Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 78   Надолу

Автор Тема: Епидемията и българските културни особености  (Прочетена 72681 пъти)

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Fintracker. Канада. Министърката на финансите. Радикализация. Търсачките не дават информация. Съжалявам. Средновековие. Между другото и войната започна. Някои нали са много информирани. Особенно, с щампата, че младите в РФ искали отатък водата. Щампован народ. Който е трябвало ме е чул.
От 10.11. 89. все са свободни, и информирани.

   Понякога пишеш интересни неща,можеш ли да уточниш какво точно
имаш предвид с горното писание.

Благодаря предварително !

Здравей. Днес видях, че ти е било интересно. За съжаление изгубих материалът.  Това  Fintracker е на практика арестуване на банковите сметки на протестиращите, и на тези, които са им помагали  на протестиращите. За щастие канадците така мощно се организират, че принуждават по съдебен ред правителството да отмени....


https://youtu.be/zYtMgAEot5E
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6227
    • Профил
Fintracker. Канада. Министърката на финансите. Радикализация. Търсачките не дават информация. Съжалявам. Средновековие. Между другото и войната започна. Някои нали са много информирани. Особенно, с щампата, че младите в РФ искали отатък водата. Щампован народ. Който е трябвало ме е чул.
От 10.11. 89. все са свободни, и информирани.

   Понякога пишеш интересни неща,можеш ли да уточниш какво точно
имаш предвид с горното писание.

Благодаря предварително !

Здравей. Днес видях, че ти е било интересно. За съжаление изгубих материалът.  Това  Fintracker е на практика арестуване на банковите сметки на протестиращите, и на тези, които са им помагали  на протестиращите. За щастие канадците така мощно се организират, че принуждават по съдебен ред правителството да отмени....


https://youtu.be/zYtMgAEot5E
Не знаех, че са се справили с това. Не следя за съжаление, какво се случва там.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3132
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
https://www.flagman.bg/article/262161
Най-ревящите за маски, ковиди и ваксини, не евават да се маскират. Стартерите на маскарада през 2020. Ангелов, Мутафчийски, Кунчев, де са ги скрили?
« Последна редакция: Mar 13, 2022, 14:46 от Nik123 »
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3885
    • Профил
https://www.flagman.bg/article/262161
Най-ревящите за маски, ковиди и ваксини, не евават да се маскират. Стартерите на маскарада през 2020. Ангелов, Мутафчийски, Кунчев, де са ги скрили?

   Всички гореизброени тарикати сега са много по-напред с материала и не им пука.
Депутати,шефове на болници,скъпоплатени консултанти и т.н.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3885
    • Профил
   От понеделник (21.3.) няма да се изискват вече "зелени сертификати".
Все пак има нещо положително от новините.

Дано махнат и изискването за носене на маски.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8813
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
А важи ли за кръчмите? За кои места важи?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6227
    • Профил
Не съм чел заповедта, но преди това се мислеше, да не са задължителни сертификатите в заведенията. За гостите. Ако някой собственик иска, може да си ги изисква. За персонала обаче все още остава това в сила. Режима за маските не се предвиждаше да се променя.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3885
    • Профил
   За съжаление,могат да пуснат заповед,която връща изискването за
"зелени сертификати" и всички останали мизерии.
   На фатмашкия принцип "всяка заповед е предпоследна"  >:D
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6227
    • Профил
Да пускат, каквото искат. И без това не са ми на вниманието и заповеди, които ми нарушават законните права, не спазвам. А на първо място не ги спазвам, защото не смятам, че са правилни.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3132
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Зеления сертификат го махат от понеделник, но маските остават, засега. За заведенията също няма да се изисква зелен сертификат (за гостите), за персонала е по решение на собственика. Прочетох го набързо на вятър, може и да съм пропуснал нещо, това е основното. Като тенденцията е и маскарада да отпадне, но засега никой не се ангажира със срокове.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3885
    • Профил
   Твърди се,че от 1 април тази година отпадат всички противоепидемични мерки.
Надявам се,че отпада задължителното носене на маски и останалите простотии
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8813
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Не си и мечтай! Химическите концерни държат правителствата здраво за топките. Точно преди седмица се чу новина, че „Модерна“ искат задължителна, подсилваща доза. А щом я искат, ще я получат. Чакаме единствено да станат готови новите експериментални течности. До есента ще са готови. Тия калпазани така ги правят — за по шест месеца и хайде народе набоди се на шиша. Не всички сме от ориента и не всички обичаме да ни го слагат. Ама кой те пита?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6227
    • Профил
И Файзер говорят за четвърта доза.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3132
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Мое мнение, но ще отпадне всичко. То се видя, че ковида изчезва, колкото и да пускат чат-пат новини за този вирус и да вадят изкопаеми от гардеробите, като оня Витанов. Но ще се пошуми още малко по темата, защото дози продължават да се купуват и доставят в ЕС (включително и при нас), по силата на договори, а пък никой не ги ще. И най-големите ковидари (германци, англичани, австрийци, гърци) клекнаха. Ковида здраво е@а мамата на икономиката в ЕС, а предвид факта, че заради войната в Украйна може и окончателно да изгори тая икономика, никой няма да се престарава с ковидарлък. Това са последни напъни.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6227
    • Профил
Аз мисля обратното. Ще се оказва все по-голям натиск върху хората, докато психическите им сили се сринат и се оставят изцяло в ръцете на правителствата. Или докато вече няма протести, въпреки бруталните ограничения и безумията на властите.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 78   Нагоре
« назад напред »