Автор Тема: Честито!  (Прочетена 2389 пъти)

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Re: Честито!
« Отговор #15 -: May 10, 2010, 17:53 »
То ясно,че уж ще се ползва за да се следи престъпността в интернет ама покрай гнилото да не иде и здравото.Ще вземе някой да се изкуши да слухти кой къде рови,какво сваля или с кого/коя си говори.Сега като плъзнат и едни частни интернет детективи за да следят интернет изневерите......нямам думи.Пък и покрай слуховете,че и Google ни следи браузването чрез браузъра си Chrome,както и ако се замисли човек че и чрез другите браузъри може да стане това и параноята вече е пълна.Ще взема да спра да свалям от торент сайтовете и ще се насоча само към http://linuxtracker.org/,както и от http://torrents.freebsd.org:8080/ ;D ;D ;D.От там поне никой нищо не може да ми каже [_]3
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Честито!
« Отговор #16 -: May 10, 2010, 18:00 »
Да бе така е много тъпо, представи си само как интернет детектива набарва непълнолетната си дъщеря да прави секс по скайп  :D :D :D :D :D :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Re: Честито!
« Отговор #17 -: May 10, 2010, 18:26 »
Няма да се учудя.Те сегашните тийнейджъри май така си изкарват джобните-стриптийз по нета и какво ли още не.Сещай се натам какво имам предвид ;) ;) ;)
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Честито!
« Отговор #18 -: May 11, 2010, 08:33 »
tarball, може и така да е, но цялото това изпростяване си има и своите обяснения[_]3
Активен

Без правила няма игра