Автор Тема: Възмущение от отношението на някои индивиди.  (Прочетена 6199 пъти)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Е, случва се и на най-добрите. Даже на най-добрите им се случва по-често, защото са най-добри :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
Препоръчвам ти моето решение. Безплатно де :). Гледай екрана и се поправяй онлайн, не кълви долу. Че и да се обаждаме на 112, коя буква къде беше :P. Абе чета те споко хахах.

EDIT: Към автора на темата. Не се дръж като ощипана госпожица. Обиди това онова, е какво от това?. Обиждай и ти де, или не можеш. Честно за първи път чета подобна глупост тук, но не останах безпричастен. Даже и не си формулирал какво точно те тревожи, спрямо този колега backtolife. И за това написах женски форум. Хайде като го прочетеш това обясни ако обичаш, че аман от "чувствителни"
« Последна редакция: Jun 23, 2011, 23:25 от dREAmDJ »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
В един по-добър свят, РОКО__ щеше да е възприел емо философията. Но на - България е бедна държава и Свищов не е скучно предградие на някой голям град. Голяма загуба...
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

dreamdj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 52
    • Профил
В един по-добър свят, РОКО__ щеше да е възприел емо философията. Но на - България е бедна държава и Свищов не е скучно предградие на някой голям град. Голяма загуба...

Този индивид не го знам кой е, но определено ме разсмя. Бирата е от мен!
Активен

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Препоръчвам ти моето решение. Безплатно де :). Гледай екрана и се поправяй онлайн, не кълви долу. Че и да се обаждаме на 112, коя буква къде беше :P. Абе чета те споко хахах.

EDIT: Към автора на темата. Не се дръж като ощипана госпожица. Обиди това онова, е какво от това?. Обиждай и ти де, или не можеш. Честно за първи път чета подобна глупост тук, но не останах безпричастен. Даже и не си формулирал какво точно те тревожи, спрямо този колега backtolife. И за това написах женски форум. Хайде като го прочетеш това обясни ако обичаш, че аман от "чувствителни"

Казах че няма да следя повече тази тема. А и да ти кажа мога да обиждам и то много, но ако знаеш че преди време 1 месец бан имах за това че му казах глупак.

Какво да говорим, този форум е пълна анархия, има индивиди подпирани от модератора Netter (който най-често ме е банвал).

Просто седя тук като бройка малко.

Има и други по-цивилизовани форуми.

За "Аман от чувствителни" ще кажа че правя всичко по препоръките на bop mara или там каква беше.
Защото ми е дошло до не знам къде от половин дума да отнасям банове заради backtolainaife
« Последна редакция: Jun 24, 2011, 08:06 от AMD »
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

danaildr

  • Гост
5 страници глупости изписахте. Изгасете ги тея вашите компютри, излезте навън (времето е прекрасно) пийте една бира с приятели, зяпайте женски дупета, обсъждайте ги ако трябва. ХОРА живора е много повече от WWW за да се заяждате и обиждате тук.
Активен

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
5 страници глупости изписахте. Изгасете ги тея вашите компютри, излезте навън (времето е прекрасно) пийте една бира с приятели, зяпайте женски дупета, обсъждайте ги ако трябва. ХОРА живора е много повече от WWW за да се заяждате и обиждате тук.

Те още спят женските дупета и не са излезли навън, и казах по горе не съм алкохолик че да пия от рано сутрин (но явно в България това е нещо нормално алкохолизиране от заранта).

Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Защото ми е дошло до не знам къде от половин дума да отнасям банове заради backtolainaife

Ако се разплачеш обещавам повече да не те тропам :D :D :D. Честно :D!

ПС: И стига си обещавал, че повече няма да пишеш в тази тема - всички знаем, че ще продължаваш да го правиш :D.
« Последна редакция: Jun 24, 2011, 08:23 от backtolife »
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

AMD

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 873
  • Distribution: Calculate Linux Scratch 64 / Alt Linux Centaurus 6.0 64
  • Window Manager: Gnome 2.32/3.2 XFCE 4.8/4.10-git
  • AMD Athlon64/Sempron64 4000+Dual Core/3400+
    • Профил
Беше изключение заради DreamDJ (допада ми тоз пич)
Активен

Господи моля те пази ме от ламерите, от хакерите и сам мога да се пазя.

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Беше изключение заради DreamDJ (допада ми тоз пич)

О-о-о-о сваляш ли го?  :o :o Я, я си признай :D :D :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Opaa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 268
  • Рънъта прай борбъта
    • Профил
И днеска ли ще се джавкате бре, аз мислех, че вече ви е писнало  ;D ;D
Активен