Автор Тема: IRC  (Прочетена 6185 пъти)

  • Гост
IRC
« Отговор #30 -: Mar 27, 2006, 20:31 »
Цитат (GattaNegra @ Март 25 2006,18:46)
Мда. В хумор е. Аз лично до сега нямах мнение, но сега май съм против.
писна ми.
За пореден път ме изгониха , този път от #linuxhelp, а предишния от #linux и то само защото съм МОМИЧЕ, ползвам ЛИНУКС и пиша на КИРИЛИЦА.
И нямам намерение да пусна какъвто и да било чат поече от тук нататък !
Ако правите канал, направете го с ясното правило да ес пише НА КИРИЛИЦА.
в 22 век сме, не е тоолкова трудно.
Щом някой може да си отвори Браузъра, значи може да си настрои и кирилицата !
Егати как се ядосах ...

Съветвам те да не влизаш там. Там почти всички (особено joffer) са (Цензура - все пак това не е дата.бг, за да пиша глупости). Незнам защо са къъстили канала така, като всички освен с простотии и друго не се занимават.
Активен

petkouzunski

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 208
    • Профил
IRC
« Отговор #31 -: Mar 28, 2006, 14:57 »
Цитат (Guest @ Март 27 2006,23:31)
Цитат на: GattaNegra,Март 25 2006,18:46
Мда. В хумор е. Аз лично до сега нямах мнение, но сега май съм против.
писна ми.
За пореден път ме изгониха , този път от #linuxhelp, а предишния от #linux и то само защото съм МОМИЧЕ, ползвам ЛИНУКС и пиша на КИРИЛИЦА.
И нямам намерение да пусна какъвто и да било чат поече от тук нататък !
Ако правите канал, направете го с ясното правило да ес пише НА КИРИЛИЦА.
в 22 век сме, не е тоолкова трудно.
Щом някой може да си отвори Браузъра, значи може да си настрои и кирилицата !
Егати как се ядосах ...

Съветвам те да не влизаш там. Там почти всички (особено joffer) са (Цензура - все пак това не е дата.бг, за да пиша глупости). Незнам защо са къъстили канала така, като всички освен с простотии и друго не се занимават.
Tочно за това е добре да има канал на друг сървър (по възможност да не е UniBG), за да нямат възможност индивиди като joffer да се правят на интересни. Не знам колко от Вас знаят, но въпросният индивид има(ше) операторски права в мрежата на UniBG и можеше да прави доста глупости. Аз лично съм бил килван от него. Та за да не намери начин да пречи предлагам да ползваме друг сървър (по възможност даже извън България).
Активен

poisoner

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 420
    • Профил
IRC
« Отговор #32 -: Mar 28, 2006, 17:00 »
unibg е пълна боза. Ако си оставищ ирс клиента 24 час включен ще имаш 100 човека който те канят в някви канали
пример:
Цитат

Ку*Ва: ела в канал #луд_с*кс
Педал: ела в канал #ГеЙмъри

Каналите #линукс и #линуксхелп, са всичко друго, но не и канали за объждане на неща свързани с линукс.

Така че на фриинод на мен ми изглежда най доброто решение.
Тамън и ако някой пита нещо специфично, но никой не може да му отговори влиза в канал #груб пак в фриинод и си задава въпроса за груб. Там има официални канали на почти всички линукс дистрибуции и програми. Което е голям плус, могат да ти отговорят самите дивелопъри.
Активен

Buzly - All Videos and Movies
TOP MOVIES
маратонки онлайн