше, че сме цъфнали и вързали и да продължаваме с манифестациите и петилетните планове- за това ли точно си мечтаете.

   Ама защо използваш "ще" ?!?

Де що има западни блокове,България е в тях:
евроГейския съюз,педерасткото НАТО, ...
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5298
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1431 -: Jul 06, 2022, 10:04 »
А някога си имаше и Варшавски договор.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1432 -: Jul 06, 2022, 10:08 »
Ремо, когато представяш само едната страна на монетата, най-малкото човек трябва да се съмнява. Русия има влияние в България и това не може да се отрече. Ма нищо не се каза за влиянието на САЩ у нас. Ако искаш независимост или понеотносителна такава, не можеш да гледаш само в една посока. Най-малкото е лицемерно.
Ами навярно защото така е устроен човешкия мозък, да забравя доброто и да помни лошото че да не му се стовари пак на главата ..напр. някой хора забравиха отде им е дошла кирилицата, а едни други в Мексико още се чудят откъде им дойде латиницата и тоя пущи испански - ама там се помни щото нали светата инквизиция с огън и меч  ;D

А аз не отричам че има и други влияния в България, даже има едно още по разпространено - почти навсякъде и си го пише в прав текст (Made in China), и на мен лично ми е много интересно, спомням си че навремето идваха освен ЕС и Китайчоците с големите проекти нашичките по какъв ли повод им отказаха....

Ама защо използваш "ще" ?!? Де що има западни блокове,България е в тях: евроГейския съюз,педерасткото НАТО, ...
А де - защо отказахме на Китайците - защото големия брат така ни нареди - троянско магаре в ЕС може, съюз с големия червен брат... ъ-ъ-ъ азиатски тигър не може.
Аз и избиването на евреите не оправдавам за разлика от някой хора тъдява, ама къде е там българския интерес (да го извъртя и аз по комун минцифайски когато не им отърва темата)  ;D


Ей, всичките - мамата си тракали.
Тъй е Ачка, изп*дерасти се тоя свят, ама не си го признават,и за парлама Истанбул обвиняват  :P (много п...и_останалата_азбука... малко резняк, и това ги "притеснява" меко казано, че няма да стигнат за всички)  ::)
А да - и у Варшавскио бехме, и на него му ...таковахме мамата.
« Последна редакция: Jul 06, 2022, 10:26 от remotexx »
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1433 -: Jul 06, 2022, 10:25 »
   Ами естествено,че ще обвиняваме Истанбул.
В исляма има многовековни хомосексуални традиции.
Особено за управляващите - емири,султани и т.н.
Вижте например какво означава "чаламба" .

Все пак,този термин не съм го измислил аз ...
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1434 -: Jul 06, 2022, 10:27 »
Е, и?
Всеки може да изповядва каквато религия си хареса.

Дай да ги денацифи.. опа дехомосексуализираме ли? или да ги покръстваме - опа това май го порбвахем вече там с арабите.... май не се върна жив кръстоносец да разкаже на финала.
« Последна редакция: Jul 06, 2022, 10:32 от remotexx »
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1435 -: Jul 06, 2022, 10:29 »
   Гледам,сърдиш се,че обвиняваме Истанбул за педераслъка.

Кое от написаното от мен не е вярно ?
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1436 -: Jul 06, 2022, 10:35 »
Мислиш че можеш (сам) да ги промениш ли, или пък със сила...
бих ти препоръчал тоя филм - мацката имаше много успешна тактика за справяне с таквизи твърдоглави и праволинейни вождове  8)

https://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=48888.msg323453#msg323453
The Names of Love (2010) - Le nom des gens (original title)
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3131
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1437 -: Jul 06, 2022, 10:55 »
..
А аз не отричам че има и други влияния в България, даже има едно още по разпространено - почти навсякъде и си го пише в прав текст (Made in China), и на мен лично ми е много интересно, спомням си че навремето идваха освен ЕС и Китайчоците с големите проекти нашичките по какъв ли повод им отказаха....

Ама защо използваш "ще" ?!? Де що има западни блокове,България е в тях: евроГейския съюз,педерасткото НАТО, ...
А де - защо отказахме на Китайците - защото големия брат така ни нареди - троянско магаре в ЕС може, съюз с големия червен брат... ъ-ъ-ъ азиатски тигър не може.
..

Имам познати в Сърбия, от тях знам, че там (в Сърбия) китайците са построили хубави магистрали и нови заводи. Сръбския голям брат е РФ, нашият такъв- САЩ. Мисля,  ясно е заради кой голям брат сме отказали китайските инвестиции. Същия, заради който се отказахме от Южен поток и от АЕЦ "Белене".
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1438 -: Jul 06, 2022, 11:00 »
Мислиш че можеш (сам) да ги промениш ли, или пък със сила...
бих ти препоръчал тоя филм - мацката имаше много успешна тактика за справяне с таквизи твърдоглави и праволинейни вождове  8)

https://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=48888.msg323453#msg323453
The Names of Love (2010) - Le nom des gens (original title)

   Ти май се бориш с някакви "вятърни мелници"  :o
Къде съм писал за използване на сила ?

Просто констатирах факти...






P.S.  А,май не се изразих достатъчно ясно.

Да го духат рязаните диваци   >:D >:D >:D
« Последна редакция: Jul 06, 2022, 11:02 от spec1a »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6213
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #1439 -: Jul 06, 2022, 11:06 »
..
А аз не отричам че има и други влияния в България, даже има едно още по разпространено - почти навсякъде и си го пише в прав текст (Made in China), и на мен лично ми е много интересно, спомням си че навремето идваха освен ЕС и Китайчоците с големите проекти нашичките по какъв ли повод им отказаха....

Ама защо използваш "ще" ?!? Де що има западни блокове,България е в тях: евроГейския съюз,педерасткото НАТО, ...
А де - защо отказахме на Китайците - защото големия брат така ни нареди - троянско магаре в ЕС може, съюз с големия червен брат... ъ-ъ-ъ азиатски тигър не може.
..

Имам познати в Сърбия, от тях знам, че там (в Сърбия) китайците са построили хубави магистрали и нови заводи. Сръбския голям брат е РФ, нашият такъв- САЩ. Мисля,  ясно е заради кой голям брат сме отказали китайските инвестиции. Същия, заради който се отказахме от Южен поток и от АЕЦ "Белене".
Заради големия ни брат минахме и през престъпната приватизация, ликвидирането на държавните предприятия. Ликвидирането им, не приватизирането. Отдаването на подземните ни богатства на концесия за жълти стотинки, елиминирането на отбраната ни, енергетиката ни, продадохме си комуникациите за жълти стотинки, отрасъл с ключово значение също за сигурността ни. Вкарахме посредници също в енергетиката, та да може цената на токът да расте, а парите да се изнасят навън, ликвидирахме селското си стопанство, та сега, вместо да храним половин Европа, както беше някога, внасяме почти всичката си храна.
Да изброявам ли още, колко вреди си нанесохме, откакто сме братя на големия брат?
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.