Анкета

Въпрос: За КОЙ ще гласувам?  (Гласуването приключено: Apr 29, 2013, 21:42)

  • ГЕРБ,БСП,ДПС,АТАКА,СДС,НДСВ,Кунева и тн.
    - 9 (31%)
    ДРУГ
    - 11 (37.9%)

Общ брой гласове: 18

Автор Тема: За кой ще гласувам?  (Прочетена 67436 пъти)

edmon

  • Гост
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #30 -: Apr 10, 2013, 22:17 »

В държавата не остана вече нищо за приватизиране и крадене!


О каква заблуда! За кой чемер мислиш има бюлетина 1 метър? За благото на народа!
Хора събудете сееее!!!
Активен

edmon

  • Гост
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #31 -: Apr 10, 2013, 22:20 »


И аз като Ласков за сега виждам единствено избора не недолюбваните и от мен ГЕРБ като оптимум.

Да и днес излезе новина, че февруари месец имало фотоволтаични централи дето работели по 32 часа в денонощието!


Знаеш ли , АЗ бях министър на икономиката, енергетиката и туризма. АЗ не пожелах да проверя фотоволтаиците докато бях 3 години на власт, АЗ бях този, който избяга като мръсно псе от отговорност!!!
АЗ ли бях или не бях АЗ?
КАЖИ МИ ТИ !!! КОЙ БЕШЕ????

Активен

victim70

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 454
  • Distribution: Gentoo, Ubuntu
  • Window Manager: Kde Xfce
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #32 -: Apr 10, 2013, 22:26 »
Аз ще гласувам на първо място за Por4eto защото в него е истината.
На второ място за този кандидат че ми харесва предизборната му платформа и е мултитаскинг.
http://www.youtube.com/watch?v=uXMuWi0dUBc
http://www.youtube.com/watch?v=l2xOw-VXe_g
Активен

"Господи, дай ми сила да променя нещата които немога да приема,
дай ми търпение да приема нещата които не мога да променя,
и ми дай мъдрост, да правя разликата между двете"

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #33 -: Apr 10, 2013, 23:06 »
Гласувайте си за когото искате! Аз не веднъж съм си обяснявал моята кауза и нямам намерение отново да обяснявам същото. За мен е без значение кой ще дойде на власт. Ще гласувам, но на другите избори, но ако видя, че на някой от идеите му за светло бъдеще съвпадат с моите, но от сегашните няма.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #34 -: Apr 10, 2013, 23:28 »
Хаххахахаха.

Най-забавното е че като гледам календара, по време на изборите ще съм в Скопие. Ебаси кефа. Ще гледам Дисниленд на живо вместо да гласувам за анимационни герои. Все още не мога да повярвам че нещата се стичат по толкова благоприятен начин.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Цитат
Това са две от условията към участниците в проекта Fatih
..................................................................................................
..................................................................................................
Турското правителство е поставило безкомпромисни условия към участниците в мащабния търг за оборудване на училищата с таблети. Две от изискванията правят силно впечатление – първо, държавата настоява таблетите да бъдат произведени в Турция, и второ, да използват само приложения с отворен код.
.................................................................................................
.................................................................................................

Източник

Хайде сега някой да ми обясни на мен простия, кое му е лошото, турците да вземат властта и изобщо да ни превземат направо!
Не съм чуждопоклонник, но с такива държавници дето имаме и такава система дето ги създава и такова стадо дето ги избира, да бягат срещу нас, пак не можем да ги стигнем!
Активен

The Ghost

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 27
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #36 -: Apr 11, 2013, 01:17 »
Много кофти опци за отговор на анкетата, никакъв шанс да отговоря коректно не ми дава. Как си успял да сложиш в един отговор комунистите с десни партии не можах да включа. Някак си се чувствам омерзен да оставя отговор, в който фигурира БСП... Напиши си коректни опции ако искаш коректни резултати.
Активен

ThinkPad T60 8741-52G; Intel Core 2 Duo T7600 2.33GHz 4MB cache; 3GB DDR2; 750GB WDC WD7500BPKT-00PK4T0; 15.4" 1680x1050 WSXGA+; ATI Mobility Radeon X1400 128MB; Intel® PRO/Wireless 3945ABG;  Bluetooth/Modem/Infrared ;1Gb Ethernet; UltraNav; Secure chip; Fingerprint reader; 9c Li-Ion batt.

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #37 -: Apr 11, 2013, 07:02 »
Драги ми веселчуни,

нали циганите и турците бяха виновни за всичките ни проблеми  ???

Според мен трябва задружно да гласуваме за АТАКА! Може да не бъде най-умното правителство, но със сигурност ще е най-шумното.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #38 -: Apr 11, 2013, 08:06 »

РЦ бандит от трън та на глог. Няма да е за едните популисти-националисти, а ще е за другите, които в добавка са подлоги на ДПС и ГЕРБ.

BB докато има държавен бюджет, винаги ще има за крадене. Не се съмнявай, че пророичеството ти за Турция ще се сбъдне. За радост и нас няма да ни има тогава.

Версия 13, ти си много умен човек, но от моята камбанария изобщо не споделям мнението ти. Тези, за които смяташ да гласуваш с нищо не са по-добри от останалите
…и са го показвали многократно.

Достатъчно често гледам Алфа и това не променя мнението ми, напротив, затвърждава го.

Поздрава, който си дал е антиреклама. Не знам, кой е пял това, но този не става. Аз да бях направил песента, щеше да е по-добре.
Този звучи като ГОшо от Почивка. Сериозно. Мега зле е. На мястото на Сидеров, никога не бих пуснал това в ефир. Срам.

Пламене чудесни напомняния, има и още за припомняне. Бездната между народ и политици доведе протестите. Бездната остана, ще има неизбежно нови протести.
Дир откриха топлата вода. Естествено, че богатството на народите няма общо с мерките за финансова стабилност. Обратното, обикновено те водят до обедняване.

Хубавото е, че поне има протести. Преди месеци дори това нямаше, та един наркоман съгражданин на Ласков да рецитира на басов звук:

„Народът ни е толкоз прост, че дори не протестира“


HQ невалидната бюлетина те прави част от политическата система. Прави те съгласен с настоящето управление. Даваш легитимност на сегашната конюнктура.
Прекалено евтино продаваш такива важни неща. Но това си е на твоята съвест.

Б2Л с огромна радост разбирам, че сме на едно мнение по този въпрос.

Ласков, те няма да послушат, но ще имаме нелегитимна власт.

Нифелхайм, както обикновено страховито включване от твоя страна. Привети!
Имайки предвид, че думата е руска, то асоциацията, също е интересна ;)

Едмон прости, че съм тъп, но не знам, какво е дилдо. Би ли обяснил като за прост човек.

Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #39 -: Apr 11, 2013, 10:34 »
Като гледам как върви турската икономика в сравнение с европейската, по-добре Турция да ни управлява.

За тебе може и да е добре, за мене не е.
Ама вместо да си развяваш пи*ката по форумите, защо не се преселиш в Турция, вместо да каниш турците тук?
Активен

Без правила няма игра

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #40 -: Apr 11, 2013, 11:37 »
Когато заговоря за икономиката на ресурсите, масово получавам упреци, че това е невъзможна идея, утопия. Едновременно с това, като се загледаш какво се случва реално, виждаш как властта (включая, но не само, и монетарното ѝ изражение) не се различава с нищо от наркотика за един наркоман, и като всеки наркоман, твърде много хора злоупотребяват или са готови да злоупотребят с наркотика, ако им се предостави възможност, като сред тях са и споменатите упрекващи по-горе. Не се ли оказва утопия вярата, че хората, в ролята на наркомана, ще загубят желанието си да злоупотребяват с наркотика, докато го ползват, пък били те и светци преди да му се отдадат? Смятаме ли за утопия лекуването от наркозависимост чрез тоталното премахване на наркотика?

За кого (не "кой") ще гласувам?... От гледната ми точка въпросът звучи трагикомично :)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #41 -: Apr 11, 2013, 12:40 »
За кого (не "кой") ще гласувам?...
„Кого“ се ползва за одушевени предмети. Нито политиците, нито партиите им са такива, въпросът си е коректен. ;-)
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #42 -: Apr 11, 2013, 13:07 »
Като гледам как върви турската икономика в сравнение с европейската, по-добре Турция да ни управлява.

За тебе може и да е добре, за мене не е.
Ама вместо да си развяваш пи*ката по форумите, защо не се преселиш в Турция, вместо да каниш турците тук?

Там е хубаво за турците, а не за чужденците, а аз защото не съм турчин, няма и начин да взема и турско гражданство. Иначе бих се изселил. Познавам доста с двойно гражданство които през по-голямата част от годината са там.

Иначе, не веднъж съм казвал, че няма да гласувам за никой, включително и за ДПС, а че не се хващам на въдицата, че като не гласуваме и турците и циганите ще ни управляват.
Те вече си ни управляват над 20 години с помоща на БСП.

По един въпрос, че трябвало всички да гласуваме са подозрително единодушни всички партии, колкото и да се карат. Дали това не е заради този 1 лев на месец държавна субсидия!?
Е, аз моя 1 лев на никой няма да го дам!
Както сам казваш, демокрация е и като става въпрос за пари, поне този 1 лев имам избор на кой да го дам или изобщо дали да го давам.
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #43 -: Apr 11, 2013, 13:11 »
Навремето са живели, за да ... живеят.
А сега живеем, за да живее някой друг вместо нас, а ние само да го плюем докато той живее вместо нас.  [_]3

Честито на печелившите, останалите имате време до следващите избори - накрая пак някой друг ни е виновен.
Това ми е любимото.

"Свободните хора" в тази страна са изключение, което доказва правилото и нищо повече...
« Последна редакция: Apr 11, 2013, 13:48 от !ntel »
Активен

geroy

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 198
  • Distribution: Windows, NetBSD, Devuan
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #44 -: Apr 11, 2013, 16:28 »
Според мен трябва да се гласува задължително.
Трябва да се гласува за идеологии и платформи - не за палячовци, клоуни и спасители.
Трябва да се гласува за геополитическа ориентация. Ние на Русия република ли ще ставаме или ще сме с ЕС?

Ето моите виждания как са до момента:

АТАКА - крайно леви граничещи с комунизъм искания и закани, про-руски ориентирани
БСП - мафия, уж леви а вкараха плосък данък (дясна политика), про-руски ориентирани
ДПС - мафия, принципно в центъра ама който си плаща с тях са
ГЕРБ - на приказки десни, по действия - леви - про-европейски ориентирани
СДС - социалдемократи и те незнаят на къде са ориентирани.
Куневица - клонинг на БСП.
ДСБ + БДФ - десни и про-европейски и анти-руски настроени.
Витков - и те не знаят какви са все още (поне в сайта им не пише нищо)
Останалите са с предимно социални приказки (тоест леви) и от това си правя извода, че много малко от тях въобще си имат на идея какви са и просто им се ходи в парламента.

Като цяло битката е между това дали ще изберем ЕС или Русия. Досега си давахме задните части на Русия вече незнам колко правителства за 23 години. Костовото правителство се изрепчи на руснаците и сега Бойко направи плахи опити но им клекна (уволни Трайчо Трайков който е единствения който скочи на руснаците открито и получи 2 жълти картона за това)

Аз избирам ЕС, това мога да кажа.
Активен