Автор Тема: Feeds 2 SMS  (Прочетена 8469 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Feeds 2 SMS
« Отговор #60 -: Jul 31, 2010, 15:47 »
Аммм в понеделник става ли? Понеже е на работа това, което последно беше преправил. Тъкмо тогава ще пусна скрипта и като се изпълни ще направя няколко снимки и ще ти ги покажа. Днеска е ден за плаж, а утре за пикник :) :).
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Feeds 2 SMS
« Отговор #61 -: Aug 03, 2010, 09:10 »
Малко се забавих, но вчера беше началото на новия месец и ме занимаваха с глупости. Така, ето малко картинки:












Както се вижда мейла се повтаря, т.е. получавам за мейл един и същи RSS, но през различно време. И имам чуството, че обикаля първите няколко масива, в които съм описал RSS-сите, праща тези мейли и започва от начало, но това няма как да го разбера дали е така.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Feeds 2 SMS
« Отговор #62 -: Aug 03, 2010, 11:30 »
Прати ми и скрипта с така въведените RSS-и. Между другото, миналият път, когато ми даде твоето копие, забелязах, че беше въвел някои имена на RSS-и с интервали, а текущо в скрипта трябва да са без интервали, иначе може да стане проблемът, който описваш, тъй като ще стане грешка при проверката на кеша за RSS-ите с интервали в имената и пак ще ти се прати sms за тях.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Feeds 2 SMS
« Отговор #63 -: Aug 03, 2010, 11:39 »
Ок, ето го.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Feeds 2 SMS
« Отговор #64 -: Aug 03, 2010, 13:39 »
Не си взел последната версия на скрипта, в който това вече беше фикснато. Можеш да теглиш последната версия от прикачения файл в този пост. Актуализирвах прикачения файл след всяка промяна.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Feeds
Предложения за подобрения на сайта
astronom 1 1681 Последна публикация Nov 13, 2005, 12:23
от july