Автор Тема: Моля за помощ,не зарежда lubuntu 12.04,12.10 след като я инсталирах.  (Прочетена 5775 пъти)

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Подозирам, че в биоса е активирана опцията за защита на boot сектора на твърдия диск.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

mnedjalkov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 17
    • Профил
Възможно е да е зададена такава опция,но "ХР" го инсталира без проблеме.Дори след като не стана "Линукса" го преинсталирах с "ХР" около три пъти за два дена,
Активен

tolostoi

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1337
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: Unity
  • левел: авераж :)
    • Профил
Проблемът ти е 100% от прекъсната инсталация, не зная защо в началото започна да се чудиш как може да не ти зареди  при положенив, че не е инсталиран :). Как точно си направил флашката? Препоръчвам да опиташ да направиш флашката с тази програма http://unetbootin.sourceforge.net/
Активен


... в Столичен инспекторат една година след миграцията, продължават да работят под Linux. Което, май прави "експеримента" успешен
by entusiast

mnedjalkov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 17
    • Профил
Точно с тази програма я направих флашката.Не съм прекъсвал инсталациятя.След като не стана първия път пробвах още около четери пъти.Не знам защо се получава .Миналата година си бях сложил "Ubuntu" на лап топа и си я инсталирах без никакъв проблем.Но тук на този компютър (стационарен),слагам "Lubuntu" и не става и не става.
Активен