Автор Тема: „София прайд” 2013 отменен  (Прочетена 24831 пъти)

bot

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #45 -: Jun 23, 2013, 00:32 »
Продължавам да твърдя, че афиширането и рекламирането на нетрадиционната сексуална ориентация е в интерес на определени кръгове от световния елит.
цели се ограничаване на човешката популация. От гейски брак поколение не се ражда, а осиновените от гейове деца са си потенциални гейове. На мен ми е интересно какъв е предпочитаният пол на децата, които осиновяват?
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #46 -: Jun 23, 2013, 00:37 »
Цитат
Та, значи педалите могат и паради да си имат, а ние пушачите не можем да имаме заведения в които да се пуши и в които непушачите просто като едни културни и интелигентни хора, да знаят, че не са добре дошли!?

Не виждам кой ви пречи, веднъж в годината, в София, да се съберете и да обикаляте улиците, пушейки. Не мисля че е забранено. А иначе не се сещам да има гей заведения в България, където хетеросексуалните не са добре дошли. Всъщност не се сещам за гей заведения по принцип. Навремето имаше Спартакус в подлеза на ректората и се водеше нещо като Мека-та на гейовете в България. При все това съм ходил няколко пъти там и не са ме изгонвали, пребили или дори гледали лошо. Всъщност, дори не помня да съм виждал очеизвадни гейове там. Сигурно не са се държали достатъчно неморално, не знам.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #47 -: Jun 23, 2013, 00:52 »
@shoshon Не си разбрал добре ;D Ние всички сме открити гейове, проблема е че сме скрити хетеросексуални кочове, и което е по-важно - не си  го признаваме без бой! :D

На колегите като bb няма как da им обясниш, че да си гей не е обидно, просто е различно. В Aмерика вече и shemale да ти викат, пак не е достатъчно...
Активен

bot

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #48 -: Jun 23, 2013, 01:51 »
 Шуши даде отговор на въпроса защо им е на педалите парад - те обичат показността, имат се за нещо над останалите, ето го и наш шушончо: вижте ме, имам сертификати, пуснах техническа тема, в която никой не е достатъчно компетентен да се включи, аз съм архитект на операционни системи... като споменах архитект се сетих за един виц:
 На педераско парти домакин се запознава с гостите:
 - Добре дошли, казвам се Петров - композитор.
 - Приятно ми е, Димитров - архитект.
 - На мен също, Иванов - обикновен педераст.

 пак се разфилософствах
 
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #49 -: Jun 23, 2013, 03:42 »
Цитат
На колегите като bb няма как da им обясниш, че да си гей не е обидно, просто е различно. В Aмерика вече и shemale да ти викат, пак не е достатъчно...
Абе, не ме интересува дали е обидно или не е, ами да си го държат в спалнята!
Ама проблема отново си е чисто български. Не го харесвам това, ама мен пък какво ме засяга? Другия не го засягало цензурата коато се опитват да налагат, щото той не залагал и с хазарт не се занимавал, третия други работи и затова всички ще станем гейове, но по принуда!
Активен

v13

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #50 -: Jun 23, 2013, 07:10 »
Ето в Русия скоро приеха няколко закона, единия беше закон, който забранява всякакви обществени прояви на гейове и подобни, рекламиращи нетрадиционна сексуална ориентация.
Също приеха закон, че всеки, който по някакъв начин накърнява вярата на християните или поругава техните ценности може да бъде наказан със затвор.
Защо ли правят всичко това руснаците?
Явно има основателна причина. Явно имат много основателна причина да процедират по подобен начин и всички мюсулмански-ислямски държави.
А в Европа сме до толкова толерантни, че още малко и ще позволим да дойдат у дома гости и да им позволим да ни се изсерат в хола, че да не накърним правата им.
На всеки умен човек не е трудно да разбере, каква е цялата световна заигравка с гейовете и прословутата толерантност. Държавите, които държат да се съхранят като такива, отдавна са взели конкретни мерки или го правят сега по спешност.
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #51 -: Jun 23, 2013, 12:08 »
Продължавам да твърдя, че афиширането и рекламирането на нетрадиционната сексуална ориентация е в интерес на определени кръгове от световния елит.
цели се ограничаване на човешката популация. От гейски брак поколение не се ражда, а осиновените от гейове деца са си потенциални гейове. На мен ми е интересно какъв е предпочитаният пол на децата, които осиновяват?

Идва ми на ум и е една друга вероятна причина:
Те много лесно ще се управляват. Доста са елементарни и доста примитивни в желанията си и стремежите. Не очаквайте те да се бунтуват, пък и да се бунтуват няма да могат.

Едно време даже ги уволняваха от армията. Защо ли?




Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #52 -: Jun 23, 2013, 12:30 »
А не ти ли минава през ума че на други хора може да им минат сходни неща през главата и да си измислят хиляда други идиотски критерии за нормалност и ненормалност и да подходят по абсолютно същия начин? Идеи много - на расов, възрастов, политически принцип, дори глупости от сорта на това как се обличаш и каква музика слушаш?

Ами в случаят критерият е, че обратните са срещу 'естественото положение на нещата'.

Ако го разгледаш от религиозна гледна точка, че  мъжа и жената са създадени от Бога по-негов образ и подобие - то това е срещу естественото състояние установено от Бога.

Ако го разгледаш от гледна точка на природата - че мъжа и жената са създадени в резултат на еволюция - то това пак е срещу  естественото положение установено от природата.

Както и да го погледнеш не е нормално. И затова не трябва да се афишира.... Но не трябва и да се гонят, щото много лесно се изпада в крайности. Примери за крайности има много в човешката история.

« Последна редакция: Jun 23, 2013, 14:39 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #53 -: Jun 23, 2013, 13:14 »
Гей - масов убиец  ;D или - Отмъщението на един гей...
А може и - гейовете отвръщат на удара.  [_]3

Ако става дума за такива крайности, това донякъде оправдава купуването на "имоти" по Луната  >:D
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #54 -: Jun 23, 2013, 13:39 »
Цитат
Ето в Русия скоро приеха няколко закона, единия беше закон, който забранява всякакви обществени прояви на гейове и подобни, рекламиращи нетрадиционна сексуална ориентация.
Също приеха закон, че всеки, който по някакъв начин накърнява вярата на християните или поругава техните ценности може да бъде наказан със затвор.
Защо ли правят всичко това руснаците?

Много правилно и е време и тук да бъдат предприети стъпки в тази насока!

Цитат
Както и да го погледнеш не е нормално. И затова не трябва да се афишира.... Но не трябва и да се гонят, щото много лесно се изпада в крайности.

Абсолютно съм съгласен, но не за да не се влезе в крайности, а защото продължавам да бъда на мнение, че не трябва да се ограничава свободата на никой когато не пречи на другите.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #55 -: Jun 23, 2013, 18:05 »
Мисля, че трябва да приключим тази тема, като се разбра открито, че сред нас има педераст. Докато нямаше, беше лесно. Никой не беше обиден и свободно можехме да си философстваме. Сега  е по-редно да  престанем.  Все   пак се водим някаква общност.

Обаче един  въпрос ме измъчва. Защо обратните се обиждат да им кажат, че са обратни, което по-горе беше илюстрирано нагледно, че е точно така.  Обаче не се обиждат да им казват, че са гейове, което е една напълно измислена и не значеща нищо дума.

На мен например, ако ми кажат, че съм  албанец, което все пак е значеща дума, много бих се обидил. Нямам нищо против албанците, но просто не съм такъв и това изказване би ме засегнало.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

nyakoy

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 164
  • Distribution: Distrohopper
  • Window Manager: Gnome2, KDE4, OpenBox
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #56 -: Jun 23, 2013, 18:19 »
Хора с различна сексуална ориентация е имало и ще има. В допълнение на гейта за спартанцитре , ще кажа, че едно време в книжките пишеше за "Безсмъртните" на Тива, които били елитния воински отряд, съставен от хомосексуални двойки  и че в битка ги слагали един до друг, за да защитават любимия. Какво му пречи на един мъж, обичащ друг мъж, да е великолепен боец?
Говорили сме преди години с тогавашното гадже на един приятел и приемаше много по-леко мъжките хомосексуални двойки , докато лесбийките не. Може би е по-леко да приемеш различието в другия пол, а в твоя пол да ти е неприятно като несъзнателно го асоциираш с теб самия.
В някои езици думата "педераст" има съвсем друго значение.
« Последна редакция: Jun 23, 2013, 18:34 от nyakoy »
Активен

Keep in mind, you did not learn Windows in a day, and it will take some time to learn Linux as well.

Slackware may be a dinosaur, but the main advantage of dinosaurs is it takes at least a meteor strike to take them out.

Isn't it enough to just "not use" something?

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #57 -: Jun 23, 2013, 18:21 »
Някой поясни моля, аз не съм полиглот или езиковед и не разбирам подсказката ти.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

nyakoy

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 164
  • Distribution: Distrohopper
  • Window Manager: Gnome2, KDE4, OpenBox
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #58 -: Jun 23, 2013, 18:28 »
Ами в някои латино езици (не знам, може и във всички) "педераст" е педофил.
Активен

Keep in mind, you did not learn Windows in a day, and it will take some time to learn Linux as well.

Slackware may be a dinosaur, but the main advantage of dinosaurs is it takes at least a meteor strike to take them out.

Isn't it enough to just "not use" something?

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #59 -: Jun 23, 2013, 18:49 »
Ами това не звучи като голям проблем,  при положение, че не говорим език от  латинската група. В нашият език има ясно разграничение. Но пък и доста голям процент от обратните са педофили, тъй че дори в тези езици грешката не е голяма. Разбира се има си и „нормални“ обратни, които си падат по пълнолетни, а има и с нормална ориентация, които също са педофили.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear