Автор Тема: Честит Рожден Ден на neter  (Прочетена 10366 пъти)

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Честит Рожден Ден на neter
« Отговор #45 -: Apr 03, 2013, 22:08 »
Пак на патерици отговарям, че този път бях дълбоко в пустошта и без Интернет, но много благодаря за честитките. Да сте живи и здрави и вие.

Честит рожден ден на патерици и на radoshow [_]3

П.П.: Бях в с.Резово. Намира се на точката, където се събират България, Турция и морето, свързани от Резовската река. Много е красиво, нищо общо с преобладаващата останала част от нашенското Черноморие (има някои изключения, но за съжаление все по-малко). Препоръчвам го на всеки, който търси едно различно място за някоя почивка ;)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Честит Рожден Ден на neter
« Отговор #46 -: Apr 04, 2013, 03:07 »
П.П.: Бях в с.Резово.
Аааа, някой е открил сезона... Казвай как е водата, че вкъщи вече не ни свърта...
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Честит Рожден Ден на neter
« Отговор #47 -: Apr 04, 2013, 11:50 »
Казвай как е водата, че вкъщи вече не ни свърта...
Ами... за плаж си беше достатъчно топло на 1-ви в Бургас (макар че там не се пекох) и на 2-ри, когато даже имаше опасност да поизгоря след 4 часа печене, ако не се бях усетил навреме накъде отива работата, което беше подсилено от това, че нямах плажно масло, лежах на сантиметри от водата и около мен високи загрели скали. Като си тръгвах вчера пък ми беше малко студено със зимно облекло, а в Бургас направо се смръзнах. Та трябва да се има предвид доста променливото време.
А водата... и в топлото време си беше приключение - на ръцете и краката не е особен проблем, само леко изтръпват, ама като си потопиш тялото, и дъхът ти спира :) Та... рано е още за водата, ако не обичаш екстремностите, аз предимно се разхождах в нея, пробвах, но трудно се плува при такава температура. Като се излегнеш обаче на скалата или пясъка, си е рай, стига денят да е топъл.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Честит Рожден Ден на neter
« Отговор #48 -: Apr 04, 2013, 13:57 »
А водата... и в топлото време си беше приключение - на ръцете и краката не е особен проблем, само леко изтръпват, ама като си потопиш тялото, и дъхът ти спира :) Та... рано е още за водата, ако не обичаш екстремностите, аз предимно се разхождах в нея, пробвах, но трудно се плува при такава температура. Като се излегнеш обаче на скалата или пясъка, си е рай, стига денят да е топъл.
А, ние имаме неопрени (засега тънки, ама някой ден...)

Като гледам, дават температура 10 градуса. Щом си се наквасил, значи определено си открил сезона с бая кураж.  ;D ;D ;D
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Dsl - към neter
Настройка на хардуер
activex 1 1512 Последна публикация Feb 16, 2007, 16:41
от neter
Dsl - към neter
Настройка на хардуер
activex 6 2129 Последна публикация Feb 16, 2007, 20:50
от neter
Neter, ти си обикновен, тъп цензор!
Хумор
winman 62 13804 Последна публикация Mar 26, 2008, 15:35
от Linuh_
Къде е neter, марчето започва много да се вживява в модераторството
Кошче
b2l 21 5417 Последна публикация Oct 06, 2009, 20:37
от go_fire