Автор Тема: Търся: Учител по freebsd  (Прочетена 6061 пъти)

alabal

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2173
  • cat /earth/europe/bg/sofia | grep Nacamura
    • Профил
Търся: Учител по freebsd
« Отговор #15 -: Aug 17, 2006, 20:22 »
//offtopic
@myhidra Тогава поразгледай темите на Gentoo форумите (любимите ми), където можеш да намериш решение за всякакви  въпроси не само за Gentoo, а за Линукс, като цяло  (засега само и единствено не намерих решение как да пусна MS Project 2003 под wine), но пък ако влезеш в общите теми за развитието на Gentoo, Linux и какво ли не още може да забележиш откровен флейм с хубавки пиперливи обиди и камара затворени теми. Ади таз пуста чужбина била много културна!



Активен

It makes you awful glad that you were born a man.

redcure

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 914
    • Профил
Търся: Учител по freebsd
« Отговор #16 -: Aug 17, 2006, 21:39 »
@mac_user прав си, но елементарно изискване е поне да се опита да състави правилен въпрос, не смяташ ли? Правописни грешки, безмислени изречения, но се е захванал с линукс. Как да помогнеш на такъв човек? Похвално е, че се е захванал с нещо толкова хубаво, но е безобразие да чака за copy->paste и без да влага грам собствени усилия.
@mhydra интересно мнение си дал. Прав си, но май не си ти човека, който може да го каже. Ето и пример:
Цитат (mhydra @ Юни 15 2006,16:28)

Ами не знам какво ти е мнението за linux-index ама аз съм влизал 5-6 пъти и останах с впечатление че там са някакви лапетии и само се лигавят. Абсолютно нищо не ти помагат или пишат по конкретната тема. Само глупости се ръсят.

Влез в този форум и цитирай от там глупост! Хора като saejoh, phantomlord, та дори и аз сме минали пубертета от доста време и твоето твърдение е прибързано и необосновано.

Искам само едно нещо да попитам и то е с какво freebsd е по-добро от debian, примерно? Смятам, че човек ако иска, може да направи всичко с любимата си ОС, било тя линукс, *bsd, mac, соларис или windows.

П.П. Всичко най-свежо Ви желая.



Активен

Debian testing 2.6.18, Enlightenment DR17

http://www.debian.org/doc/manuals/apt-howto/index.en.html

thc

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 184
  • Distribution: FreeBSD
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Търся: Учител по freebsd
« Отговор #17 -: Aug 18, 2006, 16:33 »
Цитат (redcure @ Авг. 17 2006,21:39)
@mac_user прав си, но елементарно изискване е поне да се опита да състави правилен въпрос, не смяташ ли? Правописни грешки, безмислени изречения, но се е захванал с линукс. Как да помогнеш на такъв човек? Похвално е, че се е захванал с нещо толкова хубаво, но е безобразие да чака за copy->paste и без да влага грам собствени усилия.
@mhydra интересно мнение си дал. Прав си, но май не си ти човека, който може да го каже. Ето и пример:
Цитат на: mhydra,Юни 15 2006,16:28
Ами не знам какво ти е мнението за linux-index ама аз съм влизал 5-6 пъти и останах с впечатление че там са някакви лапетии и само се лигавят. Абсолютно нищо не ти помагат или пишат по конкретната тема. Само глупости се ръсят.

Влез в този форум и цитирай от там глупост! Хора като saejoh, phantomlord, та дори и аз сме минали пубертета от доста време и твоето твърдение е прибързано и необосновано.

Искам само едно нещо да попитам и то е с какво freebsd е по-добро от debian, примерно? Смятам, че човек ако иска, може да направи всичко с любимата си ОС, било тя линукс, *bsd, mac, соларис или windows.

П.П. Всичко най-свежо Ви желая.

Дрън-дрън, ако налъмите можеха да цъфтят, светът щеше да е идеален и да живеем в мир и любов.

Айде стига сте разводнявали темата на човека ':angry:'



Активен

CS & WoW players click here

  • Гост
Търся: Учител по freebsd
« Отговор #18 -: Aug 28, 2006, 13:48 »
Докога в раздела ТРУДОВА БОРСА ще се намират умни кратуни, които да философстват? Малко теми ли заключих или не сте прочели, че за чесане на езици в този раздел се печели BAN?

Ясна, кратка обява. ТЪРСИ СЕ. Ако някой е компетентен да предложи търсената услуга, да го стори. Всички останали да стоят далеч от темите в този раздел.

@kamen12 - първи жълт картон за нарушаване на правилата.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Help me s FreeBSD 5.0
Хардуерни и софтуерни проблеми
simsxxx 1 5603 Последна публикация Feb 28, 2003, 17:34
от Nuclear_man
FreeBSD
Настройка на програми
chelsea 1 3405 Последна публикация Jun 16, 2003, 17:38
от
FreeBSD- cd2&cd3
Настройка на програми
Air 0 2147 Последна публикация Jan 07, 2004, 22:27
от Air
Интересна статия за Линуксоиди започващи с FreeBSD
Системни настройки
ibb27 2 4196 Последна публикация Apr 30, 2004, 14:16
от n3c
FreeBSD виртуални конзоли
Настройки на софтуер
ferdo_st 7 4271 Последна публикация Jan 22, 2024, 10:52
от go_fire