Автор Тема: Интеграция на Wordpress в Clipbucket  (Прочетена 1576 пъти)

theshit

  • Гост
Здравейте, подкарал съм си един видеосайт на Clipbucket основа. Но искам да му внедря секция новини, и понеже смия CMS няма такава опция/модул, исках да интегрирам съдържанието на Wordpress в част от сайта, като използвам Wordpress постовете за новини. Обаче става засечка като го вкарам с include или reque. Получавам грешка от сорта

Код:
Fatal error: Cannot redeclare is_ssl() (previously declared in /home/user/public_html/includes/functions.php:5147) in /home/user/public_html/news/wp-includes/functions.php on line 3166

Това идва от това, че в php файла стават два пъти include, предполагам, защото вече в готовия php файл има:

Код:
define('THIS_PAGE','index');
require 'includes/config.inc.php';

и аз като добавя:

Код:
define('WP_USE_THEMES', true);
require('./news/wp-blog-header.php');  

явно става някакво неразбирателство а като добавя кода в html файла на темплейта, изобщо не run-ва. Все едно го няма. Засега съм го направил с iframe, мо е много ламерско а и като заредиш някоя новина/пост във фрейма - горе главния адрес не се променя и си остава същия, а като харесаш или споделиш новината, чрез социални бутони и споделя линка на чистото съдържание, без темплейта на сайта в който искам да интегрирам новините.
Някой има ли някакви препоръки ? Четох доста, и никъде не намерих решение.


UPDATE: Справих се, но про друг начин. Просто интегрирах хедъра на ClipBucket в хедъра na Wordpress и стана така, че всеедно цялата страница за новини надолу е wordpress а само хедъра е на главния сайт. Освен това бутоните в хедъра са с target="_top" понеже е в iframe. Като цяло стана оплетено, но достатъчно красиво за да залъгва и не дразни окото ;)
« Последна редакция: Sep 27, 2013, 20:34 от theshit »
Активен