Автор Тема: Възмущение от отношението на някои индивиди.  (Прочетена 6194 пъти)

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
А дори няма и да чета тази тема.
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
А дори няма и да чета тази тема.

Искаш да те налазя в IRC ли :D :D :D :D?
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
И тука ли го обърнахте на "женски" говорилник лелелелелел. Е нямаше как да не направя първи пост. Защо не се разберете двамата, ми трябва всички да ви четат примерно тука?. iRC е добра идея дам!
Активен

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Пичове, не че много разбирам от тия работи, но няколко секунди бой спестяват часове и даже дни писане по форуми.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

Opaa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 268
  • Рънъта прай борбъта
    • Профил
Пичове, не че много разбирам от тия работи, но няколко секунди бой спестяват часове и даже дни писане по форуми.


Да това е добра идея, ще направим накой букмейкър да събира залозите и поне ще се позабавляваме малко  ;D ;D ;D ;D
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
И тука ли го обърнахте на "женски" говорилник лелелелелел. Е нямаше как да не направя първи пост. Защо не се разберете двамата, ми трябва всички да ви четат примерно тука?. iRC е добра идея дам!

За да има такива като теб да питат. От вчера във форума и почва да предава фасони и да има претенции.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
И тука ли го обърнахте на "женски" говорилник лелелелелел. Е нямаше как да не направя първи пост. Защо не се разберете двамата, ми трябва всички да ви четат примерно тука?. iRC е добра идея дам!

За да има такива като теб да питат. От вчера във форума и почва да предава фасони и да има претенции.

Хайде малко виж кога съм във форума и тогава лай става ли?. Това, че не пиша не значи, че не чета. Айде дишай да не те почвам и аз :)

ЕDIT: Дата на регистрация:    Окт 11, 2006, 02:27

Чети преди да пишеш!
Активен

Opaa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 268
  • Рънъта прай борбъта
    • Профил
За да има такива като теб да питат. От вчера във форума и почва да предава фасони и да има претенции.


Не си го изкарвай сега на невинното момче де  ;D ;D ;)  [_]3 [_]3
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
И тука ли го обърнахте на "женски" говорилник лелелелелел. Е нямаше как да не направя първи пост. Защо не се разберете двамата, ми трябва всички да ви четат примерно тука?. iRC е добра идея дам!

За да има такива като теб да питат. От вчера във форума и почва да предава фасони и да има претенции.

Хайде малко виж кога съм във форума и тогава лай става ли?. Това, че не пиша не значи, че не чета. Айде дишай да не те почвам и аз :)

Добрееееее... Ти си моя фаворит вече. 5 години регистрация, 4 поста (2 от които в тази тема), и искаш да ми кажеш, че през останалото време само си чел без да се обаждаш.... Машала, честно...
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
За да има такива като теб да питат. От вчера във форума и почва да предава фасони и да има претенции.


Не си го изкарвай сега на невинното момче де  ;D ;D ;)  [_]3 [_]3

Такива ги хапвам за закуска. Цял ден с такива се занимавам, така че няма проблем :). Айде на бирата и на морето.
Активен

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
@backtolife Определено не съм научил нищо от този форум и за това не пиша. Ако си прегледал малко запитванията ми, които и аз не помня вече не ми се е помогнало тука. Т.е излишно време е да давам акъл и да пиша тука. Айде по лекичко да не се нахъсваме става ли?
Активен

Opaa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 268
  • Рънъта прай борбъта
    • Профил
Олеле мауее май ще става въргал, това е като затишие пред буря. Я предлагам да се заключи тази тема защото както казах, май ще става въргал  ;D ;D  :)


П.С. Едно предложение дайте да испием по една  [_]3 и да забравим за тази тема ок  ??? ???
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Такива ги хапвам за закуска.

Сещаш ме за: Ела Вълчо, изяш ме :D.
"Чети преди да пишеш" - нека да поразсъждаме малко:
 - 5 години регистрация и само 4 поста
 - 2006-та си писал на шльокавица, а сега на кирилица => има напредък
 - не пишел във форума защото нямало смисъл, а за последните 10 мин има повече постове отколкото за 5 години на зад

Ами извода е такъв: ROKO__ ти е казал да влезеш :D :D :D :D. Бас държа, че и паролата едвам си си налучкал :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
Точно :). Ти си се родил с кирилицата нали хаха. Пиша когато преценя, това си е мое правило. Еби учи Еби учи цял живот не става. Просто ми стана "интересна" темата, как някой парадира само, а други се оплакват от дадения. Точно затова написах женски форум, тук не е мястото на тази тема и е нужно да се изтрие. А и не ми обяснявай напредък на мен, селянина и в града си е такъв, изкарай логиката сам :).
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Точно :). Ти си се родил с кирилицата нали хаха. Пиша когато преценя, това си е мое правило. Еби учи Еби учи цял живот не става. Просто ми стана "интересна" темата, как някой парадира само, а други се оплакват от дадения. Точно затова написах женски форум, тук не е мястото на тази тема и е нужно да се изтрие. А и не ми обяснявай напредък на мен, селянина и в града си е такъв, изкарай логиката сам :).

Забавен си почти колкото РОКО__ ама нещо ти липсва пич ;).
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше