Автор Тема: Странни сигнали  (Прочетена 9472 пъти)

zxz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 615
  • Distribution: Linux Mint 18.2
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
Странни сигнали
« -: Aug 21, 2012, 13:51 »
Здравейте всички,
Пак почвам аз с моите глупости за коспирации и секретни тайни с предтекс изяш преди да прочетеш  ;D обаче надявам се че и вие ще ме разберете щото вчера  :o видях такива неща от които може да настръхнеш.Та да не губя време ами да почвам да разправям.
Историята  почна просто ... :) легнах си на леглото, беше към 11ч през ноща, и се опитах да заспя.Естествено не успях. След около половин час си взех супер муга якият телевизор юност 402б, който е черно бял, и почнах да сменям каналите.Първо отидох на бнт - реклами след това нова - реклами и накрая бтв. Там нямаше реклами имаше някакъв филм.Гледах малко стори ми се скучен и обърнах на нова.Там пак имаше реклами.И после в момента на обръщането ..  :o щях да падна от стола (бел.ред тоест от кревата ама таке си е израза.последния път като паднах беше от стола като ме праснаха 1000 волта от една луминисцентна лампа докато я поправях.) та и какво видях - първо някави цифри в кръг и си помислих, че ми се е привидяло обаче не после почна лида смяна м-у каналите и само бтв имаше такива.Видях пентаграм, 666 и други масонски истории.За жалост не взех камерата щото и падна батерията но днес ако има такова нещо ще го снимам пак. Та някой може ли да ми каже кво праят тия кадри по тв-то ? Кой ги излъчва ?
« Последна редакция: Aug 23, 2012, 10:45 от zxz »
Активен

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #1 -: Aug 21, 2012, 14:10 »
ОМГ щом си го видял, значи скоро ще те спипат. Съветвам те да се заключиш накъде където има само интернет и връка единствено към 4chan.org/x/
Активен

zxz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 615
  • Distribution: Linux Mint 18.2
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #2 -: Aug 21, 2012, 14:14 »
Шит сега какво да прая .. може ли темата да се махне от сео оптимизацията ?
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #3 -: Aug 21, 2012, 14:16 »
Шит сега какво да прая .. може ли темата да се махне от сео оптимизацията ?
Не, но може да я изтрием, само кажи....
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #4 -: Aug 21, 2012, 14:21 »
Шибаняка Гергов ги излъчва. Само че пентаграмите и 666 не са масонски, а сатанински символи. Сигурно изрода призовава сатаната в някое голф игрище. Анатема!
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #5 -: Aug 21, 2012, 14:22 »
Да не си гледал клипа на Боби Турбото на повторение...
Там имаше такава история относно тоя "25-ти кадър" (реално си е 24 кадъра и един от тях е изгъзица).
Иван и Андрей си признаха, че си правели гавра с тия дето вярват в подобни истории.

Кажи кое е предаването което си гледал, по коя програма(BTV има 5 канала вече...) и в колко часа.
Активен

zxz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 615
  • Distribution: Linux Mint 18.2
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #6 -: Aug 21, 2012, 14:28 »
някакъв филм беше виж програмата на бтв от вчера някъде 11ч
Активен

crystalwater

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 147
  • Distribution: Linux Mint Maya
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #7 -: Aug 21, 2012, 14:45 »
Я кажи само как виде 25-я кадър, че не ми стана ясно
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #8 -: Aug 21, 2012, 14:52 »
Еми то е комбинация от: Стар черно-бял телевизор + смяна на каналите = остатъчен образ при превключването, което отнема 1-2-3 секунди :D
Активен

crystalwater

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 147
  • Distribution: Linux Mint Maya
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #9 -: Aug 21, 2012, 15:03 »
Баси колко време вече го гоня това слузесто животно и всеки път се изплъзва кат земен червей
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #10 -: Aug 21, 2012, 15:10 »
Аз гледам телевизия от IPTV.bg и често ми се случва при превключването между stream-овете за секунда да се покаже я стандартната цветна тестова решетка, я по-интересни неща като прозорец с папки, каквито (и папките, и видът на прозореца) никога не е имало на моята машина, я обложката на някой албум... Последното преди няколко дни беше някаква празна конзола :)
Но пък при мен става дума за stream-ове от Нета, а ти не си казал откъде ти идва потокът (макар че, на база Юноста и описаните канали, предполагам ефирно с антенка). Ако не е ефирно, може stream сървърът да изпраща някакви глупости в началото на потока. Ако е ефирно, или някой около теб си играе с безжични джаджи на същата честота (малко вероятно), или проблемът си е в твоя телевизор.
Не се филмирай така :) Идеята за 25-ия кадър се уповава на това, че действа на подсъзнанието, а не на съзнанието. Такова е описанието на идеята - дори да го има, не би го видял ;)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3402
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #11 -: Aug 21, 2012, 15:18 »
Значи извода е Никога не гледайте на черно-бял телевизор юност, за да не ви промият мозъците!!!
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #12 -: Aug 21, 2012, 15:28 »
Значи извода е Никога не гледайте на черно-бял телевизор юност, за да не ви промият мозъците!!!

Колега в грешка си :D
Когато видиш кадъра и по-точно когато го видиш съзнателно - това не е се брои.
Трябва да го гледаш на хубава плазма по възможност 400Hz, за да ти се набие възможно най-добре подсъзнателно. Само тогава се брои :P rofl
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3402
    • Профил
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #13 -: Aug 21, 2012, 15:42 »
Да бе да.... Как няма да се брои. Ти нека го видиш наяве па да видим дали ще спиш спокойно цяла нощ.

И са кво .. какъв телевизор да си купувам ??? ??? ???

Хм... И при 50HZ и при 100HZ и при 400HZ tv. Кадъра пак ще продължава 1/25 от секундата (40 ms).

Може би по малкото зло ще да е гледаме по американските стандарти дето е 60 HZ. Та там 30-тият кадър ще продължава по-малко и по-малко ще ни зомбира. Ама пък тогава гадовете да не вземат да вмъкват по два кадъра.... :'( Айде да не давам идеи.


Между другото. Спомням си, че като бях малък. И когато например даваха новините на голям черно бял телевизор. Когато в стаята е тъмно (защото така много по-добре се виждаше) и като изключиш внезапно телевизора, на екрана продължаваше да свети в рамките на 2-5 секунди последният образ... като размазан неясен силует.. Например логото на новините (кълбо ли... какво беше там) или пък силуета на говорителката...

« Последна редакция: Aug 21, 2012, 15:58 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бтв ??? 25 кадър ?
« Отговор #14 -: Aug 21, 2012, 16:23 »
Бях мярнал някакъв психопат, който обичаше да гледа шума на телевизора като няма излъчване, защото бил чел че това е звука на сътворението (CMB фона от големия взрив) и се чувствал по-близко до Господ и тем подобни поетични глупости. Беше ужасно разочарован като разбра че божествения шум е под 1% и останалото идвало от съвсем земни и слънчеви смущения.

Та ето една по-голяма конспирация - някой гениален психопат е предизвикал големия взрив само и само за да може да зомбира интелигентния живот из вслелената, докато си търсят каналите на старите аналогови телевизори с CRT тръби.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon