Автор Тема: „София прайд” 2013 отменен  (Прочетена 24839 пъти)

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #60 -: Jun 23, 2013, 20:32 »
Цитат
Мисля, че трябва да приключим тази тема, като се разбра открито, че сред нас има педераст.

Не мисля че съм гей. Щастливо женен съм от 3 години и с жената работим по създаването на потомство. ( Дори не знам защо се защитавам ?!? Може би за да не бъдат думите ми приети с абсолютна насмешка... )

Твърдението ми беше друга насоченост - исках да кажа, че ако всеки от нас би успял да каже това, което аз казах, без притеснение, само тогава бихме постигнали изкореняване на дискриминацията.

Но сега като се замисля, май не постигнах, това което желаех - няколко човека ми скочиха като лешояди на мърша. Не знам дали някой въобще прочетохте какво казах в предишния си пост.

Ама не - дрънкайте си простотия колкото желаете. Едва ли бих се обидил от кръчмарски приказки.

Минахме през връщането на концлагерите... Трябваше да спрем да гласуваме... Хвърлихме две-три ругатни на гейвоете.

Вие сте пример на "общество". Слава Богу Линукс общество, а не гражданско такова.

Живо здраво :)
« Последна редакция: Jun 23, 2013, 20:43 от shoshon »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #61 -: Jun 23, 2013, 20:36 »
Успех! Значи не съм  разбрал, какво казваш. Жалко  ще си остана без отговор по въпроса, но  пък ще има ново българче,     което  е добре.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #62 -: Jun 23, 2013, 22:12 »
Цитат
Щастливо женен съм от 3 години и с жената работим по създаването на потомство

А чувал ли си за swing отношения ;) !? Внасят си и двамата партньори сексуално разнообразие, но емоционалната връзка се запазва и току виж, някой вземе да ти помогне като страничен ефект, но той пак ще си мяса на вас щото възпитанието важно :D

Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #63 -: Jun 23, 2013, 22:33 »
Не мисля че съм гей. Щастливо женен съм от 3 години и с жената работим по създаването на потомство. ( Дори не знам защо се защитавам ?!? Може би за да не бъдат думите ми приети с абсолютна насмешка... )
Твърдението ми беше друга насоченост - исках да кажа, че ако всеки от нас би успял да каже това, което аз казах, без притеснение, само тогава бихме постигнали изкореняване на дискриминацията.


Лошооооо. И сега коя е Къртицата ??? ??? ???
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

bot

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #64 -: Jun 23, 2013, 23:01 »
... и с жената работим по създаването на потомство....
Гледай да не смесваш удоволствието с работата за да не обърнеш резбата (от лява на дясна)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #65 -: Jun 23, 2013, 23:04 »
Ей, верно го имаше това със елитния отряд на Тива.

Доколкото имам спомени Пелопонеските войни се водиха и между Спарта и Тива и това трябва да е било едно голямо гей меле.

Това ми напомня за един наркодилър в едни по-дивашки времена, който тръгнал да преследва с автомобил BMW-то на конкурентният тартор с идеята да го застреля. За зъл късмет се намесила полицията и му повдигат обвинение за опит за убийство. В съдебната зала пичът застрелва всички с показанието си - той и жертвата имали хомосексуални отношения и пичът бил вбесен задето бизнес-конкурентът и едновремено с това любовник, му изневерил. При което прокурорът задава въпроса "добре бе ми вие сте били няколко човека в колата която го е преследвала". "Ееее ами господине, ами ние всичките имахме хомосексуални отношения с жертвата и бяхме еднакво ядосани от изневярата". България е страната на неограничените възможности определено :)

Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #66 -: Jun 23, 2013, 23:05 »
Идеята на shoshon-a беше, че няма нищо лошо в израза "аз съм гей". И че повечето от вас няма да приемете такъв израз с надсмешка. Още повече че той не е верен, що се отнася до вас...

Нека да перифразирам казаното от него като инвертирам израза в:

"Вие сте едни гейове!" :D

Тук вече предполагам, че забелязахте разликата. Най-вече защото не се отнася за някой друг, ами към вас.

Ок, реално не сте гейове, но проблема идва с това, че думата "гей" в нашето ежедневие е като етикет/нарицателно/табелка. И вместо да се надсмивате на такъв род изрази като горния, най-вече защото не са верни, вие почвате да се засягате заради "значението" на думата в нашето общество.

Доказателство, израза: "Този който лъже изглежда смешно, просто защото другите знаят, че лъжеца не говори истината."

Тук GW e много прав, всичко опира до културата. Всички твърдите, че нямате нищо против гейовете и че няма лошо да си гей. Но когато ви асоциират с думата "гей", ви е обидно?
Това е много прост и нагледен парадокс в човешката психика, който показва разминаванията в начина на мислене при човеците :)

Реално погледнато това показва, кои хора са повърхностни в по-голяма степен и кои в по-малка степен - естествено всички хора сме повърхностни до някаква степен, все пак сме създадени по такъв начин.
« Последна редакция: Jun 23, 2013, 23:09 от !ntel »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #67 -: Jun 23, 2013, 23:11 »
Първо няма никакъв начин да си изчепя езика и да кажа думата gay, поне докато говоря български  език. Второ не виждам противоречие. Нямаме нищо против тях, защото:

1. Те съществуват;
2. Всеки има право на живот.

Естествено   е да се засегнем. Ако някой ти каже, че си босненец, няма ли да се засегнеш? Не  че си против  босненците, но не си такъв.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #68 -: Jun 23, 2013, 23:26 »
Ако ми каже, че съм босненец: първо ми става супер смешно, защото: първо, не съм босненец; второ, как подяволите мисли този човек, за да ме изкара босненец - това води до още смях. Второ, не съм някое малко дете, което още не може да си връзва връзките на обувките, че да се обиждам от всичко (нищо лично). Трето, предпочитам да се смея, от колкото да се обиждам на хора, който очевидно имат проблем с мисленето. Четвърто, може пък просто да се познавам с човека, който ме е нарекъл босненец и това да е някакъв вид бъзик между нас - опа! това прозвуча доста гейско ако предположим, че човека нарекъл ме босненец е мъж  ;D ;D ;D

Не мога повече - напускам дискусията. Тази тема е прекален overkill за моята душа (Еб**ти шиб***я гей съм! - една тъпа тема да не мога да понеса!)...

PS: Начииии, такова - да не си помислите нещо друго: Аз не съм гей - аз съм просто един ши**н босненец!  ;D ;D ;D [_]3 [_]3 [_]3 (трябва да има и оправдание, иначе не е достатъчно гейско).

PS2: Ако съм баннат след този пост, предварително искам да се извиня на всички засегнали се от поста - не съм имал нищо лично към никого - единственото нещо, което се опитвам да постигна, е да обидя себе си. Засега опитите са неуспешни, но има време - все още съм младо гейче, пардон - босненче! ;D >:D ;D

PS3: Не вярвах, че темата за гейове може да ме развесели толкова! Да не се окаже, че съм босненец гей :X  ;D ;D ;D Наздраве от мен  [_]3 Повече не смятам да се обаждам в тази тема, защото нещо много време им отделих на тези гей размисли и ...

PS4: Само един последен въпрос - засягането, не е ли сред главните характерни черти на гейовете? rofl
« Последна редакция: Jun 23, 2013, 23:47 от !ntel »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #69 -: Jun 23, 2013, 23:47 »
Темата си е идеална, става за тролене :)

Ся се сетих за един турски филм, не помня как се казваше, ама се разсипах от смях. Имаше една култова сцена, един извънземен и робота му кацат на земята по времето на османската империя, в някаква ливада, където някакъв мустакат овчар си пасе овцете. Извънземния нахилен до уши и вади някакви малоумни реплики от сорта на "здравейте земляни", роботът съответно се разхожда и анализира средата. На тоя овчара му кипна, погна ги със сопата, настигна робота, събори го на земята и го изнасили.

Сега въпроса е тоя турски овчар манаф гей ли се води по принцип или по принцип в шибането на роботи отзад се влага някакъв по-специален и хетеросексуален смисъл, един вид там да унижи жертвата, иначе не е педал, даже има жена и 15 чавета.

Имам предвид, реплики от сорта на "да те еба в гъза" далеч не са запазена марка на обратни и ми е много интересна цялата работа.
« Последна редакция: Jun 23, 2013, 23:55 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #70 -: Jun 24, 2013, 00:21 »
Добре де, защо един съвсем прост въпрос, дали трябва или не трябва да им се разрешават такива паради, при положение, че болшинството хора, които явно май са ненормални, не възприемат тяхната уникалност като нещо хубаво, но пък не ги и дискриминират по никакъв начин, а интелигентните пък нямат нищо против да си практикуват уникалността в спалните си го обърнахте на философстване, че чак и с препратки към историята!?
Не мислите ли, че всяка една глупост води след себе си още куп глупости и би трябвало да протестираме срещу това, а не да сме безразлични, щото още не ни е бръкнало под някаква форма в джоба!?
То май българина единственото което може да го организира в някакъв протест е само бъркането в джоба му или да му платят за това!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #71 -: Jun 24, 2013, 00:44 »
Ама backinblack, по последни данни мнозинството от хората подкрепят и забраната за пушене. Иди разбери кой крив кой прав. Също така въпросният парад те май го приемат като някакъв вид протест против дискриминацията. Ето значи, хората не протестират само като им бъркат в джоба :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

bot

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #72 -: Jun 24, 2013, 02:09 »
Темата си е идеална, става за тролене :)

Ся се сетих за един турски филм, не помня как се казваше, ама се разсипах от смях. ..

 G.O.R.A.  Там между другото играеше една много готина туркиня

 пп с това съм го запомнил филма, иначе гледай ти на гейуей какви гейски сценки му се запечатват в главата, а даже заглавието не помни
« Последна редакция: Jun 24, 2013, 02:18 от bot »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #73 -: Jun 24, 2013, 06:56 »
А аз имам доста големи притеснения. Ако това са правили с извънземните роботи, то какво са  правили с нас, поробеното население  ???
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #74 -: Jun 24, 2013, 09:23 »
Аз не знам това гейски сцени ли са честно казано. В смисъл това от страна на тенекията, там Азимов да се изкаже. Ама от гледна точка на турчина ми е много интересно.

А и каква сцена да ми се запечата в главата, това беше сигурно най-забавния момент във филма и ключов за сюжета все пак.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon