Автор Тема: не сте сами  (Прочетена 741 пъти)

detence

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 139
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: gnome
  • nedkov
    • Профил
    • WWW
не сте сами
« -: Feb 12, 2007, 17:46 »
искам да попитам всички от този форум.
Ако имахте възможност да кажете нещо на сестрите ни в Либия какво би било то?
Моля всички да отговорят искрено и без глупости ако обичате.



Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
не сте сами
« Отговор #1 -: Feb 12, 2007, 18:08 »
Лично аз нищо повече не мога да кажа вече. Единствено мога да бъда духом с тях и да ги подкрепям в каузата. Нося лентата както до сърцето си, така и на сайта ми. Бях на шествието. Ако лично се изправя до тях бих им стиснал ръцете и бих ги поздравил за цялата смелост и сила, която проявяват, но... вяла работа са думите в такива моменти. Бих искал единствено да прочетат честността и пълнотата на чувствата в очите ми. Пет пари не давам кой какво мнение има по този въпрос и причините за мнението му, било то в положителна или отрицателна насока, но моето е такова. Ще скърбя за тези опропастени животи и ще се включвам във всяко мероприятие, свързано с това.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

Radev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 218
    • Профил
    • WWW
не сте сами
« Отговор #2 -: Feb 12, 2007, 18:37 »
Какво повече от името на кампанията "Не сте сами"?
И аз бях на улицата в петък и пак ще ида, когато трябва.

По-скоро искам да кажа на останалите: Не си затваряйте очите, когато наоколо ви нещо не е както трябва да е! Знам, че така по-лесно се живее, но рано или късно това което "не ни засяга" ще изиграе основна роля в определянето на съдбата ни. На всеки един от нас!
Активен

Човек и добре да живее... !