Автор Тема: Net1 вече е Виваком. Булсатком е фалирал. Накъде?  (Прочетена 9168 пъти)

bdenkov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 57
    • Профил
След закриването на нет1 се интересувам къде мога да се преместя. Без трите Телекоми.

Моля за идеи, ако все още съществува нефалирал и незакупен доставчик на тв и нет за София Център. Булсатком е фалирал.

Адски тъпо и монополно е това концентриране на услугата в трите телекома. Аз се нуждая от избор. И не искам еон приемници с всякакви екстри за връщане на контента и прочие и всички проблеми произтичащи от тях.

Предварително благодаря!
« Последна редакция: Feb 28, 2022, 01:29 от bdenkov »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
    • Профил
Re: Изтрита
« Отговор #1 -: Jan 22, 2022, 10:04 »
Ех един път да направи правилно запитване колегата..и както си требе, че и в отделна тема, че и в подходящ раздел.. и някой да вземе да му го изтрие  ;)
« Последна редакция: Jan 22, 2022, 10:25 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Изтрита
« Отговор #2 -: Jan 22, 2022, 13:20 »
Сам го е направил. Аз дори не съм видял, какво е било писано. Било е посред нощ и съм сънувал трети сън по това време.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Изтрита
« Отговор #3 -: Jan 24, 2022, 15:38 »
   Да се надяваме,че напълно ще престане с глупостите ...
Активен

bdenkov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 57
    • Профил
Няма да отварям нова тема.

Някой от този форум може ли да се застъпи или чрез съвет да ми помогне как да се върна обратно в калдата и камината от където съм изгонен справедливо заради флууд. Ударете едно рамо, моля.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Няма къде да отидеш. Стана като в чужбина. Големите телекоми само предагат вече интернет. Почти не останаха малки. Даже вече ги няма; Също бях на NET1. Два пъти ми се обаждат от Виваком, да ми продават нови договори, Няма какво да ми предложат. Лошото е, че услугата се развали. Скоросттта е непостоянна. Случва се нета съвсем да прекъснее от врем на време, но това последното може и от рутера ми да е. Трябва да тествам с друг или направо кабела в лаптопа, че да съм сигурен.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

malin1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 602
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
Някой от този форум може ли да се застъпи или чрез съвет да ми помогне как да се върна обратно в калдата и камината от където съм изгонен справедливо заради флууд. Ударете едно рамо, моля.

Правиш нова регистрация и си готов. Ако трябва - и нов мейл.
Активен

IvailoPetrov

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Как разбрахте, че Булсатком е фалирал? Изглежда си функциониращ и до ден днешен.
Активен